بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران | بهترین دکتر فیلر لب

فکر می‌کنید که لب‌هایتان به‌اندازه کافی زیبا نیست؟ از فرم لب‌های خود ناراضی هستید؟ احساس می‌کنید که لب‌هایتان بیش از اندازه باریک است و اصلاً به چشم نمی‌آید؟ بهترین راهکار برای شما، بدون شک تزریق ژل لب خواهد بود. امروزه تزریق ژل و فیلر از جمله محبوب‌ترین راهکارها برای زیبایی به شمار می‌رود و افراد بسیاری مشتاق انجام آن هستند.

-تزریق-ژل-لب

محبوبیت این راهکار زیبایی چهره باعث شده است که مراکز بسیاری را بتوان در سرتاسر کشور برای انجام آن پیدا کرد. از بزرگ‌ترین مراکز زیبایی گرفته تا حتی کوچک‌ترین آرایشگاه‌ها ممکن است این خدمات زیبایی را به مراجعین خود ارائه دهید. پیداکردن بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران امروزه به کاری دشوار تبدیل شده است؛ ما در این مقاله از وب‌سایت دکتر رابط به شما کمک خواهیم کرد که مطمئن‌ترین مرکز را برای تزریق ژل پیدا کنید.

مزایای تزریق ژل لب چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم بهترین دکتر فیلر لب در تهران را به شما معرفی کنیم، بد نیست بدانیم که چرا تزریق ژل لب در بین خانم‌ها و آقایان تا به این اندازه محبوب شده است؟ از جمله مهم‌ترین دلایلی که باعث شده است افراد تصمیم به تزریق ژل برای لب‌های خود بگیرند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • افزایش حجم لب مهم‌ترین و پرطرف‌دارترین کارکرد تزریق ژل به‌ شمار می‌رود.
 • تغییر فرم لب نیز از دیگر مهم‌ترین فواید تزریق ژل به شمار می‌رود و می‌تواند باعث زیباتر شدن لب‌های شما شود.
 • ایجاد تعادل در بین اجزای صورت نیز از کارکرد‌های ژل لب است و به شما کمک می‌کند که چهره‌ای متقارن‌تر و زیباتر داشته باشید.
 • رفع عیب‌ها و نقص‌های لب را نیز می‌توان از جمله عملکردهای کلی ژل لب دانست.
 • اثرگذاری سریع را هم می‌توان از جمله مهم‌ترین مزایای این راهکار زیبایی برای افراد دانست.
 • نقاهت کوتاه‌مدت هم از دیگر ویژگی‌های مثبت تزریق ژل لب به شمار می‌رود.
 • هزینه مناسب را نیز باید از جمله مزایای تزریق ژل دانست که آن را به گزینه‌ای اقتصادی برای زیبایی چهره تبدیل می‌کند.

تزریق-فیلر-لب

انواع مدل تزریق ژل لب

ژل لب را با انواع مختلفی تزریق می‌کنند؛ هر یک از انواع تزریق ژل لب، فرم متفاوتی را برای شما ایجاد می‌کند و ویژگی‌های خاص خودش را دارد. منظور از نوع تزریق، در حقیقت همان فرمی است که لب بعد از انجام تزریق پیدا می‌کند. در بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران می‌توانید انواع مدل‌های تزریق زیر را پیدا کنید؛ البته توجه داشته باشید که نام این مدل‌ها در مرکز ممکن است متفاوت از دیگر جاها باشد:

مدل سه دکمه

این مدل گاهی با عنوان مدل قلبی نیز شناخته می‌شود. ژل لب مدل سه دکمه از محبوب‌ترین‌ مدل‌ها به شمار می‌رود. در این مدل دو تزریق در لب بالا و یکی در لب پایین (که حالت قلب را تشکیل می‌دهند) انجام می‌شود. برای صورت‌های بیضی‌شکل این مدل بهترین گزینه است.

مدل کلاسیک

این مدل را گاهی با عنوان مدل طبیعی نیز می‌شناسند. ظاهر طبیعی لب‌ها در این مدل به‌خوبی حفظ شده است و می‌تواند چهره‌ای بسیار ساده و نچرال برای شما به ارمغان بیاورد. در این مدل تزریق ممکن است در نقاط مختلف به‌صورت پراکنده انجام شود.

مدل گرد

این مدل را بعضی‌اوقات می‌توان با عنوان قلوه‌ای نیز شناخت. تزریق در این روش در مرکز لب‌ها انجام می‌شود و باعث می‌شود که لب حالتی قلوه‌ای شکل به خود بگیرد. اگر لب‌های شما نازک و باریک است این مدل می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

مدل عروسکی

این مدل را هم می‌توان با اسامی دیگر مانند فانتزی یا باربی در مراکز مختلف انجام داد. در این مدل تمرکز تزریق بیشتر بر روی لب پایین است و لب بالایی چندان تغییری نمی‌کند. اگر صورت شما بسیار کوچک و ظریف است، می‌توانید این مدل را برای خود انتخاب کنید.

مدل صدفی

اگر به دنبال یک مدل ساده و نسبتاً طبیعی برای فرم دهی به لب‌های خود هستید، انتخاب مدل صدفی نیز می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در این روش نیز تزریق روی لب پایینی انجام می‌شود و در نهایت، لب حالتی شبیه به صدف پیدا می‌کند.

مدل چاک‌دار

فرم این مدل نیز به‌خوبی از عنوانی که دارد پیداست. در این مدل تزریق، باز هم تمرکز بر روی لب پایین و به‌خصوص در دو طرف قسمت میانی است. تزریق در این نواحی باعث می‌شود که خط میانی لب پایین مانند یک چاک دیده شود.

مدل روسی

از جمله پیچیده‌ترین انواع تزریق ژل، می‌توان به تزریق ژل لب مدل روسی اشاره کرد؛ انجام این روش نزدیک به ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت طول می‌کشد، زیرا که ظرافت انجام کار بسیار بیشتر است. برای این مدل بهتر است که به بهترین دکتر فیلر لب در تهران مراجعه کنید. این مدل می‌توان قسمت میانی و مرکزی لب‌های شما را به شکل قلب حجیم کند.

ویژگی‌های بهترین مرکز ژل لب چیست؟

اگر به دنبال بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران هستید، بدون شک باید در زمان انتخاب مرکز موردنظر خود به نکات بسیاری توجه داشته باشید. از جمله ویژگی‌هایی که یک مرکز معتبر و مطمئن باید داشته باشد، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

داشتن تمامی مجوزهای لازم

اولین چیزی که یک کلینیک معتبر باید دارای آن باشد، مجوزهای رسمی از سوی وزارت بهداشت و صدالبته تمامی ارگان‌ها و مراجع مربوطه است. قبل از اینکه بخواهید از خدمات یک مرکز زیبایی استفاده کنید، باید مجوزها و پروانه‌های آن‌ را چک کنید.

سابقه کاری قابل‌قبول

بعد از اینکه مجوزهای لازم را چک کردید، باید سوابق کاری و نمونه کارهای کلینیک موردنظر خود را نیز بررسی کنید. بسیاری از کلینیک‌های معتبر پورتفولیو یا ژورنالی از نمونه کارهای قبلی خود برای مراجعین آماده کرده‌اند. همچنین بهتر است از کسانی که تجربه استفاده از خدمات آن کلینیک را داشته‌اند پرس‌وجو کنید.

ارائه خدمات مشاوره تخصصی

کلینیک‌های خوب به بهترین شکل مراجعین خود را راهنمایی می‌کنند و مشورت‌های لازم را برای تزریق فیلر یا ژل، به آن‌ها ارائه می‌دهند. این کار بر عهده کارشناسان مجرب است، اگر کلینیکی نتوانست اطلاعات دقیق و کاملی را در اختیار شما بگذارد، بدون شک نمی‌توان به کیفیت خدمات آن اعتماد کرد.

بهره‌گیری از پزشکان متخصص

از دیگر ویژگی‌های بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران، می‌توان به بهره‌گیری از پزشکان متخصص و شناخته‌شده اشاره کرد. هراندازه که تحصیلات آکادمیک و همین‌طور تجربیات پزشک در زمینه تزریق ژل بیشتر باشد، بدون شک شهرت بیشتری هم خواهد داشت.

تزریق ژل به شکلی طبیعی

از دیگر ویژگی‌هایی که باید برای تشخیص کیفیت کار یک کلینیک خوب مدنظر قرار دهید، طبیعی بودن نتایج کار است. هراندازه که نتیجه تزریق ژل در یک کلینیک طبیعی‌تر باشد، بدون شک کیفیت کار آن مجموعه نیز بهتر خواهد بود. با بررسی ژورنال‌ها و نمونه کارهای قبلی یک مرکز می‌توان به این موضوع پی برد.

رعایت بهداشت در محیط

محیط یک کلینیک نیز بسیار اهمیت دارد. هراندازه که محیط یک کلینیک تمیزتر، شیک‌تر و مدرن‌تر باشد، بدون شک اعتبار آن مرکز بیشتر خواهد بود. مهم‌تر از آن، رعایت بهداشت در زمان انجام تزریق نیز بسیار حائز اهمیت است؛ کلینیک خوب باید تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و کار را به تمیز‌ترین شکل ممکن انجام دهد.

تاثیر-تزریق-فیلر-لب-در-زیبایی-چهره

معیارهای انتخاب نوع ژل لب در کلینیک‌های معتبر

همان‌طور که انتخاب بهترین دکتر تزریق فیلر لب در تهران اهمیت دارد، به همان اندازه انتخاب بهترین ژل لب برای تزریق نیز مهم است. در بازار ایران برندهای بسیاری از ژل و فیلر لب وجود دارند که شما می‌توان از میان آن‌ها بهترین گزینه را برای نیاز خود انتخاب کنید. بهتر است که برای نتیجه بهتر و مطلوب‌تر، فرایند انتخاب بهترین نوع ژل را همراه با پزشک متخصص خود انجام دهید و سپس برای خرید اقدام کنید.

از مهم‌ترین معیارهایی که یک ژل لب خوب باشد داشته باشد، می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • ژل لب خوب باید رنگی شفاف و البته روشن داشته باشد؛ ژل‌هایی که تغییر رنگ داده‌اند را به‌هیچ‌عنوان نباید استفاده کرد.
 • ژل لب خوب باید برای مدت کافی تاریخ انقضا داشته باشد؛ تاریخ تولید و انقضا باید روی بسته‌بندی ژل درج شده باشد.
 • قیمت ژل باید مناسب باشد؛ گران‌قیمت بودن ژل لزوماً به معنای کیفیت آن نیست، ولی ژل‌های ارزان در اکثر مواقع تقلبی و بی‌کیفیت هستند.
 • ژل لب باید از برندهای شناخته‌شده و مورد تأیید پزشک باشد؛ از خرید ژل‌های ارزان از برندهای نامعتبر باید پرهیز کرد.
 • در نهایت، ژل لب خوب باید ماندگاری کافی داشته باشد؛ ژل‌هایی که زود جذب شوند و اثر خود را روی لب از دست بدهند، بدون شک کیفیت کافی را ندارند.

ژل لب چقدر ماندگاری دارد؟

از جمله بزرگ‌ترین دغدغه‌هایی که بین افراد وجود دارد این است که ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟ در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که میانگین ماندگاری ژل لب حدود ۶ ماه تا یک سال است. این مدت‌زمان ممکن است حداکثر تا ۱۸ ماه هم ادامه پیدا کند؛ البته به شرط آنکه نکات مهم زیر را در نظر داشته باشید:

 • هراندازه که متابولیسم بدن شما پایین‌تر باشد و بدنتان سوخت‌وساز کمتری انجام دهد، ماندگاری ژل لب نیز بیشتر خواهد بود.
 • هر مقدار که سن شما بالاتر باشد، ماندگاری ژل نیز برای شما بیشتر خواهد بود؛ افراد جوان زودتر نیاز به ترمیم ژل پیدا خواهند کرد.
 • سبک زندگی نیز از دیگر عوامل تأثیرگذار در ماندگاری ژل به شمار می‌رود؛ هرقدر که فعالیت فیزیکی شما کمتر باشد، ماندگاری ژل بیشتر خواهد بود.
 • هر چقدر که میزان ژل تزریق شده به لب‌ها بیشتر باشد، بدون شک مدت‌زمان ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • اگر که برند ژل مورداستفاده برای تزریق بهتر و باکیفیت‌تر باشد، ماندگاری آن نیز برای شما بیشتر خواهد شد.
 • علاوه‌برآن، مواد موجود و ترکیبات به‌کاررفته در ژل نیز در ماندگاری آن تأثیر خواهند داشت؛ ژل‌های حاوی هیالورونیک اسید را می‌توان بهترین گزینه دانست.

هزینه تزریق ژل لب در کلینیک‌های معتبر چقدر است؟

لازم است بدانید که هزینه تزریق ژل در بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. بدون شک قبل از آنکه بخواهید برای تزریق ژل اقدام کنید، لازم است که هر یک از کلینیک‌های موجود را بررسی کرده و بهترین گزینه را از لحاظ قیمتی انتخاب کنید. همان‌طور که گفتیم، قیمت بالا در تزریق ژل لزوماً به معنای کیفیت بالا نیست، اما بهتر است که به مراکز بسیار ارزان هم اعتماد نکرد.

از مهم‌ترین عواملی که می‌توانند در قیمت تزریق ژل تأثیر داشته باشند، موارد زیر هستند:

 • هزینه دستمزد پزشک متخصص؛
 • هزینه کلینیکی که در آن تزریق خواهید کرد؛
 • هزینه خرید ژل لب از برندهای مختلف؛
 • هزینه‌های جانبی برای خرید دارو بعد از تزریق و غیره.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر، ابتدا لازم است که از یک پزشک متخصص مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. شما می‌توانید برای تعیین وقت مشاوره با کارشناسان کلینیک دکتر رابط، در این مورد آگاهی لازم را پیدا کنید.

 

بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران

در این مطلب از مزایای تزریق ژل لب گفتیم و دیدیم که بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. همین‌طور درباره معیار انتخاب ژل لب، مدل‌های تزریق و قیمت انجام این خدمات نیز با یکدیگر بحث داشتیم. اگر به دنبال بهترین دکتر تزریق فیلر لب در تهران هستید، پیشنهاد ما به شما دکتر مهرشاد رابط است.

دکتر مهرشاد رابط به‌عنوان جراح و متخصص پوست و مو و زیبایی، می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد تا بتوانید باکیفیت‌ترین تزریق ژل لب را تجربه کنید. اگر می‌خواهید تزریق ژل را در کلینیک فوق‌تخصص پوست در تهران تجربه کنید، ما در خدمت شما خواهیم بود.

 جهت تعیین وقت و دریافت مشاوره از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

سؤالات متداول

مزایای تزریق ژل لب چیست؟

می‌تواند باعث بهبود فرم لب‌ها شود، می‌تواند حجم لب‌ها را افزایش دهد، همچنین این کار می‌توانی با ایجاد تقارن در چهره، زیبایی شما را چندبرابر کند.

بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین کلینیک باید تمامی مجوزهای لازم را داشته باشد، باید از متخصصان مجرب استفاده کند، باید نمونه کار قابل‌قبول داشته باشد و همچنین باید بهداشتی و شیک باشد.

هزینه تزریق ژل لب در تهران چقدر است؟

هزینه تزریق ژل در تهران می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، با کارشناسان ما در کلینیک دکتر رابط تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.