استفاده از فیشیال ضد جوش در بهبود و کاهش آکنه و ظاهر آنها در چهره افراد بسیار موثر عمل می‌کند و در صورتی که طبق گفته پزشک خود چندین جلسه پاکسازی صورت را پشت سر بگذرانید قطعا فواید زیادی را از این درمان شاهد خواهید بود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با مزایا و مراحل فیشیال ضد جوش آشنا کنیم.

در حالی که پاک‌کننده‌های خانگی و داروهای ضدآکنه می‌توانند کمک زیادی به از بین بردن لکه‌ها و جوش‌های سرسیاه از روی پوست شما کنند؛ بنابراین سرمایه‌گذاری در درمان صورت برای تقویت پوست و خلاصی از شر آکنه‌ها بسیار مفید خواهد بود. همانطور که رفتن به باشگاه در بهبود  تناسب اندام شما بسیار موثر عمل می‌کند، دریافت یک فیشیال ضد جوش یا پاکسازی ضد جوش هم به شما در بهبود وضعیت پوستتان و خلاصی از شر جوش‌های صورت کمک کننده خواهد بود.

درخواست نوبت یا وقت مشاوره

لطفا نام و شماره موبایل خود را در فرم زیر وارد کنید:

دریافت مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آکنه یا جوش را می‌توان به عنوان یک بیماری التهابی پوست توصیف کرد. این عارضه زمانی رخ می‌دهد که نواحی فولیکول مو توسط سبوم و سلول‌های مرده مسدود شده و باعث ایجاد جوش‌های سرسیاه، جوش‌های التهابی، ندول‌ها، اسکارها و توده‌ها می شود. علل ایجاد آکنه در افراد مختلف متفاوت است و می‌تواند ناشی از حضور باکتری‌ها، ژنتیک، هورمون‌ها و استرس و موارد دیگر باشد.

روش های مراقبت از پوست در برابر بروز جوش

رعایت رژیم غذایی سالم، نوشیدن مقدار زیادی آب و اطمینان از داشتن خواب کافی و انجام ورزش، از جمله راه‌های مبارزه با شیوع این مشکل پوستی است. مراقبت از پوست صورت نیز به اندازه مراقبت از سلامت عمومی شما مهم است. برای کسب بهترین نتایج از اقدامات انجام شده برای رفع جوش شما عزیزان بایستی هم به دلایل سلامتی و هم به دلایل زیبایی، مراقبت منظم از صورت و پوست خود را در اولویت قرار دهید.

مزایای سلامتی استفاده از فیشیال ضد جوش برای درمان آکنه صورت

استفاده از پاکسازی ضد جوش پوست مزایای متعددی دارد که از جمله آنها می‌توان به داشتن پوست تمیزتر، کاهش لکه‌ها و کاهش علائم پیری اشاره کرد، اینها تنها چند مورد از ویژگی‌های مثبت درمان‌های ضد جوش هستند. در صورتی که در انجام این کار مداومت کنید قطعا با اثرات مثبت متعدد دیگری که در ادامه به ذکر برخی از آنها خواهیم پرداخت نیز مواجه خواهید شد.

کاهش استرس

ثابت شده است که ماساژ و پاکسازی صورت باعث کاهش استرس می‌شود. دریافت یک فیشیال صورت می‌تواند به طور قابل توجهی میزان اضطراب را کاهش داده و خلق‌وخوی شما را بهبود بخشد، این اثرات مثبت در صورتی که فرد جوش در صورت خود داشته باشد دو چندان احساس خواهد شد.
بد نیست بدانید که ناحیه T صورت ما – چانه، بینی و پیشانی – دارای بیشترین تعداد غدد مسئول تولید چربی است. همانطور که می‌دانید تولید چربی بیش از حد از این غدد نیز می‌تواند باعث ایجاد لک، جوش سرسیاه و جوش التهابی در صورت شود. مشکل اینجاست که سیستم عصبی ما به این مناطق مرتبط است و این یعنی اگر استرس داشته باشید، تولید چربی صورت توسط غدد چربی افزایش یافته و احتمال بروز جوش را بیشتر می‌کند؛ بنابراین یک فیشیال ضد جوش صورت نه تنها پوست شما را تمیز و لایه‌برداری می‌کند، بلکه به طور بالقوه می‌تواند آکنه را در طول زمان با کاهش استرس کاهش دهد.

گردش خون را بهبود می بخشد

پوست بزرگترین عضو بدن است و مانند سایر اندام‌ها، سیستم گردش خون، اکسیژن، ویتامین‌ها و مواد معدنی را به پوست می‌رساند. پس اگر گردش خون ضعیفی داشته باشید، می‌تواند باعث ایجاد لک، تغییر رنگ پوست و البته بروز جوش شود. یک راه عالی برای بهبود گردش خون از طریق ماساژ دادن صورت است؛ چرا که باعث حرکت بهتر خون در عروق شده و مواد غذایی مورد نیاز را به پوست می‌رساند. انجام ماساژ همچنین می‌تواند در هدایت لنف به خارج از بدن و ممانعت از تجمع آنها نیز بسیار موثر عمل کند.

فیشیال ضد جوش پوست شما را درخشان و جوانتر می‌کند

یکی از اهداف انجام فیشیال پوست معکوس کردن اثرات پیری و کاهش اثرات آسیب‌های محیطی روی پوست است. از طریق روش‌های درمانی مختلف، محصولات و فناوری‌های مختلف، درمانگران سلامت، بافت و ظاهر پوست را بهبود می‌بخشند و نهایتاً احساس شادابی و نشاط را به پوست شما هدیه می‌کنند.

برخورداری از پوست سالم

اگر با وجود جوش‌های فراوان روی پوستتان هیچ گونه اقدامی در جهت رفع آنها انجام ندهید جوش‌ها می‌توانند پوست شما را در معرض باکتری‌های بیشتری قرار دهد که می‌تواند باعث ایجاد بیماری‌های جدی پوستی شود. در حالی‌که با یک فیشیال ضد جوش حرفه ای، پوست و صورت شما عمیقا تمیز شده و تمام تجمعات از منافذ پوست استخراج می‌شوند؛ به این معنی که پوست شما برای مدت طولانی‌تری سالم‌تر می‌ماند و از بروز لک‌ها و جوش‌ها در آینده جلوگیری می‌کند.

مراحل انجام فیشیال ضد جوش

یک فیشیال ضد آکنه برای مبارزه با آکنه، جوش‌های سرسیاه و لکه‌ها با حداقل عوارض جانبی طراحی شده است که مراحل آن عبارتند از:

  1. تمیز کردن پوست: برای انجام این تکنیک زیبایی- مراقبتی اولین کار تمیز کردن پوست با یک پاک‌کننده مناسب پوست از هر نوع آرایش و یا آلودگی محیطی است.
  2. بخار دادن: بخار آب گرم را روی پوست قرار می‌دهند تا منافذ پوست باز و جوش‌ها نرم شوند تا استخراج ناخالصی‌های آنها راحت‌تر گردد.
  3. لایه برداری: در این مرحله برای باز کردن منافذ پوست و از بین بردن ناخالصی‌ها و نیز سلول‌های مرده از سطح پوست از یک لایه‌بردار فیزیکی یا شیمیایی حاوی الفا و بتا هیدروکسی اسید استفاده می‌شود.
  4. آبرسانی به پوست: مرحله بعدی از درمان پاکسازی ضد جوش صورت آبرسانی است که در کلینیک تخصصی زیبایی ما با استفاده از دستگاه هیدرودرم آبریژن این مرحله انجام می‌گیرد. سپس پوست اندکی ماساژ داده می‌شود تا حس آرامش را به فرد منتقل کرده و منجر به بهبود خونرسانی به پوست شود.
  5. استفاده از ماسک صورت: ماسک‌هایی که در فیشیال ضد جوش استفاده می‌شوند مخصوص کنترل چربی و ضدجوش می‌باشند که بسته به شرایط پوستی فرد انتخاب می‌شوند و در نهایت از اسیدتراپی نیز بسته به شرایط پوستی هر فرد که چقدر کشش داشته باشد یا از اسید AHA و یا BHA ( 30 درصد) استفاده می‌شود. در برخی موارد نیز که پوست حساس و جوش‌دار باشد از اکتیو آنتی آکنه ۱۵ درصد برای بهبود وضعیت پوست کمک گرفته می‌شود.

در فیشیال ضد جوش از یکسری ویال‌های خاص و مخصوص آکنه و جوش استفاده می‌شود که این ویال‌ها حاوی ترکیباتی هستند که ترشح چربی از منافذ باز شده تولید کننده چربی پوست را کاهش داده و به تنگ کردن این منافذ کمک می‌کنند. این ویال‌ها همچنین دارای یکسری پروتئین‌های نوترکیب خاص هستند که شبیه هورمون رشد عمل کرده و به ترمیم بافت و بازسازی سلولی و تحریک تولید کلاژن کمک می‌کند.
در کلینیک تخصصی دکتر رابط این ویال‌ها با استفاده از دستگاه هایفرکوئنسی جذب پوست داده می‌شود که هم باعث افزایش گردش خون به پوست شده و هم خود دستگاه به دلیل آزادسازی گازهای بی اثر منجر به ضدعفونی کردن پوست و از بین بردن موقت و کاهش فعالیت باکتری‌های مولد جوش‌ها می گردد که نهایتا باعث کاهش بروز جوش‌ در پوست افراد می‌شود.
در این نوع فیشیال در صورتی که میزان چربی تولید شده در پوست فرد بیش از حد باشد از هندپیس دزن دستگاه هیدرودرمی استفاده می‌شود که مخصوص پوست‌های دارای چربی و آکنه‌دار می‌باشد. این دستگاه باعث کاهش تولید چربی و مواد زائد پوست شده و منافذ باز پوست را نیز کاهش می‌دهد که این خود به میزان زیادی در کاهش چربی پوست موثر واقع می‌شود.
دقت داشته باشید که در صورت انتخاب مواد و یا روش‌های ناصحیح در فیشیال ضد جوش به جای بهتر کردن اوضاع ممکن است شرایط را بدتر از آنچه که هست نمایید، پس برای کسب بهترین نتیجه در انتخاب یک متخصص باتجربه در زمینه مراقبت از پوست خود دقت لازم را به خرج دهید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

نمونه ویدئو

Video sample

نمونه کارهای کلینیک

Clinic portfolio

پزشکان

physicians

سوالات متداول

FAQ

پرسش و پاسخ

Comment
ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.