هایفوتراپی-صورت

بهترین مرکز هایفوتراپی در غرب تهران

جوان‌سازی پوست امروزه به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بانوان و آقایان تبدیل شده است. همه به دنبال راهکاری هستند که بتوانند جوانی و زیبایی را هر چه بیشتر به پوست خود بازگردانند. از جمله بهترین راهکارهایی که می‌توان در این میان از آن بهره گرفت، هایفوتراپی است. این روش درمانی می‌تواند پوست شما را جوان کند، آن را سفت کند و همین‌طور چربی‌های اضافه آن را نیز از بین ببرد.

هایفوتراپی-صورت

موضوع مهمی که در این میان باید به آن توجه داشت، پیداکردن یک مرکز مناسب برای انجام هایفوتراپی است. ازآنجایی‌که این روش به طور مستقیم با زیبایی چهره ما سروکار دارد، بدون شک برای انجام آن حتماً باید به کلینیک‌ها و مراکز معتبر مراجعه کنیم. اگر به دنبال یک مرکز خوب برای هایفوتراپی شهرک غرب هستید و می‌خواهید با ویژگی‌های یک کلینیک خوب آشنا شوید، این مطلب برای شماست.

هایفوتراپی چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم به سراغ بررسی ویژگی‌های یک کلینیک خوب برای هایفوتراپی برویم، بد نیست که نگاهی به چیستی هایفوتراپی داشته باشیم و بیشتر با آن آشنا شویم. چنان که در مقدمه نیز به آن اشاره کردیم، هایفوتراپی صورت روشی بسیار کارآمد و تأثیرگذار برای جوان‌سازی پوست صورت است. افراد مختلف از این روش برای رفع چین‌وچروک‌های پوست خود استفاده می‌کنند و معمولاً هم میزان رضایت از این روش بسیار بالاست.

هایفو (HIFU) یا هایفوتراپی، در حقیقت مخفف واژه انگلیسی موج فراصوت متمرکز با شدت بالا (High-intensity focused ultrasound) است. همان‌طور که از نام این روش درمانی نیز به‌خوبی مشخص است، در آن امواج فراصوت را به‌صورت متمرکز و با شدت بسیار بالا به پوست می‌تابانند و در نتیجه آن، کلاژن‌سازی در پوست تحریک می‌شود. با تحریک تولید کلاژن، فرایند جوان‌سازی پوست آغاز شده و چین‌وچروک‌های پوست از بین خواهد رفت.

از جمله مهم‌ترین مزایای هایفوتراپی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • می‌توانید چین‌وچروک‌های نسبتاً عمیق را کاهش دهد.
 • می‌تواند پوست شما را سفت کرده و به‌نوعی آن را لیفت کند.
 • می‌تواند برای لیفت گونه، ابروها و همچنین پلک‌ها نیز مناسب باشد.
 • می‌تواند پوست شما را بسیار صاف و لطیف کند.
 • ضرر آن به نسبت دیگر روش‌های جوان‌سازی پوست بسیار کمتر است.
 • درد و خونریزی ندارد و از روش‌های غیرتهاجمی به‌حساب می‌آید.
 • دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است و نیازی به استراحت طولانی‌مدت ندارد.

هایفوتراپی

کاربرد هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی می‌تواند مزایای بسیاری را برای پوست شما به همراه داشته باشد. جالب است بدانید که این روش درمانی تنها برای جوان‌سازی پوست به کار نمی‌رود و از آن حتی می‌توان برای لیفت پوست، زاویه‌سازی فک، رفع غبغب و حتی برای لاغری نیز بهره برد. مهم‌ترین کاربردهای هایفوتراپی پوست را در ادامه مطالعه خواهید کرد:

۱.     هایفوتراپی برای صورت

اولین کاربرد هایفوتراپی برای صورت و جوان‌سازی پوست در این ناحیه است. چنان که گفتیم با استفاده از این روش درمانی می‌توان کلاژن‌سازی پوست را افزایش داد و چین‌و‌چروک‌ها را رفع کرد. همچنین می‌توان پوست را سفت کرد.

۲.     هایفوتراپی برای غبغب

دومین کاربرد مهم هایفوتراپی برای رفع غبغب است. اگر غبغب دارید می‌توانید با استفاده از هایفوتراپی چربی موجود در این ناحیه را بسوزانید و علاوه‌برآن نیز پوست را سفت کرده و لیفت کنید. هایفوتراپی را می‌توان سریع‌ترین راه رفع غبغب دانست.

۳.     هایفوتراپی برای بینی

اگر بینی شما تا حدی گوشتی است و نیاز به لیفت دارد، می‌توانید با استفاده از هایفوتراپی مشکلات آن را درمان کنید. هایفوتراپی بینی نیز از دیگر کاربردهای این روش است و امروزه بیشتر از قبل موردتوجه قرار گرفته است.

۴.     هایفوتراپی برای زاویه فک

فواید چربی‌سوزی و همچنین سفت کردن پوست که هایفوتراپی به همراه دارد، می‌تواند منجر به ایجاد زاویه در فک شما نیز بشود. امروزه بسیاری از مدل‌ها برای رفع غبغب از هایف استفاده می‌کنند و از نتایج به‌دست‌آمده نیز رضایت بالایی دارند.

هایفوتراپی-شکم

۵.     هایفوتراپی برای دور چشم، ابرو و پلک

اگر دچار افتادگی پلک و ابرو هستید، هایفوتراپی می‌تواند روشی ایمن و امن برای درمان این عارضه باشد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از این روش، تیرگی‌ها و گودی زیر چشم را نیز تا حد بسیار زیادی درمان کنید.

۶.     هایفوتراپی برای پیشانی

برای رفع چین‌وچروک در ناحیه پیشانی نیز می‌توان از هایفوتراپی استفاده کرد. با این روش می‌توانید سفتی پوست و همین‌طور افزایش کلاژن‌سازی در این ناحیه را به بهترین شکل شاهد باشید.

۷.     هایفوتراپی برای مو

اگر ریزش مو دارید و علت آن را از اختلالات هورمونی یا اختلال در کارکرد تیروئید نمی‌دانید، استفاده از هایفوتراپی می‌تواند روشی مؤثر باشد. با استفاده از هایفوتراپی می‌توانید به درمان ریزش مو نیز کمک شایانی کنید.

۸.     هایفوتراپی برای شکم

برای افزایش اثرات ورزش و کاهش وزن، می‌توان از هایفوتراپی نیز در کنار روش‌های دیگر استفاده کرد. این روش درمانی می‌تواند چربی‌های پوستی را در این ناحیه کاهش دهد و همچنین می‌تواند موجب جمع‌شدن پوست و رفع استرچ مارک در این ناحیه شود.

۹.     هایفوتراپی واژینال

در نهایت از هایفوتراپی می‌توان برای زیبایی نواحی تناسلی بانوان نیز استفاده کرد. بعد از زایمان مشکلاتی از جمله افتادگی پوست در ناحیه واژن بسیار طبیعی است، با استفاده از هایفوتراپی می‌تواند چنین مشکلاتی را از بین برد.

هایفوتراپی-شهرک-غرب

خصوصیات بهترین مرکز هایفوتراپی در غرب تهران

اگر دنبال بهترین مرکز هایفوتراپی شهرک غرب هستید، بدون شک باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید. امروزه کلینیک‌های بسیاری را می‌توان در جای‌جای پایتخت پیدا کرد که خدمات هایفو به مراجعین ارائه می‌دهند، اما بدون شک نمی‌توان همه آن‌ها را معتبر دانست و خدماتشان را نیز باکیفیت پنداشت.

در زمان انتخاب کلینیک هایفوتراپی در غرب تهران، بهتر است که این نکات مهم را حتماً در نظر داشته باشید:

۱.     مرکز خوب باید استانداردهای لازم را دارا باشد

یک مرکز هایفوتراپی معتبر، تمامی استانداردهای لازم از مراجع پزشکی و دولتی را داراست. اگر قرار است که یک مرکز معتبر را برای استفاده از این روش درمانی انتخاب کنید، باید بدانید که آیا این مرکز مجوزها و پروانه‌های کاری و پزشکی لازم را دارد یا نه؛ در غیر این صورت نباید از خدماتش استفاده کنید.

۲.     مرکز خوب از معروف‌ترین پزشکان استفاده می‌کند

دومین چیزی که در این میان باید به آن توجه داشته باشید، حضور پزشکان شناخته‌شده و متخصص در مرکز موردنظر است. یک مرکز معتبر از شناخته‌شده‌ترین پزشکان استفاده می‌کند؛ پزشکانی که تحصیلات و همین‌طور تجربه لازم را در کار خود داشته باشند. در زمان انتخاب کلینیک از این مورد نیز اطمینان لازم را پیدا کنید.

۳.     مرکز خوب از باکیفیت‌ترین تجهیزات استفاده می‌کند

دیگر موضوعی که در زمان انتخاب یک کلینیک خوب باید در نظر داشت، توجه به دستگاه‌ها و تجهیزات موجود در آن مرکز است. هرچقدر که دستگاه‌های به‌کاررفته در مرکز انتخابی شما پیشرفته‌تر و جدیدتر باشند، بدون شک آن کلینیک بهتر خواهد بود. دستگاه‌های هایفوتراپی را می‌توان به دو دسته خانگی و دستگاه‌های پزشکی (Medical Grade) تقسیم‌بندی کرد. همچنین این دستگاه دارای ۵ کارتریج متفاوت است که در زمان استفاده از این روش برای هدف موردنظر خود، لازم است از نوع آن‌ها آگاهی داشته باشید:

 • کارتریج DS-1.5: با فرکانس ۱۰ مگاهرتزی که به عمق ۱.۵ میلی‌متری پوست نفوذ کرده و برای چین‌وچروک‌های نه‌چندان عمیق استفاده می‌شود.
 • کارتریج DS-3.0: با فرکانس ۸ مگاهرتز که به عمق ۳ میلی‌متری پوست نفوذ کرده و کلاژن‌سازی را تحریک می‌کند. همچنین تاثیر آن بر روی چین‌وچروک بیشتر است.
 • کارتریج DS-4.5: با فرکانس ۴ مگاهرتزی که به عمق ۴.۵ میلی‌متری پوست نفوذ می‌کند و پوست را به‌صورت عمقی سفت کرده و کاربرد لیفتینگ دارد.
 • کارتریج DS-8.0 و کارتریج DS-13.0: با فرکانس ۲ مگاهرتزی که به عمق ۸ و ۱۳ میلی‌متری پوست نفود می‌کنند و بیشتر برای بدن استفاده می‌شوند. این کارتریج می‌تواند برای سوزاندن چربی بسیار مفید باشد.

همچنین ببینید: بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت


۴.     مرکز خوب دارای محیطی شیک و آرامش‌بخش است

اگر قرار است یک مرکز خوب برای هایفوتراپی پیدا کنید، باید به محیط کلینیک نیز توجه داشته باشید. یک کلینیک خوب، محیطی زیبا، شیک و مدرن دارد. همچنین بسیار آرامش‌بخش است و موجبات رفاه و راحتی مراجعین را به بهترین شکل فراهم می‌آورد. مهم‌تر از همه اما رعایت بهداشت است؛ کلینیک‌های خوب استاندارد بالایی برای رعایت بهداشت دارند.

کلینیک-هایفوتراپی

۵.     مرکز خوب پرسنل حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر دارد

از دیگر ویژگی‌های کلینیک خوب برای هایفوتراپی شهرک غرب این است که پرسنل حرفه‌ای و باتجربه دارد. در مراکز معتبر، رفتار پرسنل در قبال مراجعین بسیار محترمانه است و همه تلاششان را می‌کنند تا مراجعین از حضور خود رضایت کامل داشته باشند. پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری مدیریت و کارکنان نیز از جمله مسائل مهمی است که باید به آن توجه زیادی نشان دهید.


همچنین ببینید: لاغری شکم با دستگاه هایفو


هزینه بهترین مرکز هایفوتراپی در غرب تهران

اگر به دنبال بهترین و باکیفیت‌ترین هایفوتراپی شهرک غرب هستید، باید به هزینه‌ای که قرار است پرداخت کنید نیز توجه داشته باشید. هزینه‌ای که یک کلینیک در قبال هایفوتراپی از شما طلب می‌کند، یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که کیفیت کار آن مرکز را برای شما مشخص می‌کند. کلینیک‌هایی که هزینه‌ای به‌شدت اندک یا به‌شدت بالا دارند، کلاهبردار هستند. هزینه کلینیک‌های هایفوتراپی باید معقول باشد که البته این هزینه را بر اساس معیارها و عوامل مختلفی محاسبه می‌کنند.

از مهم‌ترین معیارهایی که می‌تواند در هزینه مرکز هایفوتراپی تأثیر بگذارد، موارد زیر هستند:

 • دستمزد پزشک متخصص
 • هزینه کمیسیون و خدمات کلینیک
 • ناحیه‌ای که قرار است آن را هایفوتراپی کنید
 • نوع تجهیزات مورداستفاده برای هایفوتراپی
 • تعداد جلسات موردنیاز برای هایفوتراپی و غیره.

عکس هایفو زاویه فک

بهترین دکتر هایفوتراپی در غرب تهران

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، یکی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌تواند در کیفیت کار و محبوبیت یک مرکز هایفوتراپی تأثیرگذار باشد، حضور پزشکان متخصص و باتجربه در آن‌ها است. اگر به دنبال بهترین مرکز هایفوتراپی شهرک غرب می‌گردید، کلینیک دکتر مهرشاد رابط می‌تواند گزینه‌ای مناسب و مطمئن برای شما عزیزان باشد.

دکتر مهرشاد رابط از جمله بهترین پزشکانی است که می‌توان روی تجربه و دانش او برای جوان‌سازی و زیبایی پوست حساب باز کرد. دکتر رابط متخصص پوست، مو و زیبایی است و دارای بورد تخصصی نیز هست. ایشان همچنین عضو انجمن متخصصین پوست ایران و همچنین عضو دائم آکادمی متخصصین پوست اروپا نیز هستند. با این اوصاف، می‌توان از توانایی دکتر مهرشاد رابط اطمینان کامل داشت.

 

خدمات دکتر رابط برای هایفوتراپی

در این مطلب با هایفوتراپی، مزایا و همچنین کاربردهای آن آشنا شدیم. دانستیم که این روش می‌تواند بهترین راهکار برای جوان‌سازی پوست و افزایش تولید کلاژن در پوست باشد. در ادامه مطلب نیز ویژگی‌های یک کلینیک معتبر برای هایفوتراپی را در کنار هم مرور کردیم. در نهایت نیز کلینیک دکتر مهرشاد رابط را به‌عنوان بهترین مرکز هایفوتراپی شهرک غرب معرفی کردیم و دلایل آن را نیز شرح دادیم. ما به‌عنوان کلینیک تخصصی پوست و مو در غرب تهران، پاسخگوی نیاز شما زیبا جویان عزیز خواهیم بود.

 جهت تعیین وقت و دریافت مشاوره از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

سؤالات متداول

هایفوتراپی چیست؟

یک روش درمانی برای جوان‌سازی پوست است که در آن امواج فراصوت را به‌صورت متمرکز و با شدت بالا به پوست می‌تابانند.

کاربرد هایفوتراپی چیست؟

از هایفوتراپی می‌توان برای جوان‌سازی و افزایش کلاژن پوست استفاده کرد. همچنین از آن برای رفع غبغب، برای لیفت پوست صورت در نواحی مختلف و حتی برای لاغری نیز استفاده می‌شود.

بهترین کلینیک هایفوتراپی شهرک غرب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک مرکز معتبر باید تأییدیه‌ها و مجوزهای لازم را داشته باشد؛ باید پرسنلی حرفه‌ای و پاسخگو داشته باشد، باید از بهترین پزشکان استفاده کند و همچنین باید جدیدترین دستگاه‌ها را به کار بگیرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
آنچه در این بخش می خوانیم

دیگر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.