مدل تزریق ژل لب | انواع مدل تزریق ژل لب با عکس

در سال‌های اخیر تزریق ژل به لب به یکی از زیباترین عمل‌های زیبایی تبدیل شده است. خیلی از افراد وجود دارند که از کوچکی یا فرم‌ لب‌های خود رضایت ندارند و به دنبال راهی هستند که بتوانند با کمترین دردسر، به زیبایی ایدئال خود برسند. تزریق ژل لب می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای این افراد باشد و فرم‌های دلخواه آن‌ها را برایشان به ارمغان آورد.

مدل-های-تزریق-ژل-لب---تصویر-شاخص

صحبت از فرم تزریق ژل لب که در میان باشد، می‌توان انواع مختلفی از آن را نام برد. برای اینکه بتوانید تصمیم‌گیری درستی برای فرم دلخواه لب خود داشته باشید، لازم است که ابتدا تمام انواع موجود را بشناسید و سپس بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در این مقاله از وب‌سایت دکتر مهرشاد رابط، می‌خواهیم انواع مدل تزریق ژل لب را بررسی کنیم.

انواع مدل تزریق ژل لب با عکس

بدون مقدمه‌چینی بیشتر، بهتر است که یک‌راست سر اصل مطلب برویم. اگر قصد دارید که ژل لب تزریق کنید، می‌توانید یکی از مدل‌های زیر را بسته به سلیقه خود انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید عکس تزریق ژل لب طبیعی و دیگر مدل‌ها را از بخش گالری تزریق ژل لب در وب‌سایت ما مشاهده فرمایید.

از جمله محبوب‌ترین شیوه‌های تزریق ژل لب می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تزریق-ژل-لب-مدل-طبیعی

۱. تزریق ژل لب مدل نچرال

اولین و محبوب‌ترین مدل تزریق ژل لب، مدل طبیعی است. مدل ژل لب طبیعی نام دیگر همین مورد است و گاهی آن را با نام مدل کلاسیک نیز معرفی می‌کنند. همان‌طور که از نام این نوع نیز به‌خوبی پیداست، هدف آن است که لب حالت طبیعی خود را حفظ کند و تنها تقارن و حجم آن بیشتر شود.

اگر عاشق مدل‌های مینیمال هستید یا اگر لب‌های شما باریک است یا اینکه در اثر افزایش سن شکل و فرم لب شما بر هم ریخته است، این مدل می‌تواند بهترین انتخاب برایتان باشد. تزریق این نوع از اطراف لب و لایه‌های زیر پوست در این ناحیه انجام می‌شود.

تزریق-ژل-لب-مدل-طبیعی

۲. تزریق ژل لب مدل قلوه‌ای

از دیگر انواع محبوب تزریق ژل لب می‌توانیم به مدل قلوه‌ای اشاره کنیم. همان‌طور که شاید بتوان از روی نام این مدل نیز به‌خوبی تشخیص داد، برجستگی و حجم لب در این مدل بیشتر از بقیه مدل‌ها است. البته باید توجه داشت که مهارت پزشک متخصص برای تصمیم‌گیری درباره میزان تزریق ژل بسیار مهم است، زیرا با تزریق ژل بیش از اندازه، تقارن لب بر هم خواهد ریخت.

ژل لب مدل قلبی

۳. ژل لب مدل قلبی

تزریق ژل لب مدل قلبی بسیار پرطرف‌دار است. برخی از افراد ممکن است این مدل را با مدل قلوه‌ای اشتباه بگیرند، اما این دو مدل تفاوت‌های جزئی با یکدیگر دارند که تشخیص آن‌ها توسط متخصص امکان‌پذیر است. تمرکز تزریق ژل در این مدل در ناحیه V شکل لب است؛ اگر می‌خواهید که لب‌های شیک و زنانه داشته باشید، می‌توانید این مدل را انتخاب کنید.

ژل لب مدل روسی

۴. تزریق ژل لب مدل روسی

جالب است بدانید که تزریق ژل لب مدل روسی شباهت بسیاری با مدل قلبی دارد و تمرکز تزریق در این مدل نیز بر روی ناحیه V لب‌ها است. تفاوت این دو مدل با یکدیگر در این است که مدل روسی، لب‌ها حجم و کشیدگی بیشتری دارند. اگر قسمت کمانی لب‌های شما به‌اندازه کافی برجسته نیست، انتخاب این مدل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تقارن در این مدل بسیار اهمیت دارد و کسب نتیجه نهایی این مدل ممکن است به بیشتر از یک جلسه نیاز داشته باشد.

ژل لب مدل گرد

۵. ژل لب مدل گرد

مدل گرد هم از مدل‌هایی است که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده است. همان‌طور که از نام این مدل نیز پیداست، در آن‌ لب‌ها حالتی گرد پیدا می‌کنند. این مدل را می‌توان تا حدی شبیه به مدل روسی دانست؛ در این مدل نیز تمرکز بر روی لب بالایی است. حجم لب در این مدل از مدل روسی بیشتر است، اما قوس ناحیه V شکل لب اندکی ملایم‌تر ایجاد می‌شود.

ژل-لب-مدل-سه-دکمه

۶. تزریق ژل لب مدل سه دکمه

از دیگر مدل‌های دوست‌داشتنی دیگر برای تزریق ژل به لب، می‌توانیم به ژل لب مدل سه دکمه اشاره کنیم. در این روش، تزریق بر روی سه نقطه یا همان دکمه از لب انجام می‌گیرد، یک برجستگی در قسمت میانی لب بالا و دو تزریق دیگر روی لب پایین است. این مدل نیز بسیار زیبا بوده و گاهی اوقات پزشک علاوه بر افزایش حجم در این ناحیه، ممکن است با تزریق‌ها بیشتر حجم کل لب را نیز افزایش دهد.

تزریق-ژل-مدل-عروسکی

۷. ژل لب مدل عروسکی

مدل عروسکی را گاه با عناوین دیگری مانند مدل باربی یا مدل فانتزی نیز می‌شناسند. اگر می‌خواهید که مدلی دخترانه و جوان‌پسند برای خود انتخاب کنید، تزریق ژل لب مدل باربی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. تمرکز تزریق ژل و افزایش حجم در این مدل، بر روی لب پایینی است. ازآنجایی‌که این مدل بسیار فانتزی است، قبل از انجام آن باید به‌خوبی مطمئن شوید که آیا با فرم صورت شما سازگاری کامل را دارد یا خیر.

ژل-لب-مدل-صدفی

۸. ژل لب مدل صدفی

اگر دوست دارید که لب‌های شما شکل صدف داشته باشد، می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید. در این روش، تزریق بیشتر از هر ناحیه دیگر بر روی لب پایینی و برجستگی‌های اطراف آن انجام می‌گیرد؛ زمانی که حجم این دو ناحیه افزایش پیدا می‌کند، لب شبیه به صدف می‌شود. این مدل نیز از جمله مدل‌های شیک و کلاسیک بوده و طرف‌داران خاص خودش را دارد.

تزریق-ژل-لب-مدل-کمانی

۹. ژل لب مدل کمانی

این مدل را نیز می‌توان دقیقاً شبیه به مدل صدفی دانست؛ با این تفاوت که در مدل کمانی، تمرکز تزریق ژل به‌جای لب‌ پایین، روی لب بالایی است. تزریق ژل در این مدل در دو طرف لب بالا انجام می‌شود؛ این مدل می‌تواند کاری کند که صورت شما جوان‌تر دیده شود. این مدل نیز ظاهری طبیعی دارد و اگر در بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران شود بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت.

هزینه-تزریق-ژل-لب-مدل-چاک-دار

۱۰. تزریق ژل لب مدل چاک‌دار

از دیگر مدل‌های برجسته و حجیم، می‌توانیم به مدل تزریق ژل چاک‌دار نیز اشاره کنیم. لب پایین همه ما داری یک چاک بسیار خفیف در قسمت مرکزی همراه با دو برجستگی در اطراف است. در مدل تزریق چاک‌دار، این دو برجستگی با تزریق ژل برجسته‌تر می‌شوند و چاک میان آن‌ها نیز عمیق‌تر می‌شود. اگر عاشق مدل‌های خاص و چشمگیر هستید، این مورد گزینه مناسبی برای شما عزیزان خواهد بود.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

تا زمانی که لب‌های شما بعد از تزریق ژل به حالت طبیعی خود برگردند، لازم است که برخی از نکات مراقبتی را رعایت کنید. حال اگر می‌پرسید که ژل لب بعد از چند روز طبیعی میشه در جواب بگوییم که برای این کار، حدود ۱ تا ۲ هفته طول بکشد؛ اصطلاحاً گفته می‌شود که لب در این مدت جا می‌افتد.

بعد از اینکه عمل تزریق ژل لب انجام دادید، باید در رعایت نکات زیر کوشا باشید:

 • حداقل تا ۳ روز از دست‌زدن یا ماساژ دادن لب‌های خود پرهیز کنید.
 • برای از بین بردن ورم تزریق ژل به لب می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. این کار را باید هر ۱۰ دقیقه و حداکثر تا ۶ ساعت بعد از تزریق انجام دهید.
 • تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق، نباید فعالیت‌های شدید فیزیکی داشته باشید.
 • تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرید.
 • تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق نباید نوشیدنی‌های حاوی الکل مصرف کنید.
 • بهتر است تا ۱۲ ساعت از شستشوی صورت خودداری کنید؛ حتی پس از آن نیز باید به نحوه صحیح شستن صورت بعد از تزریق ژل لب توجه داشت. این کار باید با ملایمت تمام و درصورت لزوم با لیف‌ها لطیف انجام شود.
 • توصیه می‌شود که تا ۳ هفته بعد از تزریق از حمام طولانی با آب گرم خودداری کنید.
 • قرارگرفتن لب‌ها در گرما تا حداقل بعد رفع ورم توصیه نمی‌شود.
 • تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی ممنوع است.
 • همچنین باید بدانید که خوابیدن صحیح پس از تزریق ژل لب نیز اهمیت دارد؛ پس باید از به پهلو خوابیدن پرهیز کنید، طاق‌باز بخوابید و بالش بلندتری را انتخاب کنید.
 • لیزر پوست یا موهای زائد تا ۱ ماه بعد از تزریق ژل ممنوع است.
 • بهتر است که تا چند هفته بعد از تزریق سوار هواپیما نشوید و پرواز نکنید.
 • ورم و درد و سوزش شدید گاهی می‌تواند نشانه عفونت باشد، در صورت عدم بهبود این موارد در طولانی‌مدت باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

برندهای مختلف ژل

بهترین برندهای ژل لب

حال که با انواع مدل تزریق ژل لب آشنا شده‌ایم، بد نیست که نگاهی به بهترین برندهای ژل نیز داشته باشیم. در بازار ایران می‌توان برندهای مختلفی از ژل لب را پیدا کرد که بعضی از آن‌ها تولید داخل هستند و برخی دیگر نیز به‌صورت وارداتی به فروش می‌رسند. توجه داشته باشید که خرید ژل باکیفیت بسیار اهمیت دارد؛ گاهی اوقات علت گلوله شدن لب بعد از تزریق استفاده از ژل‌های نامرغوب است.

از جمله بهترین برندهای ژل لب موجود می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱. برند پرفکتا

این برند فرانسوی است و از جمله بهترین گزینه‌ها برای تزریق به لب به شمار می‌رود. ماندگاری این برند بسیار زیاد است و هیچ عوارض خاصی نیز به همراه ندارد.

۲. برند ژوویدرم

از دیگر برندهای شناخته شده برای خرید ژل لب، می‌توانیم به برند ژوویدرم نیز اشاره کنیم. این ژل را نه‌تنها برای لب، بلکه برای رفع چین‌وچروک پوست نیز می‌توان استفاده کرد.

۳. برند رستیلن

از دیگر برندهای معروف می‌توانیم به رستلین نیز اشاره کنیم. این برند در بین سلبریتی‌های هالیوودی محبوبیت خاصی دارد. ماندگاری محصولات این برند نیز قابل‌قبول است.

۴. برند رووفیل

اگر به دنبال انواع ژل کره‌ای می‌گردید، این برند می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. این برند خاصیت کلاژن‌سازی نیز دارد و می‌تواند برای کاهش چروک پوست مؤثر باشد.

هزینه تزریق ژل لب

از دیگر مواردی که بد نیست آن را نیز بررسی کنیم، هزینه تزریق ژل لب است. دراین‌رابطه باید گفت که قیمت ژل لب، بیشتر از هر چیز دیگر به برند تولیدکننده آن بستگی دارد. ازآنجایی‌که اکثر برندهای ژل وارداتی هستند، قیمت آن نیز می‌تواند در طول گذر زمان دچار نوسان باشد.  به‌طورکلی می‌توان این‌طور گفت که میانگین قیمت ژل لب به‌ازای هر سی‌سی چیزی حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان است.

البته در این میان باید هزینه ویزیت پزشک، هزینه دستمزد پزشک برای تزریق و هزینه خدمات کلینیک زیبایی را نیز در نظر گرفت. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با کارشناسان ما در کلینیک دکتر مهرشاد رابط تماس حاصل فرمایید.

دکتر تخلیه-ژل-لب

آیا می‌توان ژل لب را تخلیه کرد؟

بد نیست بدانید که تخلیه ژل لب نیز امکان‌پذیر است. اگر از فرم دلخواه خود راضی نبوده‌اید، اگر بعد از چند سال از تزریق ژل پشیمان شده‌اید یا اینکه اگر بدن شما ژل را پس‌زده است، درهرصورت امکان تخلیه ژل برای شما وجود خواهد داشت. برای تخلیه ژل از لب روش‌های مختلفی از جمله موارد زیر وجود دارد:

 • تخلیه ژل با تزریق آنزیم‌های هیالونیداز؛
 • تخلیه ژل لب با سوزن‌های مخصوص؛
 • تخلیه ژل لب با جراحی که مخصوص ژل‌های سیلیکونی است.

برای تخلیه ژل، مهم‌ترین چیزی که اهمیت دارد انتخاب بهترین متخصص تخلیه ژل است. درصورتی‌که این کار را پیش افراد کم‌تجربه و ناشی انجام دهید، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که با خطرات و عوارض جبران‌ناپذیری روبه‌رو شوید. به همین دلیل متخصصان پیشنهاد می‌کنند که این کار را تنها در مراکز معتبر و شناخته‌شده انجام دهید.

خدمات دکتر رابط برای تزریق ژل لب در مدل‌های مختلف

در این مقاله از تزریق ژل لب و انواع مدل‌های مختلف آن برای شما صحبت کردیم. چنان که قصد دارید ژل لب تزریق کنید و با این عمل چهره خود را زیباتر و دیدنی‌تر کنید، لازم است که از قبل از انواع مدل‌های ژل لب اطلاع کافی داشته باشید و با آن‌ها آشنا باشید. در این مقاله ما تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. ما به‌عنوان بهترین کلینیک تخصصی پوست و مو در تهران، می‌توانیم باکیفیت‌ترین خدمات تزریق ژل را در اختیار شما قرار دهیم.

 جهت تعیین وقت و دریافت مشاوره از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

سؤالات متداول

ساده‌ترین مدل برای تزریق ژل به لب کدام است؟

مدل طبیعی یا نچرال، محبوب‌ترین و ساده‌ترین مدل تزریق ژل لب است که روزبه‌روز به تعداد طرف‌داران آن افزوده می‌شود.

بهترین مدل ژل لب برای دختران و جوانان کدام است؟

مدل ژل لب فانتزی یا باربی از جمله مدل‌های جوان‌پسند است که می‌تواند چهره دخترانه شما را از آنچه که هست چندبرابر بهبود ببخشد.

هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟

برند ژل لب بیشتر از هر چیز دیگر در قیمت آن تأثیر دارد؛ به‌طورکلی می‌توان گفت که میانگین قیمت هر سی‌سی ژل حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان است.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.