کاشت مو سلول های بنیادی

کاشت مو سلول های بنیادی (بدون بانک مو)

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

کاشت مو سلول های بنیادی یک روش جدید برای پیوند مو است که مورد استقبال زیادی نیز قرار گرفته است.

در این روش نه تنها تمامی تارهای مو برداشته نمی شود بلکه تعدادی از سلولهای ریشه مو در همان محل باقی می ماند تا منجر به رشد مجدد موها گردد.

در کاشت مو بدون بانک مو بدون برجا ماندن هیچ زخمی میتوان عمل کاشت مو را چندبار انجام داد. در ادامه با این روش بیشتر آشنا شوید.

کاشت مو سلول های بنیادی به این صورت انجام میشود که با این روش کاشت فقط یک بخش از سلول های ریشه مو چندین موی جدید میتوان کاشت.

این روش در رشد موهای جدید در هر دو بخش دهنده و گیرنده نتیجه بخش و مطلوب خواهد بود.

در روش کاشت مو سلول های بنیادی، سلولهای ریشه مو مورد استفاده قرار میگیرد که توسط یک وسیله پزشکی مجهز باهم دیگر جفت شده  و این کار باعث تضمین زیست پذیری گرفت های کاشته شده میشود که در نتیجه منجر به رشد بیشتر سلول های ریشه ای خواهد شد.

برای کسب نتیجه مطلوب این دو عامل ضروری و مهم است و همین خصوصیت است که کاشت مو بدون بانک مو را از سایر روشهای متمایز میکند. در این تکنیک یک خط موی طبیعی توسط گرفت های کوچکتر ایجاد میشود.

کاشت مو بدون بانک مو مناسب چه کسایی است؟

کاشت مو سلول های بنیادی مناسب افرادی است که برای پیوند مو مشکلاتی دارند مانند نداشتن بانک موی مناسب که این روش برای آنها انتخاب مناسبی میباشد.

 

زیرا افراد زیادی هستند که متقاضی عمل کاشت مو هستند اما دارای بانک مو مناسبی نیستند که این یک مشکل بزرگ برای آنها محسوب میشود.

 

اما با وجود روش متفاوت و جدید کاشت مو بدون بانک مو این مشکل حل شده و پیوند مو با کیفیت بسیار بالایی نیز انجام میشود. این گونه به نظر میرسد که در آینده این تکنیک یکی از پرکاربرد ترین روشهای کاشت مو در دنیا مورد استفاده قرار بگیرد

مزایای کاشت مو سلول های بنیادی

کاشت مو سلول های بنیادی یکی از طبیعی ترین روش های پیوند مو به شمار می رود.افرادی که متقاضی کاشت مو هستند و طبیعی بودن موها و همچنین تراکم آن برایشان اهمیت دارد این روش یک انتخاب خوب برای آنها محسوب میشود.

 

یکی دیگر از مزایای کاشت مو بدون بانک مو نسبت به سایر روشها عوارض و مراقبت های بعد از است.

 

این عمل بر خلاف سایر روش ها، احتیاج به مراقبت های زیاد نیازی ندارد و بعد از انجام عمل فرد نیازی به استراحت نداشته و میتواند فعالیت های روزانه خود را آغاز کند.

 

یکی از کاربردهای روش کاشت مو بدون بانک مو این است که مناسبی افرادیست که بر اثر سوختگی موهای خود را از دست داده اند که توسط این تکنیک کاشت مو، موهای آنها میتواند مجدد رشد کند.

 

از دیگر مزایای خوب و موثر روشهای کاشت مو سلول های بنیادی این است که هیچ گونه اثری مانند جای زخم، جراحی و.. بر روی سر مشاهده نخواهد شد و به عبارت دیگر یک روش کم عارضه و موثر محسوب میشود که یک مزیت خوب، نسبت به سایر روشها به شمار میرود.

سوالات متدوال کاشت مو

کاشت مو یکبار انجام میشود مگر میزان طاسی سر خیلی گسترده باشد.

بلی، اگر در هنگام عمل پیوند مو دقت لازم صورت نگیرد ریشه موهای اطراف آسیب دیده و باعث ریزش آنها می شود.

لیزر در کاشت مو در برخی روشها برای برش، شکافتن و یا ایجاد سوراخ مورد استفاده قرار می گیرد.

این مطلب را در شبکه‎های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا