هزینه مزوتراپی مو

هزینه مزوتراپی مو

یکی از مهم‌ترین عواملی که متقاضیان قبل از انجام مزوتراپی مو بررسی می‌کنند، هزینه مزوتراپی مو است. همچنین باید در نظر داشته باشید که مزوی مو با توجه به این‌که یک روش غیر تهاجمی است و تاثیر آن در بلند مدت مشخص می‌شود، هزینه آن به تعداد جلسات درمانی نیز بستگی دارد. هرچه تعداد جلسات بیشتر باشد، هزینه بیشتر می‌شود و این هزینه برای همه افراد یکسان نیست بنابراین نمی‌توان یک هزینه ثابت و مشخص را اختصاص داد.

فواید مزوتراپی مو

عوامل موثر در هزینه مزوتراپی مو

عوامل گوناگونی در تعیین هزینه مزوتراپی مو تاثیر کذارند که شامل موارد زیر می‌شود:

  • تعداد جلسات درمان
  • مارک کوکتل مزوتراپی
  • میزان مهارت پزشک و اعتبار کلینیک
  • سطح آسیب پوستی فرد

 

هزینه مزوتراپی مو

 

آیا اهمیت سن مناسب برای مزوتراپی مو را می‌دانید؟

تعداد جلسات درمان

در روش مزوتراپی باتوجه به ‌این‌که برای رسیدن به نتیجه دلخواه، تزریق باید چند جلسه انجام شود. بنابراین یکی از مهم‌ترین مواردی که در هزینه مزوی مو تاثیر گذار است، تعداد جلسات درمان است که پزشک شما آن را مشخص می‌کند. هرچه تعداد جلسات بیشتر باشد، هزینه نهایی درمان بیشتر می‌شود و در نتیجه باعث افزایش ماندگاری مزوتراپی مو می‌شود.

مارک کوکتل مزوتراپی

کوکتل مزوتراپی برندها و مارک‌های مختلفی دارند که نوع آن می‌تواند در هزینه مزوتراپی موثر باشد. هرچه کیفیت کوکتل بهتر باشد، هزینه آن بیشتر می‌شود. معمولا در کلینیک‌های مختلف از برندهای متفاوت استفاده می‌شود. برند کوکتل معمولا با توجه به نیازهای متقاضی و نحوه درمان انتخاب می‌شود.

میزان مهارت پزشک و اعتبار کلینیک

باتوجه به این‌که تشخیص و روش درمان توسط پزشک متخصص انجام می‌شود، مهارت پزشک یکی از اصلی‌ترین موارد برای تشخیص نیازهای بیماران است. مراجعه به پزشک متخصص و حاذق می‌تواند روند درمان و زمان رسیدن به نتایج را کوتاه‌تر کند. هرچه مهارت و تجربیات پزشک بیشتر باشد، نتیجه بهتری حاصل می‌شود و در نتیجه هزینه مزوتراپی افزایش می‌یابد.

همچنین انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر می‌تواند به هزینه‌های درمان شما بیفزاید. اما بهتر است برای مزوتراپی مو و یا هر عمل زیبایی دیگر به یک کلینیک معتبر و دارای مجوز مراجعه نمایید. از این رو شما در کلینیک دکتر رابط می‌توانید با کم‌ترین عارضه و مناسب‌ترین قیمت، مزوی سر انجام دهید.

 

قیمت مزوتراپی مو

 

سطح آسیب پوستی فرد

هرچه سطح آسیب بیشتر باشد، میزان مواد تزریقی افزایش میابد و در نتیجه هزینه مزوتراپی بیشتر می‌شود. همچنین قسمت‌هایی از پوست سر نیاز به تزریق کمی از مواد دارند. بنابراین قبل از انجام مزو لازم است که قسمت‌های مورد نظر برای درمان را با پزشک مطرح کنید.

آیا می‌دانستید مزوتراپی بعد از کاشت مو باعث جلوگیری از ریزش موها می‌شود؟

هزینه مزوتراپی موی سر ۱۴۰۳

باتوجه به موارد گفته شده در بالا، هزینه‌های متفاوتی برای مزوتراپی مو در نظر گرفته شده است.

هزینه مزوی مو در کلینیک دکتر رابط هر جلسه ۲.۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است که توسط پزشک متخصص و با بهترین برند کوکتل انجام می‌شود.

قیمت ۱۰ جلسه مزوتراپی مو چقدر است؟

در کلینیک دکتر رابط، باتوجه به ‌این‌که مزوی مو با بهترین و با کیفیت‌ترین برندهای کوکتل و توسط پزشک متخصص انجام می‌شود، به‌جای ۱۰ جلسه در ۶ جلسه می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

همچنین قیمت ۶ جلسه جزوتراپی مو ۱۲ میلیون تومان است که به صورت اقساط نیز قابل پرداخت است.

 

قیمت مزوتراپی مو

 

 

نتیجه گیری

به صورت کلی، مزوی مو یکی از روش‌های درمانی کاملا موثر است که نسبت به روش‌های دیگر به صرفه‌تر است. همان‌طور که یک روش غیر تهاجمی است، عارضه‌ خاصی ندارد. بنابراین در قدم اول بهتر است سراغ یک متخصص مجرب بروید و بدون در نظر گرفتن هزینه آن، یک کلینیک معتبر انتخاب کنید تا عوارض مزوتراپی مو کاهش یابد.

منبع: https://hospitalcapilar.com/en/mesoterapia-capilar-precio/

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
آنچه در این بخش می خوانیم

دیگر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.