دکتر تخلیه-ژل-لب

بهترين متخصص تخليه ژل | دکتر خوب برای تخلیه ژل

تخلیه ژل در شرایط مختلفی ممکن است به یک نیاز تبدیل شود. این شرایط شاید پس از پشیمانی بیمار بابت تزریق ژل یا ایجاد مشکلی پیش آید. هر چند کم اما بعضا عوارض و مشکلات پیش آمده پس از تزریق ژل ممکن است به شکلی باشد که راهی جز تخلیه ژل تزریقی بیمار باقی نگذارد. در این وضعیت با توجه به حساسیت این عمل، مراجعه به یک پزشک متخصص و مجرب بسیار حائز اهمیت می شود. با این مطلب از سایت کلینیک پوست و مو دکتر رابط همراه باشید تا به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخته و ویژگی های یک دکتر خوب برای تخلیه ژل را به شما معرفی کنیم.

دکتر تخلیه-ژل-لب

بهترين متخصصين تخليه ژل چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن مهارت و تخصص کافی در زمینه تزریق ژل و تخلیه آن از بدن، سطح تجربه بالا و در نهایت رضایت افراد مراجعه کننده از جمله مهمترین ویژگی های پزشک تخلیه ژل محسوب می شود.

طبیعتا فردی که به هر دلیلی پس از تزریق ژل قصد تخلیه آن را دارد، عوارضی را تجربه کرده است. در این شرایط وضعیت بیمار به شکلی است که نمی خواهد با کمبود تجربه و مهارت پزشک، مشکلی دیگر بر مشکلات خود اضافه کند. به همین دلیل انتخاب بهترین پزشک برای تخلیه ژل های تزریق شده بسیار حائز اهمیت می شود. باید توجه داشت که علاوه بر تخصص و مهارت در این عمل مهم، داشتن تجربه و آشنایی با ریزترین نکات در این زمینه برای پزشک از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می شود.


همچنین ببینید: علت گلوله شدن لب بعد از تزریق


دلایل تخلیه ژل چیست؟

این روزها با توسعه علوم پزشکی ژل های مختلفی ساخته شده اند که برای مقاصد درمانی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند. اما در هر صورت به هر دلیلی ممکن است این اقدام درمانی موفقیت آمیز نبوده و فرد دچار عوارض تزریق ژل گردد. متاسفانه در بین تمامی انواع ترزیق فیلر و ژل نوعی ژل به نام ژل پاژ وجود دارد که تاکنون افراد زیادی را درگیر عوارض عجیب و غریب خود نموده و آنها را وادار به تخلیه ژل تزریق شده کرده است. البته به جز این مورد علل مختلف دیگری نیز ممکن است باعث تصمیم افراد به انجام این کار شوند که عبارتند از:

  • دریافت نکردن نتیجه دلخواه
  • مشاهده پف غیر قابل درمان در محل تزریق
  • واکنش های حساسیت زای شدید بدن به مواد تزریقی
  • ایجاد عفونت
  • تخریب و آسیب به بافت های درونی
  • عدم وجود تقارن در محل تزریق
  • استفاده از ژل های بی کیفیت و غیر استاندارد
  • تزریق بیش از اندازه
  • تجربه عوارض جانبی حاد
  • از بین بردن ورم تزریق ژل به لب و…

تخلیه-ژل-گونه

تخلیه ژل زیر چشم

تزریق ژل برای افتادگی پوست زیر چشم یکی از دلایلی است که افراد را به انجام این کار ترغیب می کند. چشم یکی از حساس ترین بخش های صورت هر فرد است. بنابراین حساسیت تزریق فیلر و انواع ژل به این بخش از صورت بیشتر از بخش های دیگر است. اگر به هر دلیلی این تزریق موفقیت آمیز نباشد، ممکن است نیاز به تخلیه ژل وجود داشته باشد. استفاده از آنزیم های تجزیه کننده و تخلیه با سوزن دو روش قابل توجه در تخلیه ژل از زیر چشم است.

تخلیه ژل لب

انواع ژل های مختلف برای تزریق به لب مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. اگر تزریق موفقیت آمیز نباشد ممکن است پس از شستن صورت بعد از تزریق ژل لب برجستگی های غیر طبیعی روی لب های خود حس کنید. شاید کمی نگران کننده باشد اما بهتر است قبل از هر اقدامی به بهترين متخصصين تخليه ژل مراجعه کنید. در موارد کمی ممکن است به تخلیه ژل لب نیاز پیدا کنید اما در صورتی که پزشک تصمیم به تخلیه آن بگیرد می تواند بسته به نوع ژل از طریق روش های مختلفی همچون آنزیم، استفاده از سوزن و جراحی این کار را انجام دهد.

تخلیه ژل بینی

عدم مشاهده تقارن پس از تزریق فیلر و ژل به بینی با توجه به موقعیت خاص آن و احتمال تماس زیاد دست با بخش های مختلف آن بسیار محتمل است. این موضوع ممکن است آرایش کردن بعد از تزریق ژل را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بعضی از اوقات پزشک با استفاده از روش هایی مثل تزریق مجدد دست به اقدامات اصلاحی می زند اما گاهی اوقات نیز این روش ها پاسخ گو نبوده و به تخلیه ژل بینی نیاز پیدا می شود. گاهی نیز پزشک برای پیدا کردن موقعیت قرارگیری ژل سونوگرافی تجویز می کند تا تشخیصی دقیق تر داشته و روش درمان مناسب را انتخاب کند.

تخلیه ژل گونه

گونه و چانه از پر تقاضا ترین بخش ها برای تزریق فیلر و ژل است. به همین دلیل تعداد عوارض مشاهده شده در این بخش نیز قابل توجه است. اگر به هر دلیلی تزریق ناموفق داشته باشید و یا دچار عوارض پس از تزریق شوید احتمالا با مشکلاتی در فعالیت های روزمره خود مواجه خواهید شد. نحوه ی خوابیدن صحیح پس از تزریق ژل لب و گونه یکی از مواردی است که تحت تاثیر قرار می گیرد. با توجه به حساسیت کمتر، جراحی یکی از روش های مورد استفاده برای تخلیه ژل گونه است.

تخلیه ژل چانه

هزینه تزریق ژل هزینه کمی نیست! طبیعی است که مشاهده عوارض تزریق ژل ناامید کننده باشد. این موضوع خصوصا در زمانی که کمی عوارض شدت گیرند حاد تر احساس می شود. همانطور که گفته شد تخلیه تنها راه درمان نیست و در بسیاری از موارد با روش های اصلاحی شرایط بهتر می شود. اما گاهی راه گریزی وجود ندارد. تخلیه ژل از چانه نیز با متدهای مختلفی انجام می شود که انتخاب نوع آن با توجه به شرایط بیمار، شدت مشکل و محدودیت های دیگر تعیین می شود.

تخلیه-ژل-زیر-چشم

برای تخلیه ژل چند جلسه نیاز است

یک دکتر خوب برای تخلیه ژل فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار می دهد و با بررسی همه این عوامل تصمیم می گیرد که از چه روشی برای تخلیه ژل استفاده کند. اینکه شما به چند جلسه برای تخلیه ژل نیازمند هستید، بیشتر به روش انتخاب شده توسط پزشک بر می گردد. برای مثال اگر پزشک تشخیص دهد که برای این کار به عمل جراحی نیاز دارید، معمولا این کار با یک جراحی انجام می شود. روش های دیگر مثل استفاده از سوزن، سونوگرافی، تزریق آنزیم و… نیز نهایتا در دو یا سه جلسه انجام می شود. این موضوع رابطه مستقیمی با شرایط شما و تشخیص پزشک دارد.

خدمات دکتر رابط برای تخلیه ژل

مطلبی که مطالعه کردید با عنوان بهترين متخصصين تخليه ژل به نگارش درآمده است. با توجه به توضیحات ارائه شده حتما تا حالا حساسیت انجام این کار را درک کرده اید. با وجود شناخت کافی اما پزشکان معدودی توانایی انجام این عمل را با کیفیت و دقت بالا دارند. اما بد نیست بدانید دکتر رابط در کنار خدمات درمانی و زیبایی کلینیک تخصصی خود، عمل تخلیه ژل را نیز با بالاترین کیفیت به مراجعان خود ارائه می دهد. شما در این کلینیک می توانید انواع خدمات تزریق ژل، مزوژل، تزریق فیلر، بوتاکس و تخلیه ژل را در کنار خدمات درمانی مثل درمان ریزش مو، کاشت مو و… با بهترین کیفیت دریافت کنید.

 جهت تعیین وقت و دریافت مشاوره از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

بهترين متخصصين تخليه ژل از چه روش هایی برای انجام این کار استفاده می کنند؟

تزریق ژل، آنزیم درمانی، ساکشن، لیزر و جراحی از مهمترین روش ها برای تخلیه ژل های تزریق شده به بخش های مختلف صورت است. اما هر پزشک با توجه به شرایط ممکن است حتی روش های تلفیقی را نیز مورد استفاده قرار دهد.

آیا پس از تخلیه ژل می توان مجددا تزریق ژل داشت؟

پاسخی قطعی برای این سوال وجود ندارد؛ چرا که در این شرایط وضعیت بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص شرط است. بهتر است در این زمینه با دوری از تصمیمات شخصی به مشاوره و نظر پزشک عمل شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
آنچه در این بخش می خوانیم

دیگر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.