کانتورینگ-صورت-با-تزریق

بهترین دکتر برای کانتورینگ (زاویه سازی) صورت

همه ما دوست داریم که صورتی خوش‌فرم داشته باشیم که تمام اعضای آن به‌صورت متعادل در کنار یکدیگر قرار گرفته باشند. زاویه فک و عدم وجود غبغب، امروزه از جمله معیارهای زیبایی برای آقایان و بانوان به شمار می‌رود. همه به دنبال راهی هستند که بتوانند در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه و البته بدون نیاز به جراحی، به چهره دلخواه خود دست پیدا کنند؛ چاره کار برای رسیدن به این هدف، چیزی جز کانتورینگ صورت نیست.

کانتورینگ-صورت-با-تزریق

در این مقاله از وب‌سایت دکتر مهرشاد رابط، می‌خواهیم نگاهی به چیستی کانتورینگ داشته باشیم؛ همچنین خواهیم دید که زاویه سازی فک با استفاده از روش کانتورینگ چطور انجام می‌شود. از مزایای این روش برای شما صحبت خواهیم کرد و در نهایت نیز ویژگی‌های بهترین کلینیک برای انجام کانتورینگ را در کنار هم بررسی خواهیم کرد.

زاویه سازی فک و صورت چیست؟

کانتورینگ یا همان زاویه سازی فک و صورت، از جمله بهترین راهکارهایی است که به کمک آن می‌توان فرم دلخواه را برای صورت و نواحی اطراف آن ایجاد کرد. نام کانتورینگ صورت که بیان می‌شود، خیلی از افراد ممکن است ذهنشان به سمت تکنیک‌های آرایشی کانتورینگ پر بکشد؛ تکنیک‌هایی که در آن با استفاده از محصولات آرایشی مختلف، عیوب و نقص‌های مختلف صورت را می‌پوشانند. چیزی که امروز در این مقاله قرار است از آن صحبت کنیم، کانتورینگ دائمی صورت با استفاده از روش‌هایی مانند تزریق ژل است.

با زاویه سازی فک و صورت یا همان مدلینگ صورت، می‌توان چهره‌ای زیباتر، قرینه‌تر و البته به دور از هر گونه عیب‌ونقص داشت. با این روش نه‌تنها می‌توان به فک زاویه داد، بلکه می‌توان به کمک آن زاویه بینی را نیز اصلاح کرد و غبغب را نیز به بهترین شکل رفع کرد. امروزه هم آقایان و هم بانوان به‌وفور از خدمات کانتورینگ استفاده می‌کنند.

زاویه سازی فک مردان

یکی از مهم‌ترین معیارهای زیبایی برای آقایان و به‌خصوص افراد جوان، فک زاویه‌دار است. آقایان می‌توانند با تزریق ژل به بهترین شکل ممکن صورت خود را زاویه‌دار کرده و چهره‌ای تازه از خود در اجتماعی به نمایش بگذارند و اعتمادبه‌نفس خود را بیشتر کنند.

زاویه سازی فک زنان

بانوان نیز از دیگر داوطلبان انجام خدمات کانتورینگ صورت به شمار می‌روند. بیشتر خانم‌ها دوست دارند که علاوه بر زاویه فک، عیوب بینی خود را نیز اصلاح کنند. زاویه سازی فکر تنها بخشی از خواسته‌های بانوان در زمان انجام کانتورینگ است.

زاویه فک با تزریق ژل

زاویه سازی صورت چگونه انجام می‌شود؟

برای کانتورینگ صورت یا همان زاویه سازی، روش‌های متعددی وجود دارد. همان‌طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم، تزریق ژل تنها یکی از این روش‌ها است. کانتورینگ را می‌توان با استفاده از روش‌ها و راهکارهای زیر نیز انجام داد:

کانتورینگ با گریم

اولین و ساده‌ترین روش زاویه سازی فک و صورت، همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، با گریم است. در این روش از محصولات آرایشی برای پوشاندن عیوب چهره استفاده می‌شود؛ بدیهی است که این روش موقت بوده و برای مواردی خاص مانند میهمانی‌ها و عکاسی کاربرد دارد.

کانتورینگ با تزریق ژل

دومین روش زاویه سازی فک و صورت، تزریق ژل است. در این روش ژل‌های حاوی هیالورونیک اسید به زیر پوست در نواحی مختلف تزریق می‌شود. این ژل می‌تواند پستی‌ها و بلندی‌های موردنیاز صورت را تقویت کرده و زاویه‌سازی را از همین طریق برای شما انجام دهد.

کانتورینگ با تزریق بوتاکس

جالب است بدانید که زاویه سازی صورت با بوتاکس نیز انجام می‌شود. در این روش بوتاکس به نواحی مختلف صورت متقاضی تزریق می‌شود. با بوتاکس می‌توان اندازه عضلات را کاهش داد، چین‌وچروک را از بین برد و به کمک آن صورتی جوان و زاویه‌دار داشت.

کانتورینگ با تزریق چربی

از دیگر روش‌های غیرجراحی برای کانتورینگ صورت می‌توان به تزریق چربی اشاره کرد. در این روش چربی را از قسمت‌های دیگر بدن شما استخراج کرده و به نواحی مختلف صورت تزریق می‌کنند. با این کار می‌توان به بهترین شکل روی صورت زاویه سازی را انجام داد.

کانتورینگ با نخ

از جمله روش‌های ماندگارتر و مؤثرتر برای کانتورینگ صورت، می‌توان به لیفت با نخ اشاره کرد. در این روش نخ‌های خاصی را داخل پوست صورت یا بین می‌کارند و به کمک آن، صورت را لیفت می‌کنند. این کار باعث می‌شود که زاویه‌های صورت شما بهتر نمایان شوند.

کانتورینگ با هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی می‌تواند برای کانتورینگ صورت نیز مورداستفاده قرار بگیرد. در این روش با دستگاه هایفو، امواج فراصوت را با شدت بالا به پوست صورت در نواحی مختلف می‌تابانند؛ سلول‌های چربی در این روش از بین رفته و صورت زاویه موردنظر فرد را پیدا خواهد کرد.

کانتورینگ با جراحی

آخرین روش برای زاویه سازی فک و صورت، جراحی است. افراد زیادی طرف‌دار این روش نیستند؛ زیرا که از آن واهمه دارند. در این روش ساختار صورت به‌‌طورکلی تغییر می‌کند و زاویه‌ها نیز به کمک آن ایجاد می‌شوند. این روش مؤثرترین است، اما دردسرهای زیادی دارد.

زاویه سازی فک
زاویه سازی فک

مزایای زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت

بدون شک کانتورینگ صورت می‌تواند مزایای بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. زیبایی چهره، ایجاد تعادل و همچنین رفع عیوب، مهم‌ترین مزیتی است که می‌توانید با استفاده از این روش شاهدش باشید. از جمله دیگر مزایای کانتورینگ می‌توان به موارد زیر هم اشاره کرد:

 • اکثر روش‌های کانتورینگ غیرتهاجمی هستند و نیازی به جراحی ندارند؛
 • کانتورینگ اثربخشی بسیار سریع دارد و نتایج آن به‌سرعت قابل‌مشاهده است؛
 • بعد از کانتورینگ نیازی به استراحت نیست و می‌توان به فعالیت‌های روزمره پرداخت؛
 • هزینه اکثر روش‌های کانتورینگ مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی است؛
 • کانتورینگ معمولاً بدون درد، خون‌ریزی و بیهوشی انجام می‌شود؛
 • کانتورینگ می‌تواند فرم کلی صورت شما تغییر داده و بهبود ببخشد؛
 • بر اساس فرم صورت، کانتورینگ را می‌توان به طور اختصاصی برای هر فرد انجام داد؛
 • کانتورینگ می‌تواند وضعیت پوستی شما را بهبود بخشیده و آن را سفت و صاف کند؛
 • در نهایت، انجام کانتورینگ صورت می‌تواند اعتمادبه‌نفس شما را افزایش دهد.

زاویه سازی فک برای چه کسانی مناسب است؟

همه افراد می‌توانند برای زاویه سازی فک و صورت خود از روش‌های کانتورینگ استفاده کنند؛ در این مورد هیچ محدودیتی وجود ندارد. در این میان باید گفت که برخی از افراد، نسبت به برخی دیگر، داوطلبان مناسب‌تری برای انجام کانتورینگ به شمار می‌روند. اگر شما جزو افرادی هستید که در ادامه معرفی خواهیم کرد، می‌توانید بهترین نتیجه را از کانتورینگ شاهد باشید:

 • اگر فک شما عریض و پهن است؛
 • اگر فک شما به شکل مربع است؛
 • اگر چانه‌های شما به شکل دایره است؛
 • اگر فک و صورت شما هیچ زاویه‌ای ندارد؛
 • اگر گونه‌های شما بسیار چاق یا بسیار لاغر است.

بهترین ژل برای زاویه سازی فک

محبوب‌ترین روشی که امروزه از آن برای زاویه سازی فک و صورت استفاده می‌شود، تزریق ژل است. تزریق ژل یا همان فیلر، می‌تواند زوایای دلخواه را در صورت شما ایجاد کند و همچنین به‌واسطه ترکیباتی که دارد، به بهبود سلامت پوست و جوان‌سازی آن نیز کمک کند. معمولاً بهترین ژل‌هایی که می‌توان برای کانتورینگ به کار گرفت، دارای ترکیباتی از جمله هیالورونیک اسید، پلی لاکتیک اسید و هیدروکسیل آپاتیت هستند.

برای‌آنکه بتوان بهترین نتیجه را از تزریق ژل چانه با فرم دلخواه شاهد بود، باید به سراغ ژل‌های باکیفیت و معتبر رفت. تزریق ژل‌های بی‌کیفیت نه‌تنها تأثیری در زیبایی چهره شما نخواهد داشت، بلکه می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری را نیز به همراه داشته باشد. قبل از اقدام برای تزریق ژل، لازم است که با پزشک متخصص و مجرب مشورت کنید و بهترین مارک‌های ژل‌ موجود در بازار را شناسایی کنید.

از بهترین برندهای تولیدکننده ژل برای زاویه سازی فک و صورت می‌توان این موارد را نام برد:

 • ژل پرفکتا ساب اسکین
 • ژل پروفایلو
 • ژل ژوویدرم
 • ژل رووفیل
 • ژل تئوسیال
 • ژل رستلین
 • ژل اسکالپترا
 • ژل کلاژن زیپلاست و غیره.

زاویه سازی با بوتاکس

ویژگی‌های کلینیک خوب برای زاویه سازی فک

حال که می‌دانیم کانتورینگ صورت چیست، چطور انجام می‌شود و چه مزایایی دارد، بد نیست که نگاهی به ویژگی‌های مهم و لازم برای بهترین مرکز کانتورینگ نیز داشته باشیم. ازآنجایی‌که تعداد مراکز ارائه‌دهنده خدماتی ازاین‌قبیل در ایران روبه‌افزایش است، بدیهی است که نمی‌توان همه را در یک سطح قرار داد. یک کلینیک خوب برای زاویه سازی فک و صورت باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد که در ادامه هر یک را برای شما شرح خواهیم داد:

داشتن تمامی مجوزها و تأییدیه‌های لازم

اولین و مهم‌ترین ویژگی‌ یک کلینیک خوب، داشتن تمامی مجوزها، تأییدیه‌ها و پروانه‌های لازم از مراجع پزشکی کشور است. کلینیک خوب آن است که مجوز فعالیت از وزارت بهداشت داشته باشد؛ این مجوز باید در معرض دید مراجعه‌کنندگان نصب شده باشد.

همکاری با پزشکان متخصص و برتر

دیگر ویژگی‌ لازم برای مرکز کانتورینگ صورت، آن است که با بهترین و شناخته‌شده‌ترین پزشکان متخصص همکاری داشته باشد. اگر پزشکان یک مرکز به‌اندازه کافی شهرت، دانش و تجربه کافی در کار خود نداشته باشند، بدون شک نمی‌توان به آن مرکز اعتماد کرد.

ارائه نمونه کار قبلی و سابقه کار

یک مرکز خوب، هیچ ترسی برای ارائه گالری تزریق ژل زاویه فک خود به مراجعین نخواهد داشت. کلینیک‌هایی قابل‌اعتماد هستند که سوابق کاری و نمونه کارهای قبلی خود را در اختیار مخاطبان قرار دهند. هرچقدر میزان رضایت از کار کلینیک بیشتر باشد، بهتر است.

استفاده از باکیفیت‌ترین متریال‌ها

از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توان برای یک کلینیک خوب مطرح کرد، استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال‌ها است. کلینیک‌های معتبر برای حفظ اعتبار خود از بهترین ژل‌ها برای کانتورینگ صورت استفاده می‌کنند و هیچ‌گاه به سراغ محصولات بی‌کیفیت نمی‌روند.

محیط بهداشتی با امکانات رفاهی کامل

یک کلینیک خوب، از تمامی پروتکل‌های بهداشت در زمان انجام کار تبعیت می‌کند. کلینیک خوب محیطی تمیز، صمیمی، آرام و دلنشین دارد و همچنین تمامی امکانات رفاهی را برای کسب رضایت مراجعین، به‌ طور کامل فراهم آورده است.

برخورد حرفه‌ای و محترمانه با مراجعین

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کلینیک خوب، آن است که برخوردی حرفه‌ای، صمیمی‌ و محترمانه با تمامی مراجعین دارد. پرسنل کلینیک‌های معتبر معمولاً بسیار خوش‌برخورد هستند و تمامی توضیحات و مشاوره‌های لازم را در اختیار افراد قرار می‌دهند.

قیمت مناسب و پشتیبانی از بیمه

در نهایت، کلینیک خوب آن است که قیمت‌ها و هزینه‌های منصفانه‌ای داشته باشد. هرچند که هزینه خدمات زیبایی ممکن است اندکی بالا باشد، اما کلینیک‌های خوب سعی می‌کنند تا با حفظ تعادل در قیمت‌ها، رضایت مشتریان را به دست آورند. همچنین کلینیک خوب باید طرف قرارداد با بیمه‌های مطرح دولتی یا خصوصی نیز باشد.

زاویه سازی فک
زاویه سازی فک

بهترین دکتر زاویه سازی فک

در تهران و سایر شهرستان‌ها، می‌تواند پزشکان زیادی را پیدا کرد که خدمات زاویه سازی فک و صورت به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند. پیداکردن یک گزینه مناسب از میان تمامی آن‌ها، بدون شک فرایند چالش‌برانگیزی خواهد بود. در این بخش ما برای سهولت کار شما، یکی از بهترین پزشکان تهران را برای کانتورینگ معرفی خواهیم کرد؛ دکتر مهرشاد رابط پیشنهاد ما به شما برای خدمات کانتورینگ صورت است.

دکتر مهرشاد رابط به‌عنوان مدیر و مؤسس کلینیک رابط، از مناسب‌ترین گزینه‌ها در استان تهران و به‌خصوص شهرک غرب به شمار می‌رود. ایشان باکیفیت‌ترین خدمات زیبایی را به شما ارائه خواهند داد. داشتن تخصص در درمان و جراحی انواع بیماری‌های پوست، مو و زیبایی، داشتن بورد تخصصی، عضویت در انجمن متخصصین پوست ایران و همین‌طور عضویت در آکادمی متخصص پوست اروپا، تنها گوشه‌ای از ویژگی‌های منحصربه‌فرد ایشان محسوب می‌شود.

خدمات دکتر رابط برای زاویه سازی فک

در این مقاله درباره کانتورینگ صورت و زاویه‌ سازی آن برای شما صحبت کردیم. ابتدا نگاهی به روش‌های انجام این کار داشتیم، سپس هم به سراغ مزایای کانتورینگ رفتیم. در نهایت از ویژگی‌های بهترین مرکز زیبایی برای زاویه سازی فک و صورت توضیح دادیم. اگر به دنبال کلینیک درجه‌یک برای این کار هستید، ما می‌توانیم گزینه مناسبی برای شما باشیم. شما مخاطبان همیشگی می‌توانید باکیفیت‌ترین خدمات کانتورینگ را در بهترین کلینیک پوست و مو در تهران شاهد باشید. در همین زمینه پیشنهاد میکنم مطلب برای زاویه سازی فک چند سی‌سی ژل لازم است؟ مطالعه کنید.

 

 

سؤالات متداول

کانتورینگ یا زاویه سازی فک و صورت چیست؟

همان‌طور که از نامش نیز به‌خوبی پیداست، در این روش درمانی می‌توان صورت را زاویه سازی کرد، عیوب و نقص‌های چهره را از بین برد و صورتی زیباتر داشت.

انواع روش‌های کانتورینگ صورت کدام است؟

برای کانتورینگ و زاویه سازی می‌توان از روش‌هایی مانند گریم، تزریق ژل، بوتاکس، تزریق چربی، لیفت با نخ، هایفوتراپی یا جراحی استفاده کرد.

بهترین کلینیک برای کانتورینگ چه ویژگی‌هایی دارد؟

کلینیک خوب برای کانتورینگ تمامی مجوزهای لازم را دارد، با بهترین پزشکان همکاری می‌کند، از مواد اولیه باکیفیت استفاده می‌کند، نمونه کار و سوابق خوبی دارد، محیطی مناسب دارد و همچنین با مراجعین به گرمی رفتار می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
آنچه در این بخش می خوانیم

دیگر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.