کاشت مو چیست | روش های کاشت مو

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

کاشت مو چیست ؟

کاشت مو چیست ؟ کاشت مو نوعی جراحی می باشد که پزشک بعد از مشاوره و برسی مو های شما کاشت را انجام می دهد.

پزشکان امریکایی برای اولین بار در سال ۱۹۵۰ توانستند اولین کاشت را انجام دهند البته در طی مرور زمان روش های بسیار زیادی جهت کاشت بهتر مو بوجود امده کهبه اختصار به آن اشاره می کنیم.

روش های کاشت مو متداول و آکادمیک

 این عمل در مراکز تخصصی دارای مجوز انجام می شود. ابتدا جراح پوست سر شما را تمیز می کند و دارو را تزریق می کند تا پشت سر شما بی حس شود. پزشک شما یکی از دو روش برای پیوند را انتخاب می کند: عمل جراحی نوار واحد فولیکول (FUSS)  یا استخراج واحد فولیکولی (FUE).

 

با استفاده از FUSS ، جراح نوار ۶- تا ۱۰ اینچی پوست را از قسمت پشت سر شما خارج می کند. سپس آن بخش را کنار گذاشته و پوست سر را می بندد. این ناحیه بلافاصله توسط موهای اطراف آن پنهان می شود.

در مرحله بعد ، تیم جراح نوار پوست سر برداشته شده را به ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ پیوند ریز تقسیم 

می کند و بعد از آن شروع به کاشت مو می کند

اگر شما روش FUE را انجام دهید ، تیم جراح پشت پوست سر شما را می تراشد. سپس پزشک فولیکول های مو را یکی یکی از آنجا خارج می کند. این ناحیه با نقاط کوچک بهبود می یابد ، که موهای موجود شما را پوشش می دهد.

و در آخر شروع به کاشت در نواحی خالی سر می کند.

معمولا روش های بسیار زیادی برای کاشت بوجود آمده و ابداع شده و توسط متخصصین پوست و مو انجام می گیرد .

دکتر مهرشاد رابط متخصص درماتولوژی ( پوست و مو ) روش نوین و بسیار حرفه ای به نام کاشت مو از طریق سلول های بنیادی را که در خاور میانه منحصر به فرد می باشد را برای مراجعینی که نیاز به کاشت مو دارند را پیش می گیرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا