کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی | کاشت مو | قیمت کاشت ترکیبی

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی ، روش های کاشت موی زیادی در دنیا موجود می باشد در بیشتر مواقع ، بیماران با ریزش مو بسیار بالا ( طاسی ) مجبورند چندین روش کاشت مو را انجام دهند تا از کل پوست سر طاس خود استفاده کنند. به طور طبیعی ، بیمار مجبور است یک سال یا بیشتر برای پر شدن موی خود بارها اقدام کنند ، که این امر یک روند طولانی است. دلیل این امر این است که اکثر روشها – به ویژه روشهایی که فقط درمانهای FUE را ارائه می دهند – به دلیل محدودیت در تجربه پزشک و / یا کارکنان جراحی ، یا به دلیل اینکه دو یا سه مورد دارند ، می توانند فقط در یک روش فقط مقدار مشخصی از موها را حرکت کنند. 

برای کاشت مو بهتر ، ما یک راه حل مطمئن و آزمایش شده برای عمل کاشت مو را برای بیماران با ریزش مو بالا ارائه می دهیم: روشی کاشت مو ترکیبی که در آن با استفاده از هر دو روش FUE و FUT – ما قادریم مقدار زیادی مو را در یک روش کاشت انجام دهیم ، پوشاندن مناطق خالی سر در یک جلسته !  این امر به بیماران این امکان را می دهد تا در یک زمان کمتر ، با یک روش کاشت موی ترکیبی ، به هدف نهایی خود برسند. اما توجه داشته باشید که این یک روش پیشرفته است و فقط باید توسط پزشکان و تیم های با تجربه زیادی انجام شود. به همین دلیل انتخاب پزشک و تیم مناسب از اهمیت بیشتری برخوردار است!

چه افرادی نیاز به کاشت موی ترکیبی دارند؟

  • افرادی که الگوی ریزش موی پایدار دارند و مبتلا به ریزش ژنتیکی مو هستند
  • افرادی که آرزوی پیوند مو دارند اما به دلیل پیوند مو قبلی یا بانک موی کم ، میزان دسترسی موهای اهدا کننده را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند.
  • مردانی که ریش قوی دارند و یا موهای سینه دارند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا