لیفت با نخ | جوانسازی پوست صورت با نخ + هزینه

لیفت نخ از روش هایی است که برای از بین بردن چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد. اصولا چروک در زمانی ایجاد می شود که پوست نازک شده و لایه بیرونی آن سختی و استقامت خود را از دست می دهد. به همین دلیل بود که روشی ابداع شد تا پوست با کشیدگی مجدد زیبایی خود را بازیابی کند. روش لیفت با استفاده از نخ امروزه یکی از محبوبترین روش ها برای جوان سازی پوست است. به دلیل اهمیت موضوع تصمیم بر آن شد تا در مطلبی مفصل در سایت کلینیک دکتر رابط، توضیحاتی در مورد این روش ارایه شود.

جوانسازی-پوست-صورت-با-نخ

لیفت با نخ چیست؟

در این روش پوست صورت با استفاده از نخ هایی به طرفین کشیده می شود. در لیفت با نخ از نخ هایی استفاده می شود که پس از مدت چند ماه از ایجاد کشیدگی در پوست جذب شده و اثری از آن باقی نمی ماند.

جوان سازی صورت با نخ روشی است که از دهه ۹۰ میلادی توسعه پیدا کرد و امروزه با نوآوری هایی که در ساخت نخ آن به وجود آمده است به یکی از جالب توجه ترین راهکاری های رفع چین و چروک پوست تبدیل شده است. در این روش غیر تهاجمی نخ قابل جذب وارد پوست شده و آن را از دو طرف می کشد. وجود نخ در زیر پوست خود باعث شکل گیری رشته های فیبری جدید شده و همچنین کلاژن سازی را بیشتر می کند. این کشیدگی الاستیسیته پوست را افزایش می دهد و باعث سفت شدن پوست می گردد. نخ نیز پس از چند ماه بدون هیچ آسیبی جذب بدن می شود. البته باید توجه داشته باشید که تفاوت لیفت صورت با نخ و روش تزریقی قابل توجه است. همچنین لیفت صورت نیز خود انواع مختلفی دارد.

لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو و لیفت چشم از روش های اصلاح فرم پوست در این نواحی هستند. پزشک در این روش تلاش می کند به جای روش های تهاجمی مثل برداشتن و جابه جایی پوست با استفاده از جراحی، ابرو را به بالا یا به طرفین بکشد تا چروک پوست در این نواحی برطرف شود. این کار باعث می شود چشم ها و ابروها فرم زیباتری داشته باشند.

از بین بردن خط خنده با نخ

یکی از مشکلات پیری پوست ایجاد شدن خطی روی گونه در اطراف لب و بینی است که به خط خنده شناخته می شود. از مهمترین تغییرات مورد نیاز برای جوانسازی پوست صورت با نخ، از بین بردن خط خنده است. در این روش نیز در اطراف خط خنده نخ هایی وارد پوست می شود تا باعث ایجاد کشش شده و خط خنده را از بین ببرد. برخی از افراد برای درمان افتادگی پوست صورت با نخ علاوه بر لیفت از روش های لیفت شقیقه نیز برای اصلاح فرم صورت خود استفاده می کنند.

درمان-افتادگی-پوست-صورت-با-نخ

از بین بردن غبغب با نخ

افراد زیادی هستند که دچار افتادگی غبغب می شوند. این موضوع متاسفانه تاثیر قابل توجهی بر برداشت مخاطبان از سن و سال افراد دارد. از بین روش های رفع غبغب بدون جراحی استفاده از نخ لیفت یکی از روش های پر طرفدار و البته قابل توجه است. استفاده از این روش جوان سازی صورت با نخ باعث می شود تا پوست شل و آویزان غبغب کشیده شده و چروک های ایجاد شده در اثر افتادگی غبغب از بین برود.

اصلاح فرم بینی با نخ

از دیگر کاربرد های نخ لیفت در جوان سازی پوست صورت، استفاده از آن برای لیفت بینی است. از مزایای این روش می توان به سرعت بالای مشاهده نتیجه آن اشاره کرد. بالا بردن نوک بینی با نخ، تغییرات تیغه بینی و اطراف آن از جمله اصلاحاتی است که می توان با روش لیفت انجام داد. به دلیل نازک بودن رشته های نخ معمولا اثر چندانی از ورود سوزن به پوست اطراف بینی باقی نمی ماند.

رفع چروک صورت با نخ

تا اینجا با برخی اصلاحات قابل انجام با استفاده از نخ آشنا شدید. اما ‌بالا بردن بینی با نخ یا اصلاح فرم ابرو و چشم تنها کاربردهای این روش نیست. به طور کلی یکی از مهمترین کاربردهای لیفت با نخ حذف چروک های پوست صورت است. تقریبا در هر قسمتی از پوست صورت که چروکی مشاهده شود می توان با لیفت نخ، پوست آن بخش را کشیده و چروک ها را از بین برد.

جوان-سازی-صورت-با-نخ

قیمت لیفت صورت با نخ

به دلایل مختلفی نمی توان مبلغ دقیقی بابت هزینه لیفت صورت با نخ اعلام کرد. دلیل آن نیز به تفاوت های فردی در هر بیمار و شرایط منحصر به فرد صورت افراد بر می گردد. از طرفی هزینه های ‌بالا بردن بینی با نخ تفاوت هایی با لیفت ابرو یا غبغب دارد. به شکل کلی مهمترین عوامل موثر بر قیمت جوان سازی صورت با نخ شامل موارد زیر است:

 • شدت چروک صورت (حجم کار مورد نیاز)
 • نوع پوست
 • کلینیک پوست و مو انتخابی
 • دانش و تجربه متخصص پوست
 • نوع نخ استفاده شده
 • خدمات جانبی ارائه شده

دوره نقاهت لیفت صورت با نخ

طول مدت نقاهت لیفت صورت با نخ چندان زیاد نیست. هر چند بهتر است این مدت با رعایت تمامی نکات مهم در این زمینه طی شود تا از هر گونه آسیب جلوگیری شود. به طور کلی دوره نقاهت این درمان بسیار کوتاه است. معمولا یک تا دو روز برای بازگشت به شرایط عادی نیاز است. اما برای طی کردن کامل دوران نقاهت نیاز به در نظر گرفتن برخی از ملاحظات تا حداکثر یک ماه می باشد. سعی کنید پس از درمان افتادگی پوست صورت با نخ تا ۴۸ ساعت از انجام هر گونه ورزش یا تحرکات سنگین خودداری کنید. در طی این مدت بهتر است از حمام، سونا و جکوزی نیز استفاده نکنید. پس از روز سوم می توانید به آرامی و با حفظ برخی نکات مراقبتی، فعالیت های روزمره خود را از سر گیرید.

تصاویر-لیفت-صورت-با-نخ

انواع نخ لیفتینگ صورت

برای بالا بردن نوک بینی با نخ یا تغییرات دیگر با استفاده از لیفتینگ صورت نخ های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. بسته به شرایط و هزینه مد نظر، پزشک از بین این نخ ها یکی را برای انجام عمل لیفتینگ انتخاب می کند.

نخ PDO

یکی از شناخته شده ترین نخ های مورد استفاده نخ pdo است. این نخ به محض وارد شدن به بدن سبب رشد و جمع شدن فیبروبلاست های پوستی می گردد. از این نخ در جراحی های قلب و عروق و زنان و زایمان نیز استفاده می شود. این نخ از جنس مونو فیلامنت سنتیک است و به راحتی جذب بدن می شود.

نخ امبدینگ

نخ امبدینگ نوع دیگری از نخ های مورد استفاده برای جوان سازی صورت با نخ است. از این نخ نیز در جراحی ها و لیفت سینه و شکم استفاده می شود. نخ امبدینگ نیز پس از مدتی جذب بدن می شود.

نخ سیلوئت

نخ سیلوئت از اسیدی پلی لاکتیکی ساخته می شود که در سازگاری کامل با بدن می باشد. این نخ بیشتر از ۱۸ ماه ماندگاری دارد و از آن برای از بین بردن خط خنده، خط اندوه و سایر انواع لیفت صورت استفاده می شود.

نخ  Tightening Thread

تفاوت این نخ با سایر نخ های معرفی شده، ساخته شدن آن از پروتئین است. این نخ با ضخامت بسیار پایین علاوه بر قابلیت جذب کامل توسط بدن، تاثیر قابل توجهی بر کلاژن سازی پوست دارد.

نخ کاگ

این نخ نیز مانند نخ های قبلی  پر کاربرد می باشد. تفاوت نخ کاگ با سایر نخ های معرفی شده چسبندگی بهتر آن به دلیل وجود خارهای ریز بر روی آن است. این نخ نیز پس از مدتی هیدرولیز شده و توسط بدن جذب می شود. نخ کاگ به دلیل ویژگی خاص خود کمی گران تر از سایر انواع نخ است.

لیفت-با-نخ

بهترین مارک نخ لیفت صورت

پس از معرفی انواع نخ لیفت پوست صورت بد نیست با شرکت های تولید کننده این نوع نخ ها نیز اشنا شوید. برخی از مهمترین و شناخته شده ترین برندهای نخ لیفت صورت شامل موارد زیر هستند:

 • برند کره ای مینروا
 • برند کره ای تایم ماشین
 • برند چینی- کره ای نوبل
 • برند سیلوئت (تحت لیسانس آمریکا)
 • برند آفرودیت
 • برند چینی فایو استار
 • برند هلندی مدی لیفت
 • برند کره ای TRQ

تصاویر لیفت صورت با نخ

افرادی که به دنبال انتخاب بهترین روش از بین بردن چین و چروک و نواقص پوست صورت خود هستند، قبل از مشورت با پزشک و حتی پس از آن از طریق تصاویر موجود در وبسایت های مختلف به تحقیق در مورد روش مد نظر خود یا پزشک شان می پردازند. در این بین مشاهده فیلم لیفت صورت با نخ می تواند دید جامع تری به افراد ببخشد. در ادامه تصویری از شرایط صورت پیش و پس از لیفت صورت را مشاهده خواهید کرد.

بهترین دکتر برای لیفت با نخ

امروزه خدمات زیبایی متنوعی توسط متخصصان زیبایی ارائه می شود. به طوری که می توان گفت این خدمات حالتی رقابتی پیدا کرده و متخصصان این حوزه تلاش می کنند تا با افزایش کیفیت کار خود و تنوع بخشی به خدمات، رضایت خاطر مراجعان خود را بیشتر برآورده کنند. با عنایت به این توضیحات، توصیه می شود از بین کلینیک های معتبر و شناخته شده و پزشکان معتمد و با تجربه بهترین گزینه ها را برای مراجعه انتخاب کنید.

 

خدمات دکتر رابط برای لیفت با نخ

جوانسازی پوست صورت با نخ یا لیفت با نخ مطلبی بود که آن را مورد مطالعه قرار دادید. اگر در شهر تهران ساکن هستید، بد نیست بدانید یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی از جمله لیفتینگ پوست را در نزدیکی خود دارید. کلینیک پوست و مو دکتر رابط ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی و درمانی پوست و مو است که این روزها شهرت قابل توجهی پیدا کرده است. در این کلینیک انواع خدمات زیبایی مثل تزریقات ژل، بوتاکس، مزوژل، چربی، لیفت صورت و… در کنار انواع خدمات درمانی با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می شود.

 جهت تعیین وقت و دریافت مشاوره از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

سوالات متداول

از بین دو روش تزریق چربی و لیفت با نخ برای رفع چروک کدام یک هزینه کمتری دارند؟

از لحاظ اقتصادی به طور کلی روش لیفت با نخ در دسته روش های ارزان قیمت تر قرار می گیرد. در بین این دو روش نیز هزینه تزریق چربی بیشتر از لیفت نخ است.

درمان افتادگی پوست صورت با نخ چه مزایای دارد؟

قابلیت جذب نخ توسط بدن، افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست، کاهش چروک های سطحی پوست، ماندگاری طولانی مدت، ریکاوری و دوران نقاهت کوتاه، مقرون به صرفه بودن، عدم نیاز به آماده سازی های قبلی، تهاجمی نبودن و عدم ایجاد برش در سطح پوست ودر نهایت مشاهده سریع نتیجه از مهمترین مزایای این روش هسند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.