یکی از عوامل تأثیرگذار در زیبایی داشتن گونه‌های خوش فرم و برجسته است؛ اما به‌مرور با بالارفتن سن گونه‌ها نیز دچار افتادگی و چین ‌و چروک می‌شوند و زیبایی خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال تزریق بوتاکس برای گونه‌های خود هستند. اگر تصمیم دارید شادابی و جوانی خود را بازیابید و گونه‌های برجسته‌ای داشته باشید، در ادامه همراه وبلاگ دکتر مهرشاد رابط متخصص پوست و زیبایی باشید.

 • بهترین برند های بوتاکس
 • تزریق ایمن بوتاکس
 • تعداد جلسات تزریق کم و با کیفیت
 • مشاوره تزریق بوتاکس

درخواست نوبت یا وقت مشاوره

لطفا نام و شماره موبایل خود را در فرم زیر وارد کنید:

دریافت مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بوتاکس گونه راه حلی سریع برای رفع افتادگی و چین چروک گونه ها

اگر از چین ‌و چروک‌های روی گونه، خطوط لبخند و چروک‌های اطراف چشم خود خسته شده‌اید، تزریق بوتاکس گونه بهترین گزینه برای شماست. داشتن گونه‌های برجسته و زاویه‌دار یکی از فاکتورهای زیبایی است که فرآیند زاویه‌سازی گونه نیز با بوتاکس انجام می‌شود.

زمانی که در جوانی به سر می‌بریم، حتی لحظه‌ای به چهره خود در زمان پیری فکر نمی‌کنیم؛ اما هنگامی که پا به میان‌سالی و پیری می‌گذاریم، اولین موضوعی که باعث ناراحتی ما می‌شود، بروز چین ‌و چروک روی صورت به‌ویژه زیر چشم و روی گونه‌هاست.

درواقع چروک‌های روی گونه نه‌تنها اعتماد به‌ نفس ما را از بین می‌برد، بلکه باعث می‌شود پیرتر از سن واقعی خود به نظر برسیم. از زمانی که بوتاکس وارد دنیای زیبایی شد، دیگر نگرانی بسیاری از ما در رابطه ‌با چین ‌و چروک‌های روی صورت رفع شد. این ماده منحصربه‌فرد به‌راحتی قادر است چروک‌های روی گونه را از بین ببرد و شادابی و نشاط را به چهره شما بازگرداند؛ البته ناگفته نماند روش‌های مختلفی برای رفع چین ‌و چروک‌های روی گونه وجود دارد که یکی از محبوب‌ترین و بی‌خطرترین آن‌ها بوتاکس گونه است.

درواقع بوتاکس با نرم کردن عضلات این ناحیه از صورت، پوست را باز می‌کند. به همین دلیل دیگر چروکی در گونه‌ها دیده نمی‌شود. بهترین سن برای تزریق بوتاکس نیز نکته ی مهمی در انجام این نکته ی زیبایی می باشد.

 • بوتاکس و زاویه‌سازی گونه‌ها :

  یکی از ترندهایی که در سراسر دنیا به‌ویژه جوانان بسیار رایج شده است، داشتن گونه و صورتی زاویه‌دار است. به همین منظور پزشکان با تزریق بوتاکس به گونه‌ها و برجسته‌کردن آن‌ها باعث می‌شوند که فک و چانه متقاضی کوچک‌تر به نظر برسد. در نتیجه فرم دلخواه به دست خواهد آمد. البته فراموش نکنید که زاویه‌سازی گونه برای هر فردی مناسب نیست و پزشک باید پیش از تزریق معاینات لازم را انجام دهد.

دقت داشته باشید که متقارن کردن صورت کار بسیار دشوار و حرفه‌ای است که تنها از دست متخصصان پوست و زیبایی بر می‌آید؛ بنابراین برای تزریق بوتاکس به گونه‌ها مراکز درمانی معتبر را انتخاب کنید.

 • درمان افتادگی گونه‌ها با بوتاکس :

  داشتن رژیم غذایی نادرست، استعمال دخانیات، قرارگرفتن در معرض آفتاب مستقیم و کاهش وزن شدید باعث افتادگی گونه‌ها می‌شود. برای درمان این معضل، بوتاکس یکی از بهترین راه‌حل‌هاست. بوتاکس فرآیندی غیرتهاجمی است، به همین دلیل به‌صورت سرپایی در مطب پزشک انجام می‌شود. از این‌ رو هیچ‌گونه درد و خونریزی شدیدی را تجربه نخواهید کرد.

 • پرکردن صورت‌های لاغر به کمک بوتاکس :

  یکی دیگر از مزیت‌های بوتاکس گونه پر کردن صورت افراد لاغر است که صورت و گونه‌های آن‌ها هیچ فرم خاصی ندارد. درواقع با تزریق بوتاکس به گونه‌ها صورت متقاضی پرتر نشان داده می‌شود. ازاین‌رو این افراد چهره‌ای بشاش‌تر خواهند داشت.

تزریق بوتاکس به گونه چگونه است؟

برای تزریق بوتاکس ابتدا شما روی تخت مطب دراز می کشید، سپس پزشک با مواد ضدعفونی‌کننده محل تزریق را تمیز می‌کند. برای تزریق بوتاکس به گونه‌ها پزشک متخصص از سوزن‌های ظریفی استفاده می‌کند؛ درواقع پزشک نوروتوکسین بسیار خفیف را به ناحیه هدف تزریق می‌کند. در این مرحله ماده بوتاکس در واحدهای موردنیاز به عضلات روی گونه تزریق می‌شود و با کنترل و فلج کردن فعالیت عضلات روی صورت چین ‌و چروک‌ها را از بین می‌برد.

همچنین تزریق بوتاکس باعث می‌شود که گونه‌هایی که دچار افتادگی شده‌اند، ترمیم شوند و حجم ازدست‌رفته آن‌ها بازگردد. در طول فرآیند بوتاکس هیچ‌گونه درد و ناراحتی نخواهید داشت؛ زیرا پزشک پیش از تزریق از پماد بی‌حسی در ناحیه موردنظر استفاده می‌کند.

پس از تمام شدن تزریق باید به مدت ۵ دقیقه در حالت نیمه ایستاده قرار بگیرید تا وضعیت شما توسط پزشک بررسی شود. پس از انجام فرآیند بوتاکس باید به مدت ۴ ساعت از درازکشیدن خودداری کنید.

عوارض تزریق بوتاکس به گونه‌ها

پس از تزریق بوتاکس امکان دارد روی گونه و در محل تزریق کمی کبودی دیده شود که موقتی است و پس از مدتی از بین می‌رود. همچنین قرمزی یکی از عوارض جانبی تزریق بوتاکس است که جای نگرانی ندارد و طی ۲۴ ساعت رفع می‌شود. البته که باید به عوارض استفاده از بوتاکس برای جوانسازی نیز توجه نمود.

ماندگاری تزریق بوتاکس به گونه‌ها چقدر است؟

اثربخشی بوتاکس تقریباً بین یک الی دو هفته زمان می‌برد، اما پس از گذشت این مدت از دیدن چهره شاداب و جوان خود در آینه لذت خواهید برد. با اینکه بوتاکس یکی از راه‌های رفع چین‌ و چروک روی گونه، خط لبخند و زیر چشم است، اما یکی از روش‌های دائمی محسوب نمی‌شود. تقریباً با توجه ‌به برند استفاده شده برای تزریق و متابولیسم بدن متقاضی ماندگاری بوتاکس بین ۴ الی ۶ ماه است.

پس از این دوره عضلات گونه و صورت سفت می‌شوند و مجددا به حالت اولیه خود بازمی‌گردند. اگر مایل هستید اثرات بوتاکس را حفظ کنید، مجددا باید جلسات درمانی را تکرار کنید. اغلب در طول سال دو جلسه تزریق بوتاکس پیشنهاد می‌شود. با رعایت برخی نکات می توان میزان ماندگاری تزریق بوتاکس را نیز افزایش داد.

درخواست نوبت یا وقت مشاوره

لطفا نام و شماره موبایل خود را در فرم زیر وارد کنید:

دریافت مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مزیت‌های تزریق بوتاکس گونه

بوتاکس روشی غیرتهاجمی است که برخلاف لیفت صورت هیچ‌گونه جای برش یا بخیه‌ای از خود باقی نمی‌گذارد؛ اما بهتر است افراد باردار یا شیرده از انجام بوتاکس خودداری کنند. در ادامه برخی از مزیت‌های این روش زیبایی را شرح می‌دهیم:

 • رفع چین ‌و چروک روی گونه و خط لبخند در سنین میان‌سالی و پیری؛
 • روشی ایمن و غیرتهاجمی؛
 • بدون داشتن عوارض خطرناک و جدی؛
 • از بین‌ بردن افتادگی گونه‌ها؛
 • جوان‌سازی پوست؛
 • امکان انجام فعالیت‌های روزانه پس از انجام تزریق بوتاکس در همان روز؛
 • سفت و محکم شدن بافت گونه‌ها؛
 • قرینه‌سازی گونه؛
 • مناسب برای زاویه‌سازی گونه‌ها در افرادی با چهره‌های مربعی شکل یا افرادی با گونه‌های کوچک

بوتاکس برای تمامی افرادی که از سلامت جسمی کامل بهره‌مند هستند و بالای ۱۸ سال سن دارند، مناسب است؛ اما توصیه می‌کنیم پیش از انجام بوتاکس با پزشک خود مشورت کنید و اطلاعات لازم را از او بگیرید. برای تعیین وقت مشاوره با دکتر مهرشاد رابط متخصص پوست و زیبایی با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

اقدامات لازم برای تزریق بوتاکس به گونه‌ها

با توجه ‌به اینکه فرآیند تزریق بوتاکس گونه تنها چند دقیقه زمان می‌برد، نیازی به اقدامات خاصی پیش از انجام بوتاکس یا پس از آن ندارید؛ اما بهتر است نکاتی را که در ادامه بیان می‌کنیم در نظر بگیرید که نتیجه دلخواه حاصل شود:

 • پیش از تزریق بوتاکس از مصرف داروهایی همچون ایبوپروفن، ناپروکسن، آسپرین و داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی که باعث رقیق شدن خون می‌شوند، خودداری کنید؛
 • پیش از تزریق و پس از آن از مصرف دخانیات، سیگار، قلیان و مصرف مشروبات الکی دوری کنید؛ زیرا باعث خونریزی و کبودی در محل تزریق می‌شود؛
 • از ماساژ دادن و لمس ناحیه تزریق در ۲۴ ساعت اولیه خودداری کنید؛ زیرا این کار باعث بخش ماده بوتاکس در کل صورت می‌شود و زیبایی شما را تحت شعاع قرار می‌دهد؛
 • در چند ساعت ابتدایی پس از تزریق از درازکشیدن و خم کردن سرخود به سمت پایین بپرهیزید؛ زیرا این کار باعث کبودی و تورم در ناحیه تزریق بوتاکس می‌شود؛
 • به مدت یک هفته از قرارگرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب خودداری کنید؛ زیرا دمای بالای نور خورشید باعث حرکت ماده بوتاکس در صورت می‌شود،
 • به مدت یک هفته از رفتن به سونا و جکوزی بپرهیزید؛
 • اگر از کبودی و تورم صورت خود هراس دارید، با مشورت پزشک خود از کمپرس آب سرد روی صورت خود استفاده کنید.

با توجه ‌به شرایطی که دارید، امکان دارد پزشک توصیه‌هایی به شما کند که بهتر است آن‌ها را انجام دهید. رعایت تمامی این موارد باعث می‌شود که دوره نقاهت کوتاهی داشته باشید و عوارض جانبی به سراغتان نیاید.

هزینه بوتاکس گونه چقدر است؟

هزینه بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. اغلب با توجه ‌به دوز مصرفی، تعداد واحدهای موردنیاز برای تزریق و همچنین برند استفاده شده هزینه‌ها متفاوت است. تمامی این موارد با توجه ‌به عمق چین ‌و چروک‌های روی گونه و خواسته متقاضی نیز متغیر هستند.

هریک از برندهای موجود در بازار با توجه ‌به کیفیت مواد اولیه به‌کار رفته در آن‌ها قیمت‌های مختلفی دارند. با این حساب با توجه‌ به برند بوتاکسی که برای زاویه‌سازی گونه‌های خود استفاده می‌کنید، هزینه متفاوتی را نسبت به دیگران باید بپردازید.

برای آشنایی با انواع برندهای معتبر بوتاکس همچون مسپورت و دیسپورت و همچنین برای اطلاع دقیق از هزینه‌ بوتاکس با شماره‌های موجود در وب‌سایت دکتر مهرشاد رابط تماس بگیرید. دکتر رابط با ارائه مشاوره‌های رایگان در رابطه ‌با انواع بوتاکس در خدمت مراجعان محترم است. 

مجموعه درمانی و زیبایی دکتر مهرشاد رابط این اطمینان را به شما می‌دهد که قیمت نهایی تزریق بوتاکس شما با نتیجه موردنظرتان در تناسب است و هیچ هزینه اضافی‌ای وجود ندارد. هزینه تزریق در این مرکز زیبایی بسیار معقول و مناسب است و حتی اگر این هزینه از مرکز دیگری بیشتر باشد به دلیل کیفیت مواد مصرفی در تزریق است.

هزینه بوتاکس گونه چه قدر است؟

هزینه بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. اغلب با توجه ‌به دوز مصرفی، تعداد واحدهای موردنیاز برای تزریق و همچنین برند استفاده شده هزینه‌ها متفاوت است. تمامی این موارد با توجه ‌به عمق چین ‌و چروک‌های روی گونه و خواسته متقاضی نیز متغیر هستند. هریک از برندهای موجود در بازار با توجه ‌به کیفیت مواد اولیه به‌کار رفته در آن‌ها قیمت‌های مختلفی دارند. با این حساب با توجه‌ به برند بوتاکسی که برای زاویه‌سازی گونه‌های خود استفاده می‌کنید، هزینه متفاوتی را نسبت به دیگران باید بپردازید.

بوتاکس گونه با چه هدفی انجام می شود؟
 • رفع چین ‌و چروک روی گونه و خط لبخند در سنین میان‌سالی و پیری؛
 • روشی ایمن و غیرتهاجمی؛
 • بدون داشتن عوارض خطرناک و جدی؛
 • از بین‌ بردن افتادگی گونه‌ها.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

پزشکان

physicians

سوالات متداول

FAQ

پرسش و پاسخ

Comment
ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.