کاشت مو FUG | کاشت مو | قیمت کاشت FUG

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

کاشت مو FUG

 کاشت مو FUG یکی از روشهای کاشت مو می باشد این روش برای پیوند مو است که گاهی اوقات “روش نوار” نامیده می شود.

 

در طول FUG / FUT ، یک نوار پوست سر از ناحیه اهدا کننده مقاوم به DHT بیمار خارج می شود. نوار حاوی موهای اهدا کننده به همراه فولیکولهای مو ، غدد سباسه و خونرسانی آنها است.

 

نوار زیر ذره بین برای تهیه پیوندهای فردی جدا می شود. خوشه های فولیکولار در موهای طبیعی ۱،۲،۳ و ۴ واحد جدا شده اند. جراح سپس به طور دقیق سایتهای گیرنده را با زاویه ، جهت و الگوی صحیح موهای اصلی شما ایجاد می کند.

 

هر پیوند با دقت قرار داده می شود تا خون کافی در طی فرآیند بهبودی کوتاه مدت مو (به عنوان کمک مجدد) تغذیه شود. از آنجا که ما به طور انحصاری از خوشه های مویی فولیکولی استفاده می کنیم که به طور طبیعی ۱،۲،۳ و ۴ مو وجود دارد ، هرگونه ریزش مو در آینده به جزایر غیر طبیعی موهای پیوند یافته منجر نمی شود.

 

محل اهدا کننده شما با بخیه یا گاهی اوقات ، جراحی های بسته بسته شده و سپس با بانداژ پوشانده می شود. جای زخم بسیار نازک است و در صورت بهبودی ، حتی در برسی نزدیک تشخیص آن بسیار دشوار است. بخوانید آنچه را که انتظار دارید روز و روز بعد از روال نواری باشد.

 

روش کاشت مو FUG / FUT در مقایسه با روش اصلی پیشرو ، استخراج واحدهای فولیکولی (FUE) مزایا و معایب مهمی دارد. ما مفتخریم که این دو روش را با هم مقایسه کنیم.

مزایای استفاده از روش FUG:

مقرون به صرفه بودن: روش FUG  معمولاً ارزان تر از FUE است زیرا صرف وقت کمتری دارد.


بیشتر پیوندها در هر جلسه: یک پزشک می تواند تعداد بیشتری از پیوند مو را در یک جلسه FUG بیشتر از حد ممکن با استفاده از FUE پیوند کند. به طور معمول با FUG ، یک پزشک فقط در یک جلسه می تواند ۴۰۰۰ واحد فولیکول یا بیشتر پیوند بزند.

 

مکانیزم روش کاشت  FUG :

 روش FUG جای زخم بلند و باریک ایجاد می کند که در آن نوار موهای اهدا کننده برداشته می شود. اگرچه جای زخم در هنگام بهبودی بسیار نازک و تقریبا غیر قابل کشف است ، اما هنوز هم وجود دارد. برای مردانی که موهای خود را بسیار کوتاه می پوشند ، ممکن است یک محافظ شماره یک یا صفر باشد. این ممکن است مورد توجه باشد.


بازیابی طولانی تر: با توجه به ماهیت این روش ، منطقه اهدا کننده بسته به ویژگی های شما به زمان بیشتری برای بهبودی نیاز دارد. تقریباً ۱۰-۱۵ روز. در مورد مزایا و منافع همه روشها با مشاور خود صحبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا