قیمت تزریق ژل لب

ژل لب | تزریق ژل لب | قیمت تزریق ژل لب

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

ژل  لب یکی از کارهای زیبایی است که امروزه بسیار رایج شده و خیلی از افراد به دلایل مختلف تزریق ژل لب را انجام میدهند.

 

برای انجام  این کار بهترین انتخاب این است که به یک کلینک معتبر مراجع کنید تا تزریق توسط پزشک مختصص مانند دکتر مهرشاد رابط انجام شود.

 تا هم بتوانید لبهای زیبایی داشته باشد و همچنین با عوارض و خطرات احتمالی روبه رو نشوید. اما برجسته سازی لب چطور صورت میگیرد و هزینه تزریق ژل لب چه قدر است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

تزریق ژل لب در نواحی اطراف لب انجام میشود ولی اولین نکته قبل از انجام این کار این است که لبها در اندازه و شکل و فرم  طبیعی به نظر بیایند، همچنین باید تصمیم بگیرید که در کدام نواحی تزریق صورت بگیرد.

برای ژل لب باید فرم لبهای خود را در نظر بگیرید به طور نمونه اگر لب های باریک دارید و قصد دارید برآمدگی لب هایتان پرتر شود انتخاب محصول سفت تر میتواند در طول مرز خط لب، ساختاری ایجاد کند تا بهترین حالت را به خود بگیرد. 

بهترین انتخاب ابریشم رستیلین یک است که برای خط لب و تغییر شکل لب مورد استفاده قرار میگیرد.

اما اگر دارای لب های پر هستید و قصد دارید تنها کمی تنه لب هایتان را حجیم کنید باید محصولی نرم تر برای تزریق ژل لب شما انجام شود.

به دلیل اینکه ژودرم ولور خیلی نرم است و متشکل از زنجیره های کوتاه و بلند هیالورونیک اسید است کمک می کند تا در مقایسه با ژل عادی اولترای ژودرم، دوام بیشتری داشته باشد در نتیجه برای تنه لب بهترین گزینه است.

اگر قصد دارید از بین بردن خطوط بارکد بالای لب بالاییتان را دارید، بلوترو بهترین انتخاب است. بلوترو نرم ترین ژل برای تزریق است برای اینکه لب بالایی به سمت بالا برنگردد و ظاهری باد کرده و متورم پیدا نکند.

رستیلین ریفاین نیز محصولی دیگر است تا لبها خشک و بی حرکت نباشند.

ژل لب چگونه به لبها تزریق میشود؟

تزریق ژل لب پروسه کوتاه مدت است و نکته مهم توجه به آناتومی لبها است چرا که در خیلی موارد فرد متقاضی درخواستی از برجسته سازی لبهای خود را دارد که با توجه آناتومی لبهایش امکان پذیر نیست چرا که هدف از برجسته سازی لبها دادن فرم زیبا به آنها است نه شکلی غیر عادی و عجیب.

قبل از تزریق ژل مانند سایر تزریق ها از جمله تزریق چربی، لب ها توسط پماد بی حس میشوند یا اینکه شاخه عصبی با تزریق بلوکه میشوند و ژل هایی که داخل خودشان بی حسی دارند برای این کار مورد استفاده قرار میگیرند.

قیمت تزریق ژل لب چقدر است؟

قیمت تزریق ژل بستگی به عوامل زیادی دارد مانند نوع ژل که موقت، دائمی یا نیمه‌ دائمی باشد، برند محصول، شرکت سازنده ژل و همچنین میزان مورد نیاز برای تزریق

نکات مهم قبل از تزریق ژل لب

  • توجه به ماندگاری ژل لبها چرا که میزان ماندگاری بین ۶ تا ۹ ماه است و شما بعد از این مدت مجددا باید به کلینک رفته و ژل لبهای خود را ترمیم کنید.

 

  • برخی کلینیک‌ها ممکن است برای تزریق ژل هزینه‌ی بسیار کمتردرخواست کنند. با توجه به این که برند و مقدار ژلی که قرار است تزریق شود عامل اصلی تعیین کردن هزینه است در نتیجه قیمت بسیار ارزان برای انجام کار به احتمال بسیار زیاد استفاده از محصول بی کیفیت است که عوارض و خطرات خود را دارد مانند خوب پخش نشدن ژل، عفونت، پس زدن ژل و…

سوالات رایج تزریق ژل لب

 خیر  تزریق ژل لب نیازی به استراحت ندارد

بله پزشک با با آنزیم پاک کننده ای به نام هیالورونییداز این کار را انجام میدهد.

بی حسی موضعی قبل از تزریق لب بهترین انتخاب است.

رسانه های ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا