قیمت بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس دیسپورت و مسپورت

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

تزریق بوتاکس یکی از بهترین روشهای جوانسازی و رفع چین و چروک های صورت است که به مرور زمان بر روی پوست صورت نمایان میشوند.این روش کاربردی و یکی از راهکارهای درمانی موقتی و محبوب است.

قیمت بوتاکس با توجه به محل تزریق و همچنین برحسب واحدهای بوتاکس و محلی که در آن تزریق انجام میشود متفاوت است.در ادامه در مورد هزینه بوتاکس جزییات بیشتری بیان خواهد شد.

تزریق بوتاکس به عنوان یکی از روش های درمانی مانند تزریق ژل لب و  سایر درمانها در هر فردی متفاوت است. به عبارتی دیگر هزینه درمانی آن به عوامل متغیر بسیاری بستگی دارد که این عوامل در افراد مختلف تفاوت دارد.

عوامل تعیین کنند قیمت بوتاکس

  • تعیین از راه ماهیت نتیجه مورد نظر فرد؛ اگر بیمار چین و چروک‌های جزئی و یا خطوط ریز داشته باشد هزینه بوتاکس آن زیاد نخواهد بود ولی اگر فرد دارای پوستی با چروک زیاد باشد قیمت آن به تبع افزایش خواهد یافت.
  • محلهایی از پوست که باید درآنها تزریق بوتاکس صورت بگیرد؛ اگر بیش از یک محل از پوست به بوتاکس نیاز داشته باشد قیمت آن زیاد خواهد بود ولی اگر درمان تنها برای یک محل از پوست انجام شود هزینه کمتری در پی خواهد داشت.
  • تجربه و تبحر پزشک متخصص؛ انتخاب یک پزشک با تجربه ( دکتر مهرشاد رابط) برای تزریق بوتاکس از اهمیت ویژه ایی برخوردار است.

به صورت کلی اگر درمان توسط یک متخصص پوست و موی با مجوز این کار صورت بگیرد هزینه بیشتری خواهد داشت و اگر بوتاکس توسط متخصص زیبایی انجام شود هزینه آن کمتر میباشد.

قیمت بوتاکس توسط پزشک متخصص

تزریق بوتاکس یک درمان زیبایی برای صورت است بنابراین برای انجام این کار باید پزشک با تجربه ای را انتخاب کنید.

با این که این روش درمانی کار سخت و پیچیده ای نیست ولی برای رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است پزشکی که مهارت لازم را دارد درمان را انجام دهد.

برای تزریق بوتاکس بهتر است به دنبال گران ترین آن باشد چرا که اگر قیمت خیلی ارزانی داشته باشد ممکن است که پزشک آن از مهارت و یا تجربه کافی برخوردار نباشد.

 تزریق بوتاکس چون که در صورت و ظاهر شما انجام میشود ارزش آن را دارد تا در مورد پزشک و محلی که قرار است تا این کار را انجام دهید تحقیقات کافی کنید. متخصص پوست و مو با مجوز یکی از بهترین انتخابها خواهد بود.

تعیین قیمت بوتاکس و نکات کاربردی

با این چند روش میتوانید تا حدی از هزینه بوتاکس مطلع شوید:

 

  • به جای پرداخت هزینه برای محل تزریق شده بر اساس واحد تزریق شده هزینه بپردازید. با انجام روش، تنها برای میزان بوتاکس تزریق شده هزینه پرداخت کنید. به طور مثال برای بوتاکس پیشانی ه ۲۰ تا ۳۰ واحد نیاز دارید ولی در نواحی مانند گوشه‌های خارجی چشم‌ها واحد کمتری تزریق میشود در نتیجه هزینه کمتری دارد..

 

  • نواحی را بوتاکس کنید که حس میکنید با انجام آن ظاهر شما تغییر زیادی خواهد کرد. به طور مثال تزریق و بهبودی در یک محل بزرگ تفاوت بیشتری را ایجاد میکند تا درمان در ۳ نواحی کوچک
  •  
  • قیمت بوتاکس و انجام این درمان چیزی نیست که شما بخواهید برای هزینه آن با پزشک خود چانه بزنید. به دنبال قیمت معقول باشید هزینه های ارزان و یا گران بودن دور از ذهن انتخابهای خوبی نخواهند بود.

آیا تزریق بوتاکس ارزش هزینه کردن دارد؟

هر سال بیش از یک میلیون نفر به افرادی که این روش درمانی را انتخاب میکنند افزوده میشود.پرطرفدار بودن بودن بوتاکس نشان میدهد که انجام آن ارزش هزینه کردن را دارد.

سوالات رایج تزریق بوتاکس

بله ولی ممکن است توانایی نوشیدن را از دست بدهید بنابراین نباید این کار بر روی لبها انجام شود.

خیر بوتاکس در این مورد نباید مورد استفاده قرار بگیرد

بوتاکس  هم یک روش درمانی است و هم یک روش پیشگیر

این مطلب را در شبکه‎های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا