هایفو|هایفو تراپی

هایفو چیست

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

هایفو چیست ؟ سونوگرافی (ultrasound) متمرکز با شدت بالا (HIFU) یک روش جوانسازی نسبتاً جدید برای سفت کردن پوست است.

 

پزشکان متخصص این روش را جایگزینی غیر تهاجمی و بدون درد  برای لیفت صورت می دانند. برای تشویق تولید کلاژن از انرژی سونوگرافی (ultrasound) استفاده می کند ، این امر منجر به سفت تر و جوانسازی پوست می شود.

 

مانند  روش تزریق چربی برای پوست و جوانسازی صورت.

هایفو چگونه عمل میکند؟

HIFU از انرژی سونوگرافی متمرکز برای هدف قرار دادن لایه های پوست، دقیقاً زیر سطح استفاده می کند.

 

انرژی سونوگرافی باعث گرم شدن سریع بافت می شود.هنگامی که سلولهای منطقه مورد نظر به دمای معینی برسند ، شوک سلولی را تجربه می کنند.

 

در حالی که ممکن است ضد انعطاف پذیر به نظر برسد ، این شوک در واقع سلول ها را به سمت تولید کلاژن بیشتر تحریک می کند. افزایش کلاژن منجر به محکم تر و متمرکز تر شدن پوست با چروک کمتر می شود.

 

 از آنجا که پرتوهای اولتراساند با فرکانس بالا روی یک محل خاص بافتی در زیر سطح پوست متمرکز شده اند ، هیچ آسیبی به لایه های بالایی پوست و مشکل مجاور وارد نمی شود. 

 

 HIFU هایفو ممکن است برای همه ی سنین مناسب نباشد. به طور کلی ، این روش بهتر است در افرادی که دارای چین و چروک پوستی و یا افتادگی پوستی دارند استفاده شود.

 

افرادی که دارای پوستی فشرده شده یا سطح بالایی از پوست شل هستند ممکن است قبل از مشاهده نتایج به چندین درمان نیاز داشته باشند

.

هایفو و موانع استفاده

افرادی که سستی شدید پوست یا پوست بسیار کرکی روی گردن دارند کاندیداهای خوبی نیستند و ممکن است نیاز به روش های داشته باشند.

 

HIFU برای مبتلایان به عفونت و ضایعات پوستی باز در منطقه هدف ،آکنه شدید یا کیست توصیه نمی شود.

مزایای هایفو

از جمله مزایای استفاده از HIFU هایفو می توان  به این موارد اشاره کرد

 – کاهش چین و چروک

 – سفت کردن پوست چروک و شل  بر روی گردن (که گاهی به آن گردن بوقلمون نیز گفته می شود)

 – کشیدین گونه ها ، ابروها و پلک ها

 – بالا بردن فک

  – صاف کردن پوست

 

نتایج مطالعه بر روی HIFU امیدوار کننده است. یک مطالعه در سال ۲۰۱۷ بر روی ۳۲ فرد کره ای نشان داده که HIFU به طور قابل توجهی پوست ارتجاعی گونه ها ، شکم تحتانی و ران ها را بعد از ۱۲ هفته بهبود کامل می بخشد.

 

در یک مطالعه بزرگتر از ۹۳ نفر ، ۶۶ درصد از بیماران تحت درمان با HIFU پس از ۹۰ روز بهبودی کامل در ظاهر صورت و گردن خود را درک کردند.

 

در حالی که HIFU هزینه های کمتری نسبت به بالا بون خطر های جراحی دارد ، می تواند  نتایج به طول ناینجامد و ممکن است روشهای مکرر انجام شود. در اینجا خلاصه ای از تفاوت های عمده بین هر روش آورده شده است

 

پروفایلو - هایفو چیست
پروفایلو - هایفو چیست
تزریق پروفایلو - هایفو چیست

درباره هایفو

سوالات متداول درباره هایفو

سونوگرافی (ultrasound) متمرکز با شدت بالا (HIFU) یک روش جوانسازی نسبتاً جدید برای سفت کردن پوست است. پزشکان متخصص این روش را جایگزینی غیر تهاجمی و بدون درد  برای لیفت صورت می دانند

پاسخ به این سوال بسته به ناحیه مورد درمان و میزان آن متفاوت بوده،لذا پیشنهاد میشود جهت اطلاع از قیمت با شماره ۸۸۰۷۸۰۰ تماس حاصل فرمائید.

رسانه های ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا