اصلاح موهای زائد قبل از لیزر با سایناشور

اصلاح موهای زائد قبل از لیزر با دستگاه سایناشور ،‌. از اپیلاسیون نقاط مختلف بدن خود خسته شده اید؟ آیا زمان برای اصلاح موهای زائد خود ندارد؟

اگر آماده‌اید اصلاح، اپیلاسیون و کندن را از روال روزانه خود حذف کنید، وقت آن رسیده است که لیزر موهای زائد را در نظر بگیرید.

این روش مانند راه رفتن در سالن و کوتاه کردن مو نیست. در واقع، چندین مرحله وجود دارد که باید قبل از اولین جلسه لیزر خود انجام دهید.

در اینجا راهنمای کامل ما برای آماده شدن برای لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور بیان شده است.

در روزهای قبل از لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور چه باید کرد؟

 1. از نظر ذهنی خود را آماده کنید
 2. . برای مشاوره برنامه ریزی کنید

مشاوره ی قبل از لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور

در حالی که لیزر درمانی به عنوان یک عمل زیبایی در نظر گرفته می شود، بهتر است آن را به عنوان یک روش پزشکی در نظر بگیرید. به عبارت دیگر، شما فقط باید از یک متخصص مجاز و دارای مجوز این کار را برای شما انجام دهد.

با پیدا کردن یک کلینیک لیزر موهای زائد دارای مجوز و گواهی در نزدیکی شهر خود شروع کنید. از دوستان خود بخواهید که مرجع باشند یا بررسی های آنلاین را برای توصیه ها بررسی کنید. هنگامی که مکانی را پیدا کردید که می توانید به آن اعتماد کنید، یک قرار ملاقات برای اصلاح موهای زائد قبل از لیزر با دستگاه سایناشور برای مشاوره بگیرید.

مشاوره کلیدی است و کلینیک های معتبر برای هر بیمار نیاز به یک مشاوره دارند. در طول جلسه شما، تکنسین لیزر تمام اطلاعاتی را که برای تعیین اینکه آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب است را در اختیار شما قرار می دهد. سوالات زیادی در مورد لیزر موهای زائد بپرسید، مشاوره زمان پرسیدن سوال است. به این ترتیب، می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای تصمیم گیری آگاهانه جمع آوری کنید.

در این جلسه اولیه، شما و تکنسین در مورد درمان احتمالی خود صحبت خواهید کرد. آن ها همچنین سوالاتی در مورد سابقه پزشکی شما خواهند پرسید. حتماً به هر گونه بیماری پوستی که در گذشته داشته اید و اگر پوست شما مستعد ایجاد جای زخم است اشاره کنید.

وقتی تکنسین سؤالات درباره شما را تمام کرد، نوبت شماست که از آنها سؤال کنید.

بپرسید به چند جلسه نیاز دارید. بپرسید که این روش چقدر موثر خواهد بود تا بدانید چه انتظاری دارید. بپرسید که این فرآیند واقعاً شامل چه چیزی است، چقدر طول می کشد، و از چه ابزارهایی استفاده خواهند کرد.

در مورد خطرات بالقوه نیز پرس و جو کنید، زیرا برخی افراد دچار تحریک، اسکار و تغییرات رنگدانه در پوست می شوند.

آخرین اما نه کم اهمیت ترین، بپرسید مقدار هزینه است.

اولین جلسه لیزر با دستگاه لیزر سایناشور

اگر مطمئن هستید که می خواهید این روش را ادامه دهید، می توانید اولین جلسه درمانی خود را در پایان مشاوره رزرو کنید. اما اگر مردد هستید، یک یا دو روز وقت بگذارید تا به آن فکر کنید.

مطمئن شوید که می توانید آن را بپردازید. گزینه های خود را بسنجید و تصمیم بگیرید که آیا واقعاً ارزش آن را دارد یا خیر.

به یاد داشته باشید، در حالی که لیزر موهای زائد بی خطر است، برخی از افراد عوارض جانبی جزئی را تجربه می کنند. قبل از تصمیم گیری باید این واقعیت را در نظر بگیرید.

اگر تصمیم گرفتید که لیزر موهای زائد حرکت مناسبی برای شما باشد، اولین جلسه درمانی خود را رزرو کنید.

اصلاح موهای زائد قبل از لیزر با دستگاه لیزر سایناشور

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور

تکنسین شما قبل از اولین جلسه و اصلاح موهای زائد قبل از لیزر با دستگاه سایناشور به شما آموزش می دهد که چه کاری انجام دهید (و چه کاری را نباید انجام دهید). شما باید آن دستورات را به دقت دنبال کنید. عدم انجام این کار می تواند بر نتایج شما تأثیر بگذارد یا در برخی موارد، شما را مجبور کند که قرار ملاقات خود را برای تاریخ آینده تغییر دهید.

بنابراین برخی از این دستورات قبل از درمان با دستگاه لیزر سایناشور عبارت اند از :

خوب، این روند حدود شش هفته قبل از اولین جلسه شما شروع می شود. در طول این مدت، شما نمی توانید اصلاح و یا وکس انجام دهید. لیزر موهای زائد با از بین بردن فولیکول مو عمل می کند، بنابراین فولیکول مو در هنگام لیزر باید سالم باشد.

همچنین مهم است که از برنزه کردن و استفاده از محصولات  برنزه به مدت شش هفته قبل از اولین بازدید خودداری کنید.

چرا؟ زیرا برنزه کردن باعث افزایش ملانین در پوست می شود و بهتر است در طول درمان سطوح طبیعی ملانین داشته باشید. بنابراین، تمام تلاش خود را بکنید تا قرار گرفتن در معرض نور خورشید را تا جایی که می توانید به حداقل برسانید.

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور

در روزهای نزدیک به اولین درمان شما، دستورالعمل های بیشتری وجود دارد که باید از آن ها پیروی کنید.

 1. چند روز قبل از هر جلسه از مصرف داروهایی مانند رقیق کننده های خون، NSAID ها و مسکن ها خودداری کنید.
 2. یک روز قبل از جلسه خود، ناحیه درمان را اصلاح کنید. اگر تکنسین شما به این موضوع اشاره نمی کند، از آن ها بپرسید که آیا باید انجام دهید.
 3. یک یا دو روز قبل از لیزر، از منطقه عکس بگیرید تا بتوانید نتایج قبل و بعد را با هم مقایسه کنید.
 4. بلافاصله قبل از قرار ملاقات، دوش بگیرید و محل را کاملا تمیز کنید. محل را همانطور که معمولاً خشک می کنید، خشک کنید، اما از استفاده از هرگونه لوسیون، کرم ضد آفتاب یا مرطوب کننده خودداری کنید.
 5. در زمان درمان با لیزر، پوست باید تمیز، خشک و عاری از تمام محصولات مراقبت از پوست باشد.
 6. ۶. از نظر ذهنی خود را برای لیزر آماده کنید.

لیزر موهای زائد کاملاً بدون درد نیست، اما برای اکثر افراد ضرری ندارد.

با این حال، اگر بیش از حد به درد حساس هستید، باید خود را برای برخی ناراحتی های جزئی آماده کنید.

نکاتی که در رابطه با لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور باید بدانید

قبل از اولین جلسه و اصلاح موهای زائد قبل از لیزر با دستگاه سایناشور ، مطمئن شوید که ۱۰۰٪ در مورد انجام این روش راحت هستید. اگر اصلاً تردید دارید، قبل از انجام لیزر، زمان بیشتری را برای فکر کردن به آن اختصاص دهید.

و اگر آماده و مایل هستید که موهایتان را برای همیشه از بین ببرید، اکنون وقت آن است که هیجان زده شوید. فقط در مورد آن فکر کنید که پس از چند جلسه، دیگر هرگز نگران اپیلاسیون یا اصلاح نخواهید بود!اثرات لیزر موهای زائد برای هر فردی متفاوت است. آن ها اغلب به نوع پوست، رنگ پوست و رنگ موی فرد بستگی دارند. اما یک چیز برای هر نامزد صادق است:

 1. پیروی از مراحل صحیح قبل از درمان، بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت.
 2. با پیدا کردن یک تکنسین معتبر با مجوز دولتی و گواهینامه شروع کنید.
 3. برای بحث در مورد تاریخچه پزشکی، گزینه های پرداخت و آنچه که این روش مستلزم آن است، یک مشاوره برنامه ریزی کنید.
 4. سوالاتی بپرسید تا بدانید قبل، حین و بعد از درمان چه انتظاری دارید.
 5. دستورات قبل از درمان را در روزها و هفته های منتهی به اولین درمان خود دنبال کنید.
 6. بعد از هر جلسه، طبق دستور تکنسین از ناحیه تحت درمان مراقبت کنید.
 7. تا زمانی که دستورالعمل های تکنسین خود را دنبال کنید، می توانید یک بار برای همیشه نگران رشد موهای ناخواسته خود نباشید!

انواع دستگاه لیزر سایناشور کدام است؟

برند دستگاه لیزر سایناشور انواع مختلفی لیزر دارد که هر یک از آن ها در خواص و کاربرد های متفاوتی دارند. برخی از دستگاه های لیزر سایناشور خاصیت درمانی دارند و برخی دیگر در از بین بردن موهای زائد کاربرد دارند.

آیا لیزر با دستگاه سایناشور ماندگاری بالایی دارد؟

در دستگاه لیزر سایناشور،‌ طول موج کلاسیک ۷۵۵ نانومتر دارای ویژگی های جذب ملانین بالا و نتایج طولانی مدت ثابت شده برای برداشتن ضایعات رنگدانه و کاهش مو است و تنها پس از چند جلسه لیزر موهای زائد می توانید از بین رفتن موهای زائد خود را برای همیشه تجربه نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *