فاصله بین جلسات لیزر با دستگاه لیزر سایناشور

فاصله بین جلسات لیزر با دستگاه لیزر سایناشور ،‌ آیا شما آماده هستید که به صف افرادی بپیوندید که از اصلاح دائمی موهای زائد دست کشیده اند؟ شما این همه زمان و هزینه را صرف نتایج کوتاه مدت می کنید، اما لیزر موهای زائد می تواند گزینه ای ماندگار باشد. به کمک لیزر می توانید برای همیشه و به راحتی در مدتی کوتاه موهای زائد خود را از بین ببرید.

مانند تقریباً هر چیز دیگری در زندگی، اگر برنامه منحصر به فرد و شخصی خود را تا انتها رعایت کنید، بهترین نتایج را از این درمان های لیزر مو به دست خواهید آورد. در واقع، اگر تصمیم بگیرید که از درمان صرف نظر کنید یا بین جلسات خیلی صبر کنید، موهای مورد نظرتان را نخواهید دید.

اگر بین درمان های لیزر موهای زائد خیلی صبر کنید چه اتفاقی می افتد؟

اگر بین درمان‌ها خیلی طولانی فاصله ایجاد کنید، فولیکول‌ های مو آنقدر آسیب نمی ‌بینند که رشد مو را متوقف کنند. شما یک نازک شدن اولیه را مشاهده خواهید کرد، اما نتایج شما محو خواهد شد، و مدت زیادی طول نخواهد کشید که به رشد طبیعی مو برگردید.

از سوی دیگر، اگر مجموعه درمان‌ های خود را به پایان برسانید و بین آن‌ ها زیاد منتظر نمانید، می‌توانید انتظار کاهش طولانی ‌مدت مو و حتی تا تغییر دائمی را داشته باشید. برای درک اینکه چرا پایبندی به برنامه مهم است، باید بدانید لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور چگونه کار می کند و موهای خود چگونه رشد می کنند.

لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور چگونه کار می کند؟

لیزرها با ارسال پرتویی از انرژی نور به فولیکول هایی که در واقع موهای شما را رشد می دهند، کار می کنند. این نور گرما تولید می‌کند و گرما به فولیکول‌ ها آسیب می ‌زند و توانایی آن‌ها برای رشد مجدد هر مو را به خطر می‌اندازد. به دلیل روشی که لیزر ملانین موهای شما را هدف قرار می دهد، انرژی به سمت پوست هدف قرار نمی گیرد، بنابراین هیچ آسیبی به اپیدرم یا درم تحتانی نمی بینید.

پس از هر جلسه، فولیکول ها آسیب بیشتری می بینند. در ابتدا، آن ها ممکن است بتوانند موهای بیشتری رشد کنند، اما فقط ضعیف. شما متوجه رشد کند تر و نازک ‌تر در ناحیه مورد نظر خود خواهید شد و با ادامه چرخه درمان، فولیکول‌ ها آسیب بیشتری خواهند دید و رشد مو حتی بیشتر کاهش می ‌یابد. این یکی از دلایل مهم این است که چرخه کامل درمان خود را ادامه دهید.

برخی از فولیکول ها هرگز قادر به رشد مجدد مو نخواهند بود و برخی دیگر تنها در چند ماه آینده قادر به رشد موهای نازک خواهند بود. این رشد نازک به راحتی با یک درمان نگهدارنده در آن زمان هدف قرار می گیرد.

نحوه ی رشد موهای زائد (چرخه ی رشد مو)

مو در چرخه‌ هایی رشد می‌کند که در طی آن‌ ها به طور فعال رشد می ‌کنند، در حالت خوابیده یا در حال ریزش هستند. در چرخه رشد فعال، موهای شما رنگدانه ای را تولید می کند که به آن رنگ می دهد و این رنگدانه همان چیزی است که لیزر هدف قرار می دهد.

به همین دلیل، لیزر درمانی بر روی فولیکول هایی که در مرحله فعال هستند، مؤثرتر است. انرژی لیزر به فولیکول هایی که در حال ریزش یا خاموش هستند آسیب زیادی وارد نمی کند. همانطور که بین هر درمان چند هفته صبر می کنید، موهای بیشتری از حالت خوابیده یا ریزش شده و به مرحله رشد فعال می روند و به درمان بعدی شما اجازه می دهد به طور موثر آنها را هدف قرار دهد.

با این حال، اگر بیش از حد صبر کنید، این موها ممکن است به مراحلی برگردند که نتوان آنها را به طور موثر هدف قرار داد و نتایج شما را به خطر انداخت

تعداد جلسات لیزر مورد نیاز با دستگاه سایناشور

برای اکثر افراد، بهتر است بین چهار تا هشت هفته بین هر درمان صبر کنند، و ما به طور کلی شش درمان را برای نتایج مطلوب توصیه می کنیم. زمانی که برای مشاوره مراجعه می کنید، به شما کمک می کنیم تا برنامه درمانی شخصی خود را تعیین کنید.

عوامل مختلفی در تعیین برنامه شما نقش دارند، از جمله سرعت کلی رشد مو، ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته اید و رنگ پوست و مو.

مزیت لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور نسبت با سایر روش های درمانی

لیزر موهای زائد جایگزین مناسب و موثری برای تمام روش‌ های حذف موهای زائد است که وقت شما را می‌گیرد و نتایج کوتاه‌ مدتی را به همراه دارد. نتایج لیزر درمانی طولانی مدت است و پوستی صاف را برای ماه‌ها به شما می‌دهد.

برای برخی، نتایج حتی می‌تواند دائمی باشد، اما حتی اگر موهای شما دوباره رشد کند، روشن‌تر و نازک‌تر از همیشه خواهد بود و فقط به درمان گهگاهی نیاز خواهد داشت.

لیزر موهای زائد از اواخر دهه ۱۹۹۰ در دسترس بوده است و از آن زمان تاکنون این فناوری پیشرفت کرده است. اکنون می توان رنگ های بیشتری از مو و انواع پوست های بیشتری را به طور موثر درمان کرد و لیزرهای دقیق امروزی می توانند موها را در هر نقطه از بدن از جمله پاها، ناحیه بیکینی، پشت، سینه، صورت و زیر بغل هدف قرار دهند.

فاصله ی تعداد جلسات لیزر با سایناشور

عوارض از بین بردن موهای زائد به روشی غیر از لیزر

در ادامه ی فاصله بین جلسات لیزر با دستگاه لیزر سایناشور باید گفت که هر شکل دیگری از حذف موهای زائد با عوارض جانبی همراه است. به درد شدید ناشی از اپیلاسیون و مشکل از بین بردن تکه های چسبنده بعد از آن فکر کنید. کندن مو نیز ناراحت کننده است و به طور آزاردهنده ای وقت گیر است زیرا هر بار یک موی دردناک را کار می کنید.

اصلاح راحت ‌تر است، اما همچنان خطر دائمی بریدگی را به همراه دارد و سوختگی با تیغ برای مردان و زنان مشکل‌ ساز است. هر چه بیشتر مجبور به اصلاح شوید، خطر تحریک پوست بیشتر می‌شود و اگر در جایی که از آن خجالت می‌کشید مو دارید (مثل لب بالا)، سوزش تیغ واقعا واقعا آزار دهنده خواهد بود برای شما.

روش های سنتی حذف موهای زائد

مشکل دیگر در رفع موهای زائد سنتی، رشد مجدد دائمی موهای زائد است. با اصلاح یا کرم های موبر، موها تقریباً بلافاصله شروع به بازگشت می کنند، گاهی اوقات تا روز بعد.

اما حتی با روش‌هایی که کل موها و ریشه‌ها را از بین می‌برند، مانند اپیلاسیون، موها در عرض چند هفته بازمی‌گردند و بدتر از همه، باید منتظر بمانید تا آنقدر رشد کند تا دوباره درمان شود. این بدان معناست که شما همیشه در چرخه لذت بردن از پوست صاف هستید و به دنبال آن باید پوست خود را بپوشانید تا موها را پنهان کنید تا زمانی که منتظر رشد آن هستید.

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور برای من مناسب است؟

پس از اطلاع از فاصله بین جلسات لیزر با دستگاه لیزر سایناشور  ، باید گفت که پاسخ این سوال برای همه افراد متفاوت هستند، بنابراین نتایج همیشه برای شما منحصر به فرد است، اما اکثر مردم نتایج عالی را از لیزر موهای زائد مشاهده خواهند کرد. موهای شما نازک‌ تر و نازک ‌تر می‌شوند، حتی اگر دوباره برگردند، و از نتایج آن برای ماه‌ها بیشتر از اپیلاسیون لذت خواهید برد.

بعلاوه، می توانید هر زمان که بخواهید یک درمان نگهدارنده داشته باشید، لازم نیست منتظر بمانید تا موها به طول خاصی بالای پوست رشد کنند.

هر چه موهای شما نسبت به رنگ پوست تیره تر باشد، درمان شما سریع تر خواهد بود. با این حال، گزینه های لیزر به ما اجازه می دهند حتی اگر پوست تیره یا موهای روشن تری دارید، شما را درمان کنیم.

برای لیزر با دستگاه سایناشور به چند جلسه لیزر نیاز می باشد؟

در رابطه با تعداد جلسات لیزر نمی توان اطلاعات دقیقی ارائه داد. چرا که برای هر فرد بسته به شرایط بدنی مانند جنس و رنگ موهای زائد و همچنین رنگ پوست متفاوت می باشد.

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر با عوارض همراه می باشد؟

از ان جایی که دستگاه لیزر سایناشور یکی از بهترین برند های دستگاه لیزر می باشد، استفاده از این دستگاه لیزر اگر توسط یک تکنسین متخصص انجام بشود برای فرد با عوارضی همراه نخواهد بود.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۵ رای

نظرات

Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.