بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌هایی که هر یک از ما در زندگی داریم، جوان نگه‌داشتن پوست و حفظ زیبایی ظاهری است. همه ما از پیرشدن می‌ترسیم و دوست نداریم که پوست عزیزمان دچار چین‌وچروک یا لکه‌های ناشی از کهولت سن شود. درست به همین دلیل همه به دنبال راهکاری برای جوان سازی پوست دست و صورت با بیشترین میزان بازدهی و کمترین عوارض هستیم. مراکز جوانسازی پوست در این میان کمک بزرگی برای ما هستند.

مجهزترین-مرکز-جوانسازی---تصویر-شاخص

در این مطلب از وب‌سایت دکتر رابط، ابتدا با چیستی جوانسازی پوست آشنا شده و سپس به سراغ مهم‌ترین ویژگی‌های مجهزترین مرکز جوانسازی خواهیم رفت. در نهایت نیز متداول‌ترین راهکارهای جوانسازی پوست برای آقایان و بانوان را در کنار هم بررسی خواهیم کرد. اگر همیشه به این اطلاعات نیاز داشتید، اکنون این مقاله برای شماست؛ با ما همراه باشید.

جوانسازی پوست چیست؟

برای خیلی از ما، جوانسازی پوست حتی نیازی به توضیح و تفسیر هم ندارد؛ مفهوم این عبارت به‌خوبی از صورت آن پیداست و می‌توان به‌راحتی به معنایش پی برد. همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره کردیم، خیلی از ما به دنبال راهکارهایی هستیم که بتوانیم به کمک آن‌ها سرعت فرایند پیری پوست را کمتر کرده و همچنین نشانه‌های پیری پوست را نیز به کمک آن‌ها کاهش دهیم. به پروسه استفاده از همین راهکارها و روش‌ها، به‌اصطلاح جوانسازی پوست گفته می‌شود و امروزه طرف‌داران بسیاری نیز دارد.

برای مثال یکی از بهترین روش‌های جوانسازی پوست، کلاژن تراپی نام دارد که می‌توان به کمک آن تولید کلاژن را در پوست افزایش داد و فرایند پیری را کند کرد. همچنین دیگر روش‌های جوانسازی پوست می‌توانند چین‌وچروک‌های سطحی و حتی عمیق پوست را از بین ببرند و در نهایت پوستی شاداب، صاف و لطیف برای افراد به ارمغان بیاورند. شما  می‌توانید در مجهزترین مرکز جوانسازی پوست، انواع روش‌های تهاجمی و غیرتهاجمی جوانسازی را به شکلی امن تجربه کنید.

میکرودرم-ابریژن-برای-جوانسازی

خصوصیات بهترین مرکز جوانسازی پوست

اگر به دنبال بهترین و مجهزترین مرکز جوانسازی پوست در تهران هستید، بدون شک باید به نکات بسیاری نیز توجه داشته باشید. ازآنجایی‌که تعداد کلینیک‌های زیبایی در شهر تهران روز‌به‌روز در حال افزایش است، بدیهی است که پیداکردن یک مرکز خوب و معتبر از میان تمام آن‌ها می‌تواند اندکی چالش‌برانگیز باشد. در این بخش با مهم‌ترین ویژگی‌های یک کلینیک زیبایی مطمئن آشنا خواهیم شد:

۱.     مرکز معتبر مجوزهای لازم را دارد

اولین چیزی که درباره مرکز زیبایی و جوانسازی خوب باید به یاد داشته باشید، آن است که چنین مرکزی باید تمامی مجوزها، پروانه‌ها و گواهینامه‌های لازم را دارا باشد. مجوز وزارت بهداشت و درمان اولین و مهم‌ترین چیزی است که به یک کلینیک اعتبار می‌بخشد. بدون این مجوز تمامی فعالیت‌های کلینیک غیرقانونی خواهد بود.

۲.     مرکز معتبر زیر نظر متخصص فعالیت می‌کند

دومین ویژگی مهمی که در زمان انتخاب یک کلینیک معتبر باید به آن توجه داشته باشید، وجود پزشک متخصص پوست و مو در آن است. کلینیک‌ها معتبر تمامی فعالیت‌های خود را زیر نظر پزشک متخصص انجام می‌دهند و هیچ کاری بدون تأیید پزشک در آن‌ها صورت نمی‌گیرد. اگر در مرکزی پزشک متخصص وجود نداشت، بهتر از مراجعه به آن صرف‌نظر کنید.

۳.     مرکز معتبر از تازه‌ترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کند

از دیگر چیزهایی که می‌تواند معیار خوبی برای تشخیص مجهزترین مرکز جوانسازی باشد، استفاده از تکنولوژی‌های جدید و دستگاه‌های مدرن است. کلینیک‌هایی که از تجهیزات قدیمی استفاده می‌کنند، بدون شک نمی‌توانند نتیجه دلخواهتان را به شما ارائه دهند. مراکز معتبر از جدید‌ترین متدها مانند لیزر اسکارلت برای جوانسازی پوست شما استفاده می‌کنند.

۴.     مرکز معتبر محیطی بهداشتی دارد

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید درباره کلینیک معتبر جوانسازی به آن توجه داشت، رعایت بهداشت در محیط کلینیک و همچنین در زمان انجام کار است. اگر این موضوع در محیط کلینیک به‌خوبی رعایت نشود، عواقب بدی ممکن است در انتظار مراجعه‌کننده باشد. همچنین کلینیک خوب باید دارای محیطی مدرن، دلنشین و آرامش‌بخش نیز باشد.

۵.     مرکز معتبر مراجعین را آگاه می‌کند

مراکز خوب و معتبر که بتوان به‌راحتی به آنان اعتماد کرد، معمولاً اطلاعات کافی را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند. چنین مراکزی به بهترین شکل به افراد مشاوره می‌دهند و آنان را به طور کامل از انواع روش‌های درمانی و نحوه انجام آن‌ها آگاه می‌کنند؛ سپس به مراجعه‌کننده کمک می‌کنند که بهترین روش را متناسب با نیازش انتخاب کند.

۶.     مرکز معتبر همواره مراجعین را ارج می‌نهد

در کلینیک‌ها و مراکز معتبر همیشه با مراجعه‌کننده با کمال احترام برخورد می‌شود. در چنین مراکزی همیشه تلاش بر آن است که افراد بیشترین میزان رفاه و همچنین بیشترین میزان رضایت را داشته باشند. رفتار پرسنل چنین مراکزی کاملاً حرفه‌ای بوده و همیشه پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری از ویژگی‌های بارز آن‌ها است.

۷.     مرکز معتبر قیمت‌ مناسبی هم دارد

در نهایت، باید به این نکته اشاره کرد که کلینیک‌ها و مراکز معتبر، در عین ارائه خدمات باکیفیت، هزینه مناسبی را هم از مراجعین طلب می‌کنند. کلینیک‌های بسیار گران‌قیمت و بسیار ارزان‌قیمت بدون شک قابل‌اعتماد نیستند و نمی‌توانند گزینه‌ای مناسب برای بسیاری از مراجعین باشند. به همین دلیل قیمت خدمات در مراکز معتبر، همیشه منطقی و معقول است.

کربوکسی-تراپی-برای-جوانساز

روش‌های جوانسازی پوست در تهران

در مجهزترین مرکز جوانسازی پوست می‌توان انواع و اقسام روش‌های جوانسازی پوست را نیز استفاده کرد. از جمله متداول‌ترین روش‌هایی که امروزه کلینیک‌های معتبر برای جوانسازی پوست شما از آن استفاده می‌کنند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱.     جوانسازی پوست در تهران با مزوتراپی

از جمله بهترین روش‌های جوانسازی پوست را می‌توان مزوتراپی صورت در نظر گرفت. در این روش، مواد مغذی، هورمون‌ها و انواع ویتامین‌های لازم به پوست تزریق می‌شود. این کار با استفاده از سوزن‌های مخصوص انجام شده و مواد مذکور به لایه‌های زیر پوست تزریق می‌شوند. این روش می‌تواند به بهترین شکل جوانی پوست را شما را به همراه داشته باشد.

۲.     جوانسازی پوست  در تهران با هایفوتراپی

از دیگر روش‌های جوانسازی که امروزه بسیار کاربرد دارد، هایفوتراپی است. برای انجام روش هایفوتراپی صورت از دستگاه‌هایی خاص استفاده می‌شود که در آن‌ها، امواج فراصوت را به‌صورت متمرکز و با شدت بسیار بالا به پوست می‌تابانند. این روش می‌تواند باعث سفت‌شدن پوست، ازبین‌رفتن چین‌وچروک و همچنین لیفت پوست در نواحی مختلف شود.

۳.     جوانسازی پوست در تهران با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی از جمله جدیدترین روش‌ها برای جوانسازی پوست است و بسیار هم تأثیرگذار است. در کربوکسی تراپی، گاز CO2 یا همان کربن‌دی‌اکسید به زیر پوست تزریق می‌شود. تزریق این گاز می‌تواند فرایند ساخت سلول‌های جدید را افزایش داده و در نتیجه آن، جوانسازی پوست به ارمغان خواهد آمد. بد نیست این را نیز بدانید که تزریق مزوژل برای جوانسازی نیز به دلیل خواص تحریکی خود، تا حدودی شبیه به کربوکسی تراپی است.

۴.     جوانسازی پوست در تهران با تزریق فیلر

تزریق فیلر به زیر پوست را نیز می‌توان از دیگر روش‌های مفید برای جوانسازی پوست صورت در نظر گرفت. فیلرها می‌توانند چین‌وچروک‌های پوست و همین‌طور گود رفتگی‌های آن را به بهترین شکل پر کنند و پوست را جوان‌تر از قبل کنند. فیلر انواع و اقسام مختلفی دارد که از جمله معروف‌ترین فیلرها می‌توان به هیالورونیک اسید و همین‌طور فیلر چربی اشاره کرد.

۵.     جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

از ایام قدیم، تزریق بوتاکس یکی از معروف‌ترین روش‌ها برای جوانسازی پوست به شمار می‌رفته و امروز نیز تا حد زیادی به همان صورت باقی‌مانده است. برای از بین بردن چین‌وچروک‌های صورت در نواحی مختلف، هیچ‌چیزی بهتر از تزریق بوتاکس نیست. بوتاکس نوعی پروتئین است که با تزریق آن به پوست، عضلات آن ناحیه شل می‌شوند و در نتیجه این کار، چروک پوست از بین می‌رود.

۶.     جوانسازی پوست با لیزر

لیزر نیز یکی از بهترین روش‌های برای جوانسازی پوست صورت است. لیزر را می‌توان روش درمانی غیرتهاجمی دانست که عوارض آن از تمام روش‌های دیگر کمتر است. لیزر می‌تواند علاوه بر جوانسازی، برای از بین بردن لک‌های پوستی و حتی برای لیفت نیز استفاده شود. از جمله بهترین لیزرهای جوانسازی می‌توانیم به لیزر فرکشنال و همچنین به لیزر میکرودرم ابریژن اشاره کنیم.

۷.     جوانسازی پوست با هیدرودرمی

در آخر، بد نیست که هیدرودرمی پوست را نیز به‌عنوان دیگر روش‌های کارآمد که در مجهزترین مرکز جوانسازی استفاده می‌شود معرفی کنیم. هیدرودرمی یکی از روش‌های آبرسانی به پوست است که در همین فرایند می‌تواند جوانسازی را نیز به همراه داشته باشد. این روش با استفاده از ژل و دستگاه مخصوص انجام می‌شود؛ مواد مغذی ژل توسط دستگاه به لایه‌های عمیق‌تر پوست فرستاده می‌شوند.

تجهیزات-کلینیک-جوانسازی

بهترین دکتر جوانسازی پوست در تهران

در کنار پیداکردن مجهزترین مرکز جوانسازی، پیداکردن دکتر متخصص جوانسازی نیز بسیار اهمیت دارد. پزشکان حاذق بسیاری را می‌توان در تهران پیدا کرد که در زمینه جوانسازی پوست فعالیت می‌کنند. از جمله همین متخصصان شناخته‌شده، می‌توان به دکتر مهرشاد رابط اشاره کرد. دکتر مهرشاد رابط با خدماتی که در کلینیک خود ارائه می‌دهد، بدون شک می‌تواند انتخابی مناسب برای شما عزیزان باشد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد دکتر مهرشاد رابط را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • جراح و متخصص انواع بیماری‌های پوست، مو و زیبایی؛
  • دارای بورد تخصصی؛
  • عضویت در انجمت متخصص پوست در ایران؛
  • عضویت دائم در آکادمی متخصصین پوست در اروپا و غیره.

هزینه جوانسازی پوست در تهران

هزینه استفاده از خدمات مجهزترین مرکز جوانسازی پوست در تهران می‌تواند بسیار متغیر باشد. عوامل بسیاری در این میان تأثیرگذار هستند که قبل از هرگونه اقدام لازم است آن‌ها در نظر داشته باشید. همچنین پیش از هر چیز باید به این موضوع هم نیز توجه کنید که به‌طورکلی هزینه خدمات زیبایی در تهران بالاتر است، پس برای زیبایی و جوانسازی پوست خود، باید بودجه مناسبی را کنار بگذارید. البته چنان که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، کلینیک‌های معتبر و مراکز خوب، همواره قیمتی معقول و منصفانه دارند.


همچنین ببینید: علت ایجاد ترک پوستی استرچ مارک


از جمله عوامل دخیل در هزینه جوانسازی پوست در تهران باید موارد زیر را نام برد:

  • روشی که قرار است برای جوانسازی از آن استفاده کنید؛
  • تعداد جلسات لازم برای انجام آن روش بسته به نیاز پوست شما؛
  • هزینه دستمزد پزشک متخصصی که قرار است شما را ویزیت و درمان کند؛
  • هزینه خدمات کلینیکی که قرار است که با آن همکاری کنید؛
  • هزینه استفاده از تجهیزات جانبی، داروها و غیره.

خدمات دکتر رابط برای جوانسازی پوست

در این مطلب با جوانسازی پوست و همچنین انواع روش‌های متداول برای جوانسازی آشنا شدیم. همچنین ویژگی‌های مجهزترین مرکز جوانسازی را بررسی کردیم و دیدیم که یک کلینیک خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. اگر به دنبال یک مرکز خوب و مطمئن برای انواع روش‌های جوانسازی پوست از جمله میکروکارنت هستید، کلینیک ما می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. ما با بهترین متخصص پوست در تهران، باکیفیت‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌‌دهیم. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب درمان سیاهی زیر چشم را در همین زمینه ببینید.

 جهت تعیین وقت و دریافت مشاوره از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

 سؤالات متداول

جوانسازی پوست چیست؟

جوانسازی پوست به معنای کاهش سرعت فرایند پیری پوست و همچنین کمتر کردن نشانه‌های پیری در پوست صورت و دیگر نواحی بدن است.

ویژگی‌های مجهزترین مرکز جوانسازی پوست چیست؟

یک مرکز خوب باید تمامی تأییدیه‌ها و مجوزهای لازم را داشته باشد، با پزشکان متخصص همکاری کند، از دستگاه‌های به‌روز و تازه استفاده کند و همچنین قیمت مناسبی داشته باشد.

بهترین و مؤثرترین روش‌های جوانسازی پوست کدام است؟

از بهترین روش‌های جوانسازی پوست می‌توان به لیزر، مزوتراپی، کربوکسی‌ تراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل، مزوژل و بوتاکس، همچنین به میکروکارنت و میکرودرم ابریژن اشاره کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.