از بین بردن خط اخم با تزریق بوتاکس آیا موثر است؟

اگر در حال مبارزه با خطوط و چین و چروک هستید، سلاحی داریم که می تواند به شما در مبارزه و شکست علائم پیری کمک کند و به آن بوتاکس می گویند. در این مطلب ما مفتخریم که این ماده تزریقی آرایشی را ارائه می دهیم زیرا راه حل موثری برای پیری ارائه می دهد. این می تواند علائم پیری از جمله خطوط اخم که بین ابروهای شما ایجاد می شود را تنها با یک درمان سریع درمان و پاک کند.

چگونه بوتاکس می تواند خطوط اخم را از بین ببرد؟

اصطلاح فنی خطوط اخم خطوط glabellar است. برخی از افراد اصطلاح خطوط اخم را می شنوند، به خطوط اطراف دهان خود فکر می کنند، اما این خطوط بین ابروهای بالای پل بینی ایجاد می شود. آن ها شکل چین و چروک های عمودی را به خود می گیرند که می تواند مانند فرورفتگی های عمیق یا مانند شماره ۱۱ باشد که بین ابروهای شما مهر شده است. خطوط اخم ناشی از عبارات تکراری در طول زمان است، از جمله زیر ابروها و چروک شدن آن نواحی از عوارض ایجاد خط اخم در صورت می باشد. تزریق بوتاکس راه حلی برای از بین بردند خطوط خط اخم می باشد.

نوروتوکسین ها در مقابل پرکننده های پوستی برای خطوط اخم

پرکننده های پوستی نمی توانند به اندازه بوتاکس خطوط اخم را برطرف کنند زیرا این خطوط به عنوان چین و چروک های پویا واجد شرایط هستند. آنها از حرکات تکراری تشکیل می شوند. از آنجایی که پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و تولید اسید هیالورونیک، کلاژن و الاستین در طول زمان کاهش می یابد، پوست نازک در این ناحیه نمی تواند در برابر عبارات تکراری که آن را به جهات مختلف وادار می کند مقاومت کند. چین و چروک ایجاد می شود و درمان آنها با محصولات موضعی بسیار دشوار است.

اینجاست که این ماده تزریقی موثر آرایشی وارد می‌شود. این خطوط در منشا آنها برطرف می‌شود و به شما کمک می‌کند تنها با یک درمان پوستی صاف و جوان داشته باشید.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس به عنوان یک نوروتوکسین واجد شرایط است. این نوع غیرجراحی داروی ضد پیری دهه‌هاست که وجود دارد و امروزه قابل اعتمادترین ماده تزریقی زیبایی در بازار زیبایی است. نوروتوکسین ها شامل مواد آرایشی تزریقی مانند Xeomin، Dysport و سایر موارد حاوی اشکال خالص شده سم بوتولینوم در فرمولاسیون های مختلف است.

سم بوتولینوم یک محصول جانبی از باکتری های بسیار تصفیه شده است که به دلیل کارایی و ایمنی آن مورد تایید FDA قرار گرفته است. نوروتوکسین ها نه تنها برای درمان نگرانی های زیبایی استفاده می شوند، بلکه می توانند به رفع مشکلات پزشکی نیز کمک کنند. محبوبیت بوتاکس در دنیای پزشکی برای مقابله با برخی از شرایط پزشکی، از جمله تنبلی چشم، تعریق بیش از حد، که به عنوان هایپرهیدروزیس نیز شناخته می شود، و مسائل مختلف پزشکی مانند اسپاسم عضلانی، میگرن و TMJ در حال افزایش است.

تزریق بوتاکس برای خط اخم چگونه عمل می کند؟

به عنوان یک نوروتوکسین، بوتاکس با شل کردن عضلات مسئول ایجاد طیف گسترده ای از حالات مختلف در نیمه بالایی صورت عمل می کند. چند عملکرد مختلف با حالات صورت درگیر هستند: مغز، نورون ها، ماهیچه ها و انتقال دهنده های عصبی. این ماده تزریقی آرایشی با غیرفعال کردن ارتباط بین این قسمت‌های مختلف بدن عمل می‌کند تا ماهیچه‌ها شل شوند و حالت‌های صورت موقتاً متوقف شود.

تنها با یک بار تزریق، مواد موجود در این کنسرو تزریقی ارتباط بین مغز و ماهیچه ها را مهار می کند. وقتی عضلات دیگر پیام حرکت از مغز را دریافت نکنند، حرکت نخواهند کرد. این ماده تزریقی پوستی صاف و بدون چین و چروک را برای شما به ارمغان می‌آورد، زیرا پوست شل می‌شود و دیگر مجبور نمی‌شود در طول روز به صورت ثابت ظاهر شود. بوتاکس ابرو می تواند این مزیت را برای شما به همره داشته باشد که تمامی خطوط خط اخمتان برطرف بشود.

از بین بردن خطوط خط اخم به وسیله ی تزریق بوتاکس

صورت من بعد تزریق بوتاکس خط اخم چه حسی خواهد داشت؟

روشی که تکنسین ها سال ها پیش این تزریق را انجام می دادند پیشرفت کرده و تغییر کرده است. تکنسین ها راه درازی را پیموده اند و یاد گرفته اند که چگونه این ماده تزریقی آرایشی را به طور دقیق و موثر تزریق کنند تا نوعی از حرکات صورت را بدون تشدید بیشتر چین و چروک های موجود یا ایجاد چروک های جدید حفظ کنند. یک تصور غلط رایج در مورد این نوروتوکسین و سایر موارد مشابه آن این است که پس از تزریق، صورت شما بی حس می شود. این نمی تواند دورتر از واقعیت باشد. این ماده تزریقی صورت شما را بی حس نمی کند. شما احساسات صورت را احساس خواهید کرد. این ماده تزریقی فقط نورون های بدن شما را که مسئول حرکت هستند، هدف قرار می دهد، نه آنهایی که مسئول حواس هستند.

آیا می توانم بعد از تزریق بوتاکس صورتم را حرکت دهم؟

شما می توانید بعد از درمان صورت خود را بیان و حرکت دهید، اما به میزان بسیار کمتری نسبت به قبل از درمان. شما بیان خواهید کرد، اما این عبارات چندان اغراق آمیز به نظر نمی رسند. آنها ظریف به نظر می رسند. در نتیجه، هم از پیشگیری از چین و چروک و هم از چین و چروک های خود رهایی خواهید یافت، زیرا این درمان می تواند هم از ایجاد خطوط و چین و چروک های جدید جلوگیری کند و هم خطوط قبلی را پاک کند.

آیا تحمل درد بوتاکس خط اخم قابل تحمل می باشد؟

پروتئین های موجود در این ماده تزریقی آرایشی موثر هستند، اما گاهی اوقات بدن یاد می گیرد که چگونه در اطراف آنها کار کند. وقتی این اتفاق می افتد، به آن تحمل می گویند. تحمل زمانی است که سیستم ایمنی شما مواد موجود در مواد تزریقی را تشخیص داده و با آنها مبارزه می کند و باعث کاهش اثربخشی آنها می شود. تحمل معمولا برای کسانی اتفاق می افتد که برای مدت طولانی تحت درمان بوده اند.

چگونه می توانم از تحمل درد در هنگام بوتاکس خط اخم اجتناب کنم؟

بهترین راه برای جلوگیری از تحمل درد بعد از تزریق بوتاکس خط اخم این است که برنامه درمانی خود را در نظر بگیرید. بهتر است قبل از برنامه ریزی برای فول صبر کنید تا اثرات مواد به طور کامل از بین برود

درمان جفت این بدان معناست که شما نباید تحت درمان قرار بگیرید در حالی که مواد تشکیل دهنده هنوز کار آرامش بخش عضلانی خود را انجام می دهند. برخی از بیماران برای جلوگیری از تحمل هر یک از آنها نوروتوکسین های مختلف را به طور متناوب انتخاب می کنند.

محصولات متناوب می توانند به افزایش نتایج موثر برای طولانی ترین زمان کمک کنند. هنگامی که یک روال ضد پیری شامل این ماده تزریقی آرایشی را شروع می کنید، متخصصان ما در مورد تحمل صحبت می کنند و بهترین طرح درمانی را ایجاد می کنند که به شما کمک می کند ثابت ترین ظاهر بدون چین و چروک را برای طولانی ترین زمان حفظ کنید. در واقع با رعایت مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس می توان میزان عوارض این اقدام زیبایی را کنترل نمود. البته که ممکن ایت برخی از افراد حساسیت به تزریق بوتاکس داشته باشند.

تزریق بوتاکس در خط اخم چه نواحی از صورت من را تحت تأثیر قرار می دهد؟

درمان خط اخم با بوتاکس فقط بر روی مناطقی که تزریق می شود تأثیر می گذارد. فقط ماهیچه های درمان شده تحت تأثیر مواد تشکیل دهنده این نوروتوکسین قرار می گیرند. هنگامی که برای درمان خطوط پیدا شده قرار ملاقات می گذارید، انژکتور شما این ماده تزریقی را در عضلات پیشانی شما که به طور خاص مسئول حالت اخم هستند، تزریق می کند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل خط اخم کدام است؟

حداقل تا ۳ ساعت پس از تزریق بوتاکس دراز نکشید. حداقل به مدت ۴ ساعت به هیچ سونا، جکوزی یا اتاق برنزه نروید. این به جلوگیری از کبودی کمک می کند، زیرا گرما می تواند فشار خون شما را افزایش دهد. در غیر این صورت، می توانید بلافاصله پس از تزریق بوتاکس به فعالیت های عادی خود ادامه دهید.

نتایج تزریق بوتاکس خط اخم پس از گذشت چند وقت در چهره ی فرد مشخص می شود؟

هنگامی که توسط پزشک به درستی تزریق می شود، می توانید انتظار داشته باشید که پس از اولین درمان خود، نتایج را مشاهده کنید. ممکن است دو تا چهار روز طول بکشد تا ضعیف شدن عضله شروع شود و حرکت متوقف شود. شما می توانید حداکثر نتایج درمان خود را از ده تا چهارده روز پس از درمان مشاهده کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *