تزریق ژل لب مدل روسی به چه صورت است؟

یکی از رایج ترین و محبوب ترین مدل ژل های تزریق شده به لب، مدل روسی است. تزریق ژل لب، یکی از عمل های زیبایی در صورت است که انجام آن نیاز به دقت، تخصص و ظرافت بالایی دارد. امروزه مراکز زیادی در سراسر کشور وجود دارند که تزریق ژل روسی را انجام می دهند، اما معتبر و مجاز بودن کلینیکی که بتواند تزریق ژل لب را با رعایت نکات ایمنی، بهداشت و با توجه به فرم صورت شما انجام دهد، بسیار پر اهمیت است.

تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب مدل روسی چه نوع مدلی است؟

داشتن لب هایی زیبا، خوش فرم و برجسته به زیباتر شدن صورت شما کمک زیادی می کند. تزریق ژل روسی برای آن دسته از افرادی که خواهان تزریق ژل به صورت طبیعی هستند، گزینه مناسبی است. این نوع تزریق، الهام از حالت و فرم لب زن های روسی است که لب هایی کشیده، زیبا و برجسته را به صورت شما هدیه می کند. انجام تزریق ژل لب مدل روسی نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و برای انجام این کار، حتما به متخصصین در این زمینه مراجعه کنید. یک خبر خوب برای آن دسته از افرادی که از انجام عمل های زیبایی ترس دارند، این است که تزریق ژل روسی با درد همراه نیست و فقط یکی از تزریق های انجام شده به نقاط حساس لب انجام می شود و بقیه تزریق ها، اغلب بدون درد است.

مشاوره قبل ازتزریق ژل لب مدل روسی

تمام پزشکان متخصص، قبل از انجام سایر عمل های درمانی و زیبایی جلسات مشاوره ای را برای بیماران خود تشکیل می دهند. انجام مشاوره قبل از عمل مزیت های بسیار زیادی دارد، از جمله:

  • مراجعه کننده در جلسات مشاوره قبل از عمل، تمامی سوالاتی که در ذهنش به وجود آمده است را، از پزشک متخصص خود می پرسد. همچنین پزشک را از خواسته های خود از انجام عمل، آگاه می کند.
  • پزشک متخصص در این جلسات، صورت مراجعه کننده را به طور کامل بررسی می کند و بهترین و مناسب ترین مدل جراحی را به او پیشنهاد می دهد. گاهی ممکن است برخی از مراجعه کنندگان اصلا به عمل نیاز نداشته باشند و برگزاری جلسات مشاوره قبل از عمل، می تواند در منصرف کردن فرد از عمل موثر باشد.
  • پزشک تمام جزئیات عمل شامل مزیت و میزان ماندگاری عمل را به مراجعه کنندگان بازگو می کند و آنها را از عوارض احتمالی پس از عمل، آگاه می سازد.
  • در جلسه مشاوره قبل از عمل، چگونگی مراقبت های بعد از عمل به بیمار آموزش داده می شود تا با رعایت کردن آنها، بهترین نتیجه را از عمل تزریق ژل روسی دریافت کنید.

برخی از مراکز نامعتبری که عمل های زیبایی صورت را انجام می دهند، این جلسات مشاوره قبل از عمل را برای مراجعه کنندگان خود برگزار نمی کنند و بدون آنالیز فرم صورت فرد، اقدام به تزریق ژل می کنند. بنابراین اگر به دنبال انجام تزریق ژل روسی به بهترین و موثرترین شکل هستید، با پرداخت اندکی هزینه بیش‌تر، به کلینیک های زیبایی مجاز مراجعه فرمایید.


همچنین ببینید: بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران


میزان ماندگاری تزریق ژل لب مدل روسی

میزان ماندگاری ژل روسی بستگی به برند ژل دارد و از ۶ ماه تا یکسال متفاوت است. برندهای با کیفیت ژل روسی، ماندگاری طولانی تری دارند، بنابراین اگر به دنبال ماندگاری بیش‌تر ژل بر روی لب های خود هستید، در ازای پرداخت هزینه بیش‌تر، به آن دست یابید.‌

تزریق ژل لب روسی

مزایای تزریق ژل لب مدل روسی

اگر به دنبال داشتن لب هایی حجیم و زیبا هستید و به دلیل غیر طبیعی شدن صورتتان از تزریق ژل لب، ترس دارید، انجام تزریق ژل روسی در بهترین کلینیک های تخصصی می تواند به زیباتر شدن لب های شما کمک زیادی کند. تزریق ژل لب روسی مزایای زیادی دارد، از جمله:

۱_ حجیم شدن لب ها به صورت کاملا طبیعی

۲_ هم اندازه شدن ارتفاع لب بالا با لب پایین و داشتن لبخندی زیباتر

۳_ تزریق ژل روسی به صورت عمودی و مسطح بودن لب ها

۴_ تزریق بدون درد

دلایل تزریق ژل لب مدل روسی

امزوزه همه افراد به دنبال داشتن لب هایی برجسته، حجیم و خوش حالت هستند. تزریق ژل روسی برای آن دسته از افرادی که در اثر افزایش سن حجم لب های خود را از دست داده اند یا لب های آنها باریک است، گزینه مناسبی است. تزریق ژل لب در افرادی که گودی بالای لب آن ها هم اندازه نیست، به قرینه شدن آن کمک زیادی می کند.

تغییر گودی بالای لب در تزریق ژل لب مدل روسی

تغییر گودی بالای لب، یکی از سخت ترین مراحل انجام تزریق ژل روسی است که نتیجه آن، به مهارت پزشک بستگی دارد. یکی از جذاب ترین نقاط موجود در صورت، گودی لب است که خوش حالت و قرینه بودن آن، تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد. تزریق ژل روسی در کلینیک تخصصی دکتر رابط، می تواند بهترین و زیباترین لب ها را به شما هدیه کند.

مراقبت های قبل تزریق ژل لب مدل روسی

شرکت در جلسه های مشاوره قبل از تزریق ژل لب روسی، از مراقبت های قبل از عمل به شمار می رود. پزشک متخصص قبل از عمل، در مورد حساسیت شما به مصرف انواع داروها و یا داشتن بیماری های زمینه ای سوالاتی می پرسد. انجام مراقبت های های قبل از عمل و شرکت در جلسات مشاوره، در بهتر شدن نتیحه عمل تاثیر زیادی دارد.

تزریق ژل لب روسی

مراقبت های بعد تزریق ژل لب مدل روسی

۱. بلافاصله پس از تزریق ژل روسی، احساس درد، تورم و کبودی کاملا طبیعی است. برای کاهش این عوارض، از کمپرس یخ استفاده کنید.

۲. برای جلوگیری از تورم غیر طبیعی لب، تا دو روز بعد از عمل در معرض گرما قرار نگیرید.

۳. به منظور کاهش کبودی از کرم های آلوئه ورا، ویتامین k و آرنیکا استفاده کنید.

۴. مصرف زیاد آب، عدم استفاده از سدیم و مصرف نکردن الکل، در کاهش میزان تورم بسیار موثر است.

۵. دست زدن به لب، سبب حرکت فیلر و ژل و در نتیجه سبب بد حالت شدن لب های شما می شود. پس در روزهای ابتدایی عمل، از دست زدن به لب های خود، خودداری کنید.

برند ژل لب روسی

ژل هایی که بر پایه هیالورونیک اسید ساخته می شوند، مناسب ترین ژل ها برای تزریق ژل روسی هستند. هیالورونیک اسید ماده ژله مانند است که سبب بزرگ شدن، تقویت و جوانسازی لب ها می شود. این ماده ، با اتصال به مولکول های آب درون پوست، سبب ضخیم و حجیم تر شدن لب ها شده و به تدریج جذب می شوند تا حجم لب ها کاملا طبیعی شود.

بهترین پزشک برای تزریق ژل روسی

دکتر رابط، متخصص پوست، مو و زیبایی، یکی از بهترین و برجسته ترین پزشک های کشور عزیزمان ایران است که در روزمه کاری خود، تجربه های عمل موفقی را ثبت کرده است. دکتر رابط قبل از انجام تزریق ژل روسی، تمام حالات و زوایای صورت فرد را بررسی کرده و بهترین تزریق ژل را متناسب با فرم صورت و لب های شما، انجام می دهد. اگر قصد تزریق لب های خود را دارید و به دنبال یک مرکز مجاز برای انجام این کار هستید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک تخصصی دکتر رابط است.

تزریق ژل لب مدل روسی چه نوع مدلی است؟

این نوع تزریق، الهام از حالت و فرم لب زن های روسی است که لب هایی کشیده، زیبا و برجسته را به صورت شما هدیه می کند.

میزان ماندگاری تزریق ژل لب مدل روسی چقدر است؟

میزان ماندگاری ژل روسی بستگی به برند ژل دارد و از ۶ ماه تا یکسال متفاوت است. برندهای با کیفیت ژل روسی، ماندگاری طولانی تری دارند، بنابراین اگر به دنبال ماندگاری بیش‌تر ژل بر روی لب های خود هستید، در ازای پرداخت هزینه بیش‌تر، به آن دست یابید.‌

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.