هزینه و قیمت تزریق بوتاکس

بسیاری از موضوعات مختلف باعث ایجاد تردید در افراد می شود تا تزریق بوتاکس انجام ندهند. در کنار این موضوع مزیت های فراوان بوتاکس برای جوانسازی پوست نیز از دیگر دلایلی است که بسیاری از افراد را مایل به انجام این اقدام زیبایی می کند. به همین خاطر ما در این مقاله سعی داریم شما را نکات مثبت و منفی تزریق بوتاکس آشنا کنیم. و همچنین در ادامه به بررسی موضوع هزینه ی تزریق بوتاکس می پردازیم تا با دانش کافی نسبت به تزریق بوتاکس اقدام به انجام جوانسازی پوست خود نمایید.

تزریق بوتاکس در نواحی مختلف صورت

بدون شک تمامی افرادی که مایل به تزریق بوتاکس هستند، قبل از این که یک تزریق بوتاکس به صرفه برایشان مهم باشد، کیفت و نتیجه ی تزریق برایشان در اوولویت است. به همین خاطر باید گفت که قبل از این که هزینه ی تزریق بوتاکس به ناحیه ای خاص از صورتتان را بسنجید باید به نکاتی چون برند بوتاکس تزریق شده به صورت، کلینیک انتخابی برای تزریق، میزان تجربه ی پزشک  متخصص در تزریق بوتاکس، حجم بوتاکسی تزریق شده به صورت و … توجه نمایید تا بتوانید تجربه ی خوبی از تزریق بوتاکس داشته باشید و میزان عوارض آن برای شما کمتر بشود.  در حالی که توجه به هزینه ی تزریق بوتاکس نیز موضوع مهمی می باشد، چرا که ممکن است در طول 1 سال به چندین بار تزریق برای تثبیت نتیجه ی بوتاکس نیاز داشته باشید.

عوامل موثر بر هزینه ی تزریق بوتاکس

بدون شک عوامل مختلفی چون میزان بوتاکس تزریق شده به صورت، محل تزریق بوتاکس، برند بوتاکسی که تزریق می شود و … در هزینه ی تزریق بوتاکس به شدت تاثیر گذار می باشد. در ادامه به بررسی  مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت تزریق بوتاکس می پردازیم :

۱.هزینه ی تزریق بوتاکس بر حسب واحد

هزینه ی تزریق بوتاکس بر حسب تعداد واحد تزریق شده به صورت فرد قیمت گذاری می شود، به این معنی که هزینه ی نهایی درمان بوتاکس شما با توجه به تعداد واحدهای بوتاکس برای دستیابی به نتایج دلخواه شما تعیین می شود. تعداد واحد بوتاکس مورد نیاز برای هر فرد می تواند بر اساس علائم پیری شما، میزان پاسخگویی پوست شما به درمان ها و نتایج دلخواه متغیر باشد. به عنوان مثال، اگر از بوتاکس به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای خطوط اخم خفیف استفاده می کنید، ممکن است فقط به 20 واحد بوتاکس نیاز داشته باشید. و یا اگر در حال درمان چین و چروک های متوسط ​​پیشانی یا پای کلاغی صورت خود هستید، ممکن است به 60 واحد بوتاکس نیاز داشته باشید. به همین خاطر می توان این گونه نتیجه گیری کرد که ناحیه ی درمانی و تعداد واحد بوتاکس تزریق شده به صورت 2 عامل مهم در هزینه ی تزریق بوتاکس برای هر فرد می باشند.

ماندگاری کدام برند بوتاکس بیشتر است؟ دسپورت یا مسپورت

۲.سطح تجربه ی متخصص یا کارشناس تزریق کننده ی بوتاکس

بدون شک دانش و تجربه ی پزشک تزریق کننده بوتاکس بر هزینه ی تزریق بوتاکس و یا سایر فیلر ها بسیار تاثیر گذار می باشد. همچنین کلینیک و شهری که در آن بوتاکس انجام می دهید نیز بر این موضوع بسیار تاثیر گذار است.

هزینه و قیمت تزریق بوتاکس

آیا باید ارزان ترین درمان بوتاکس را انتخاب نماییم؟

ممکن است انتخاب ارزان ترین تزریق بوتاکس وسوسه انگیز باشد. اما قبل از انتخاب یک درمان بوتاکس ارزان، این را در نظر بگیرید که تزریق بوتاکس باید توسط فردی انجام شود که متخصص در این زمینه باشد و بتواند با آنالیز ساختار صورت و نحوه ی درمان شما بهترین تزریق را برایتان انجام بدهد.  به همین خاطر در مواجه شدن با پیشنهادات ارزان تزریق بوتاکس حتما بررسی و تحقیق کنید که علت ارزان بودن آن درمان‌های بوتاکس چیست؟ بدون شک در انتهای این بررسی ها به نتایجی چون استفاده از برند نامناسب بوتاکس برای تزریق و یا عدم تخصص و تجربه ی فرد تزریق کننده می رسید.

تعداد دفعات تزریق بوتاکس در سال برای هر فرد

اگر به دنبال تجزیه و تحلیل سالانه هزینه بوتاکس هستید، این را در نظر بگیرید کخ بیشتر نتایج بوتاکس بین سه تا چهار ماه دوام می‌آورند. این بدان معنا است که ممکن است برای حفظ نتایج خود نیاز به تزریق تا چهار بار در سال داشته باشید. همین موضوع این کمک را به شما می کند چه مقدار هزینه برای تثبیت نتایج بوتاکس در یک سال نیاز دارید.

آیا هزینه ی تزریق بوتاکس زیاد می باشد؟

هزینه های بوتاکس یکی از مقرون به صرفه ترین تزریقات ضد پیری است. به همین خاطر باید گفت که تزریق بوتاکس از به صرفه ترین اقدامات زیبایی برای جوانسازی پوست، جلوگیری از پیری و برطرف کردن خطوط صورت می باشد. قیمت درمان های زیبایی محبوب مانند بوتاکس و پرکننده های پوست عاملی است که بسیاری از افراد قبل از رزرو نوبت به آن توجه می کنند. در حالی که مطمئناً می خواهید ارائه دهنده و گزینه درمانی متناسب با بودجه خود را انتخاب کنید، باید مراقب ارائه دهندگانی باشید که آموزش و تخصص کافی ندارند و می توانند سلامت و ایمنی شما را به خطر بیندازند.

بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است؟

چگونه در تزریق بوتاکس و فیلرها به روشی ایمن صرفه جویی کنیم؟

خوشبختانه، راه‌های مختلفی برای کمک به مقرون‌ به‌ صرفه‌تر کردن هزینه ی تزریق پرکننده‌ها و بوتاکس وجود دارد. تا بتوان با پرداخت هزینه های مقرون به صرفه، در عین حال نتایج ایمن و باکیفیت تری به دست آورد. بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه ی تزریق بوتاکس این است که کلینیکی را انتخاب نمایید که مورد اعتمادتان باشد تا با  کسب بهترین نتایج از تزرزیق بوتاکس نیازی به تکرار این اقدام زیبایی نداشته باشید. همچنین مراقب باشید که پیشنهادات قیمت پایین در اکثر موارد بسیار مشکوک و خطر آمیز می باشد و ممکن است که خطرات جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد.  البته اگر هزینه ی تزریق ژل و یا بوتاکس برای شما نگران کننده است، اهداف خاص خود را از تزریق با یک جراح پلاستیک دارای مجوز مطرح کنید تا با همکاری یکدیگر بتوانید گزینه‌های درمانی مناسبی را پیدا کنید که هم از نظر درمانی برای شما تاثیر مثبت داشته باشد و هم از نظر اقتصادی برایتان مقرون به صرفه باشد.

هزینه و قیمت تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس با عوارض جانبی همراه است؟

هر دارو، عمل زیبایی، تزریق و یا … با عوارض جانبی همراه است. و بوتاکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. به گفته ی مطرح ترین جراحان پلاستیک دنیا : «عوارض جانبی بوتاکس بسیار نادر و موقتی می باشد». از جمله عوارض جانبی بالقوه ی بوتاکس (فقط در 1 تا 5 درصد موارد) می توان به افتادگی خفیف پلک یا ابرو اشاره کرد که معمولاً در عرض دو هفته از بین می رود، کبودی خفیف در ناحیه تزریق و سردرد گاها در برخی افراد پس از تزریق مشاهده می شود. اما این عوارض نیز گذرا است و با گذشت زمان به راحتی برطرف می شود. البته با دانستن نکات تزریق بوتاکس و رعایت آن ها می توان از عوارض تزریق بوتاکس جلوگیری کرد.

درمان قطعی میگرن با تزریق بوتاکس

سن ایده آل برای شروع تزریق بوتاکس 

 سن ایده آل برای تزریق بوتاکس برای افراد مختلف متفاوت می باشد. کنترل سن مناسب برای تزریق بوتاکس باعث می شود که افراد عوارض بوتاکس کمتری را تجربه نمایند. پاسخ به این سوال بسیار متفاوت می باشد. و بیشتر به خود فرد بستگی دارد! اما می توان گفت که قبل از اینکه چین و چروک های صورتتان مشخص شود، نیازی به استفاده از یوتاکس نخواهید داشت. البته که در چنین شرایطی می توانید به صورت پیشگیرانه از بوتاکس استفاده کنید، تا در سنین پایین دچار پیری نشوید. از دیگر موضوعات مهم در انتخاب سن مناسب برای بوتاکس می توان به عوامل ژنتیکی و محیطی اشاره کرد. چرا که بنا به دلایل ژنیتیکی ممکن است که عوارض پیری چون خطوط صورت در افراد مختلف در سنین پایین تری مشاهده شود. حتی برخی افراد ممکن است که به این دیدگاه که پیشگیری بهتر از درمان است، در سنین پایین تری اقدام به تزریق بوتاکس می نمایند. همچنین خوب است به این نکته اشاره کنیم که استفاده ی طولانی مدت از بوتاکس عوارضی برای افراد ندارد و حتی ممکن است که فردی بخواهد که به مدت 20 سال از این روش برای درمان پیری خود استفاده نماید.  اساساً، هر زمانی که یک بیمار از چین و چروک‌هایش ناراحت می‌شود یا می‌خواهد در وهله اول از ایجاد آن‌ها جلوگیری کند، می‌تواند با خیال راحت بوتاکس انجام دهد. همان طور که اشاره شد نیز استفاده طولانی مدت از بوتاکس مشکلی ندارد، بیمارانی بوده اند که چندیدن سال به طور مکرر از آن استفاده کرده‌اند و اثرات بدی نیز برایشان نداشته‌ است. بوتاکس را هم مردان و هم زنان در هر سنی (به شرطی که بالای 21 سال سن داشته باشند) به دلایل مختلف می توانند انجام بدهند. به عنوان مثال، بیماران جوان تر ممکن است بخواهند از تزریق بوتاکس محافظه کارانه برای جلوگیری از چین و چروک استفاده کنند، در حالی که بیماران مسن تر ممکن است بخواهند از بوتاکس برای به حداقل رساندن تعداد خطوط اخم و خطوط پای کلاغ صورتشان استفاده کنند.

اگر بعد از بوتاکس دچار افتادگی پلک شدم چه کار کنیم؟

مدت زمان ماندگاری تزریق بوتاکس 

در رابطه با ماندگاری تزریق بوتاکس باید گفت که همه ی افراد با هم متفاوت هستند، بنابراین پاسخ این سوال از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. به طور کلی، می توان  گفت که نتایج تزریق بوتاکس را می توان در عرض چهار تا پنج روز پس از تزریق مشاهده کرد و میزان ماندگاری این نتایج نیز برای هر فرد بسته به شرایط بدنی فرد و برند بوتاکس تزریق شده به صورت هر فرد می تواند سه تا شش باقی بماند.

آیا دیگران متوجه تزریق بوتاکس ما می شوند؟

در پاسخ باید گفت که هم بله و هم خیر. یک نتیجه ی خوب از بوتاکس باعث می شود که شما شاداب تر، شادتر و شاید جوان تر به نظر برسید. همچنین یک تجربه ی بد از بوتاکس می تواند عوارض طولانی مدت بدی برای فرد داشته باشد و در چنین شرایطی است که افراد متوجه تزریق بوتاکس شما خواهند شد. از جمله نشانه‌های بارز بوتاکسی که بد انجام شده است، پیشانی صاف و براق که هنگام خندیدن یا گریه کردن فرد نیز تکان نمی‌خورد. با این حال، چه علائمی از تزریق بوتاکس در صورت شما وجود داشته باشد و چه نه، تا زمانی که از نتایج تزریق بوتاکس خود راضی هستید، این موضوع مهم نیست که آیا دیگران اعم از دوستان، خانواده یا افراد غریبه با دیدن شما متوجه تزریق بوتاکس شما می شوند و یا خیر.

بلافاصله بعد از تزریق بوتاکس چه نتایجی در صورت فرد مشاهده خواهد شد؟

ظاهر صورت هر فرد پس از تزریق بوتاکس متفاوت است، اما به طور کلی، نتایج تزریق بوتاکس معمولاً در عرض چهار تا پنج روز پس از درمان، در صورت فرد ظاهر می‌شوند. پس از این که چند روز از تزریق بوتاکس گذشت، نتایج کم کم در صورت شمت مشاهده خواهند شد. به همین خاطر توصیه می شود که اگر قصد دارید با تزطرق بوتاکسس خود را برای یک رویداد بزرگ آماده کنید، از حداقل 2 هفته قبل برای ازریق بوتاکس اقدام نمایید تا بتوانید با گذشت زمان نتایج مثبت آن را در صورتتان مشاهده کنید.

آیا تزریق بوتاکس راه حل ایمنی برای جوانسازی پوست می باشد؟

چگونه متوجه بشویم که برای تزریق بوتاکس باید چه مقدار هزینه کرد؟

تنها راه اطلاع از هزینه های اقدامات زیبایی مانند تزریق ژل، تزریق بوتاکس و … این می باشد که با تنظیم یک جلسه ی مشاوره در کلینیک مورد نظرتان، تمام انتظارات خود را از تزریق بوتاکس بیان کنید و از پزشک و کارشناسان متخصص آن کلینیک بخواهید که هزینه ی تزریق بوتاکس را برای شما با توجه به شرایط درمانی و برند بوتاکس انتخابی، تعیین نمایند. همچنین به این نکته نیز توجه نمایید که برای تثبیت نتایج بوتاکس با توجه به میزان و عمق خطوط صورتتان نیاز است که در طول سال چندین باز نیاز به تزریق مجدد بوتاکس داشته باشد.

هزینه ی تزریق بوتاکس در ایران

هزینه ی تزریق کردن بوتاکس به صورت در ایران نیز مانند سایر نقاط دنیا به عوامل اشاره شده در بالا بستگی دارند. این که شما کدام کلینیک را برای تزریق انتخاب کنید بسیار بر هزینه تاثیر گذار است. از دیگر عوامل برای برآورد هزینه ی تزریق بوتاکس در ایران نیز می توان به میزان تخصص و تجربه ی پزشک در تزریق بوتاکس و همچنین برند بوتاکس انتخابی برای تزریق اشاره کرد.

تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی دکتر مهرشاد رابط

تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر مهرشاد رابط مانند سایر اقدامات زیبایی، توسط کارشناسان متخصص انجام می شود و به همین خاطر شما با انتخاب این کلینیک برای تزریق، دیگر نگران عوارض بوتاکس نخواهید بود. همچنین در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری برای تزریق بوتاکس دارید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت و همچنین تنطیم جلسه ی مشاوره ی حضوری، سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید.

درمان آلرژی و حساسیت به بوتاکس

کابرد های دیگر تزریق بوتاکس به جز از بین بردن خطوط پیشانی چه مواردی می باشد؟

جالب است بدانید که تزریق بوتاکس علاوه بر از بین بردن خطوط پیشانی کاربرد های دیگری نیز دارد. از جمله ی این کاربرد های میتوان به از بین بردن تعذق کف دست و یا درمان میگرن اشاره نمود. چنان چه شما هم به چنین بیماری هایی مانند میگرن مبتلا هیتید می توانید از طریق مشورت با پزشک متخصص اقدام به استفاده از بوتاکس برای درمان نمایید.

برای از بین بردن خطوط و چین و چروک چه نواحی از صورت می توان بوتاکس تزریق کرد؟

برای از بین بردن خطوط و چین و چروک اکثر نواحی صورت می توان از تزریق بوتاکس استفاده کرد. از جمله ی این نواحی می توان به خط خنده، خط گونه، پیشانی و … اشاره نمود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۲۲ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *