متدهای مراقبت از پوست بسیار موثری وجود دارند که می‌توانند به شما در بازگرداندن خاصیت ارتجاعی پوست، مبارزه با آکنه و ناخالصی‌ها، جوان‌سازی پوست و در کل شاداب‌تر و با طراوت‌تر کردن آن کمک کنند یکی از این روش‌ها پاکسازی کلاسیک صورت است که شامل مجموعه‌ای از درمان‌های زیبایی می‌شود که با هدف بازگرداندن پوستی سالم، شفاف و نیز تعادل به پوست انجام گرفته و به شما احساس لطافت و شادابی در پوست می‌دهد. متخصصان فیشیال کلینیک دکتر با تجربه بالا و استفاده از مواد و تجهیزات مناسب، پاکسازی پوست را به بهترین شکل انجام می دهند.

درخواست نوبت یا وقت مشاوره

لطفا نام و شماره موبایل خود را در فرم زیر وارد کنید:

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منظور از فیشیال کلاسیک چیست؟

فیشیال کلاسیک ناخالصی‌های موجود روی پوست را از بین می‌برد، پوست را نرم و آبرسانی می‌کند و به رفع نگرانی‌های جزئی پوست کمک می‌کند. هر چند که روش‌های درمانی از کلینیکی به کلینیک دیگر متفاوت است و پزشک با انجام مشاوره‌های قبل از درمان می‌تواند روش‌های درمانی را متناسب با وضعیت پوست شما شخصی‌سازی کند ولی اغلب این مراحل شامل پاک‌سازی و لایه‌برداری ملایم، به دنبال آن ماساژ برای تقویت گردش خون و استفاده از ماسک سفارشی برای تغذیه و آبرسانی پوست می‌شود.

مزایای استفاده از پاکسازی کلاسیک صورت چیست؟

تمیز کردن پوست و نرم کردن جوش‌های سرسیاه و سرسفید برای استخراخ و تخلیه راحت آنها

یک فیشیال صورت کلاسیک برای پوست‌هایی که دارای منافذ بزرگ شده هستند شامل بخار دادن به پوست با استفاده از دستگاه خاص برای تمیز کردن کامل پوست است. بخار گرم منافذ پوست را باز می‌کند و هرگونه کثیفی را از روی پوست و منافذ آن از بین می‌برد و فرآیند استخراج جوش‌های سرسیاه را آسان‌تر می‌کند.

سفت‌تر و روشن‌تر کردن پوست

بیشتر درمان‌های صورت شامل ماساژ برای تخلیه سموم و بهبود گردش خون انجام می‌شود که منجر به خون‌رسانی بهتر به پوست صورت شده و صورتی شفاف و روشن به شما هدیه می‌دهد. این عمل همچنین می‌تواند باعث تحریک تولید کلاژن و بازسازی سلولی برای داشتن پوستی سالم‌تر شود.

سم‌زدایی از پوست و جوانسازی آن

کرم‌های آنتی‌اکسیدانی یا ماسک‌های خاک رس ممکن است برای سم‌زدایی پوست و بیرون کشیدن ناخالصی‌ها استفاده شوند. پاکسازی کلاسیک صورت برای جوش‌های سرسیاه شامل استخراج برای کمک به حذف کومدون‌ها می‌شود که در همان جلسه اول منجر به پوست تمیزتر و شفاف‌تر می‌شود که در صورت مداومت در انجام جلسات متعدد پاکسازی صورت و انجام منظم آن می‌توان در کاهش انواع آکنه و جوش نیز موثر واقع شد.

تقویت کننده پوست و درمان سیاهی دور چشم

متخصص شما در زمینه ارائه خدمات پوستی ممکن است از یک‌سری محصولات و یا روش‌های خاص برای رفع تیرگی و سیاهی دور چشم و کاهش کیسه‌های زیر چشم استفاده کند. پاکسازی کلاسیک پوست برای بهبود رنگ پوست بیشتر بر روی آبرسانی پوست تمرکز می‌کند تا به کاهش هایپرپیگمانتاسیون و یکنواخت شدن رنگ پوست کمک کند.

بهبود جذب مواد مراقبتی توسط پوست

انجام منظم پاکسازی صورت به جذب بهتر و بیشتر محصولات مراقبت از پوست شما کمک می‌کند، بدین ترتیب شما مزایای استفاده از محصولات مراقبت از پوست را روی صورت خود بهتر احساس کرده و با استفاده از این محصولات به جذب بهتر اسیدها و مرطوب کننده‌ها در عمق پوست کمک می‌کنید.

یک راه عالی برای استراحت پوست است

ماساژ صورت و پاکسازی و تغذیه آن پوست شما را تسکین داده و در احساس آرامش‌ و حس رضایت از وضعیت پوستتان تاثیر مثبت زیادی خواهد گذاشت.

مراحل انجام فیشیال کلاسیک

اولاً هدف اصلی از انجام پاکسازی کلاسیک صورت تخلیه جوش‌های سرسیاه و کومدون‌هاست که با این روش به طور کامل تخلیه شده و نهایتا پوستی شفاف و تقریبا عاری از جوش‌های سرسیاه خواهید داشت. مراحل فیشیال کلاسیک پوست صورت عبارتند از:

تمیز کردن پوست: در ابتدا موهای سر را با یک هدبند از روی صورت دور کرده و هرگونه آرایش روی پوست را با یک پاک کننده مناسب با نوع پوست صورت پاک می‌کنند.

بخار دادن: بخار آب گرم روی پوست شما هدایت می‌شود تا منافذ پوستتان را باز کرده و جوش‌های سرسیاه و کومدون‌ها را نرم و استخراج آنها را راحت‌تر کند.

لایه برداری: از یک لایه‌بردار فیزیکی یا شیمیایی برای از بین بردن سلول‌های مرده پوست استفاده می‌شود. در این مرحله از لایه‌بردارهای ملایم یا لایه‌بردارهای آنزیمی که در کلینیک تخصصی ما از آنزیم‌های میوه‌ ( آنزیم‌هایی که از میوه‌هایی چون سیب و آناناس استخراج می‌شود که پوست را به صورت ملایم لایه‌برداری می‌کنند) استفاده می‌شود تا یک یا دو لایه از لایه‌های شاخی پوست سست شده و پوسته‌ریزی اتفاق بیفتد تا بدین طریق سلول‌های مرده پوست از سطح پوست صورت حذف شده و پوستی روشن و شفاف برای شما به جا بماند. البته در پیلینگ آنزیمی شما زیباجویان عزیز متوجه ریزش و پوسته‌ریزی پوست خود نخواهید شد.
با استفاده از این تکنیک جوش‌های سرسیاه عمیق و یا کومدون‌های زیر پوست اندکی بالاتر آمده و به سطح پوست نزدیکتر می‌شوند تا هم تخلیه آنها راحت‌تر بوده و هم درمان‌ها و مراحل بعدی فیشیال کلاسیک پوست بتواند آنها را از بین ببرد. البته گفتن این نکته خالی از لطف نیست که برون‌ریزی این جوش‌ها و کومدون‌ها معمولاً حالت خشک شده داشته و به حالت جوش التهابی نیست.

آبرسانی به پوست: مرحله بعدی از درمان پاکسازی کلاسیک صورت آبرسانی است که در کلینیک تخصصی زیبایی ما با استفاده از دستگاه هیدرودرم آبریژن این مرحله انجام می‌گیرد. سپس پوست اندکی ماساژ داده می‌شود تا حس آرامش را به فرد منتقل کرده و منجر به بهبود خونرسانی به پوست شود.

استفاده از ماسک صورت: بعد از مرحله آبرسانی پوست همانطور که پیشتر نیز گفته شد نوبت به استفاده از ماسک‌های صورت می‌رسد که معمولا با توجه به نوع پوست فرد و اینکه آیا خشک است یا چرب، جوش دارد یا نه، آیا لک دارد و نیاز به روشن‌سازی پوست وجود دارد، وضعیت منافذ پوست و یا اینکه تنها نیاز به یک آبرسانی ساده دارد ماسک مخصوص و مناسب فرد انتخاب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماسک نیز به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه روی پوست باقی مانده و نهایتا فیشیال کلاسیک پوست به اتمام می‌رسد.
این نوع پاکسازی پوست بیشتر از اینکه جنبه درمانی داشته باشد جنبه مراقبتی و زیبایی دارد، البته در پاکسازی کلاسیک پوست کومدون‌ها درمان می‌شوند چرا که تخلیه با استفاده دستگاه درما اف انجام می‌گیرد که به واسطه جریان اولتراسوند آن شما عزیزان پس از چند جلسه مراجعه برای پاکسازی پوست شاهد افزایش کنترل چربی پوست که توسط غدد سباسه ترشح می‌شود بوده و منافذ پوستتان نیز تا حدود زیادی جمع شده و جوش‌های سرسیاه و زیرپوستی نیز به میزان زیادی کاهش خواهند یافت.
یکی از مهمترین مزایای استفاده از این روش این است که پوست به صورت عمیق پاکسازی شده و شما عزیزان در همان جلسه اول شاهد تغییرات مثبت زیادی در پوست خود از جمله حذف جوش‌های سرسیاه‌ و کومدون‌ها و برخورداری از پوستی صاف و یکدست و شفاف و حتی کلاژن‌سازی در پوست به دلیل استفاده از دستگاه درما اف خواهید بود که در تصاویر زیر می‌توانید چند مورد از نمونه پوست‌ها را قبل و بعد از پاکسازی مشاهده کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نمونه کارهای کلینیک

Clinic portfolio
مشاهده بیشتر

پزشکان

physicians

سوالات متداول

FAQ

پرسش و پاسخ

Comment
ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *