تزریق بوتاکس
موضوعات داغ

هزینه، دستمزد تزریق و قیمت برندهای مختلف بوتاکس

بوتاکس یکی از اولین انتخاب‌های ما برای رفع چین و چروک صورت است. سالیان سال است که این ماده معجزه گر مورد استفاده افراد واقع شده و استفاده آن همواره بین افراد مختلف با سنین متفاوت درحال گسترش است. مزایای تزریق بوتاکس نسبت به دیگر تکنیک‌های زیبایی دلیل اصلی این محبوبیت روزافزون است. سادگی و سریع‌الاثر بودن آن یکی از مهم‌‌ترین مزایای آن است که محبوبیت بوتاکس را سبب شده است.

مزیت دیگری که همواره مورد توجه افراد قبل از تزریق قرار می‌گیرد، هزینه تزریق بوتاکس است. مقرون‌به‌صرفه بودن بوتاکس موجب می‌شود که افراد تمایل بیشتری برای تزریق آن داشته باشند. در ادامه این مطلب به بررسی کامل عواملی که در هزینه بوتاکس موثر هستند، می‌پردازیم، همچنین در انتهای مطلب قیمت و هزینه تزریق برای شما درج شده است.

عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق بوتاکس

روش‌های متعددی برای رفع چین و چروک‌های صورت وجود دارد، اما در میان آن‌ها بوتاکس بسیار مقرون‌به‌‌صرفه است. علاوه بر سریع‌الاثر بودن، هزینه‌ای که برای تزریق و گرفتن نتیجه مطلوب باید بپردازید بسیار کمتر از روش‌های دیگر است. این موضوع یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از بوتاکس بوده که همواره مورد توجه ویژه افراد قرار می‌گیرد.

عوامل متعددی در تعیین قیمت بوتاکس موثر است و نمی‌توان یک قیمت قطعی برای آن مشخص کرد. بهترین راه برای آگاهی از هزینه تزریق بوتاکس آن است که یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشید، در این جلسه پزشک با بررسی شرایط پوستی شما و نتیجه موردنظرتان می‌تواند دقیق‌ترین قیمت را به شما بگوید.

عواملی که در قیمت نهایی بوتاکس موثر است باید توسط پزشک شما مشخص شوند و قیمت نهایی به شما اطلاع داده شود. این عوامل شامل میزان تزریق بوتاکس، اندازه ناحیه تزریق و نیاز به تزریق مجدد است.

  • حجم بوتاکس مورد نیاز

مهم‌ترین عامل در تعیین هزینه تزریق بوتاکس، حجم مواد و تعداد دفعاتی است که نیاز است تزریق صورت گیرد. این موضوع با توجه به میزان عمق چین و چروک آن ناحیه مشخص می‌شود. البته نتیجه‌ای که از تزریق بوتاکس مد نظر شماست هم در تعیین هزینه موثر است. برخی افراد نمی‌خواهند نتیجه تزریق غیرطبیعی به نظر برسد و تزریق مقدار کمی بوتاکس هم برایشان کافی است.

بهترین راه برای مشخص کردن میزان تزریق مشورت با پزشک در جلسه مشاوره پیش از تزریق است. در این جلسه پزشک حجم بوتاکس مورد نیاز را تعیین می‌کند و حدود قیمت را به شما اطلاع می‌دهد. تقریبی بودن این قیمت به این دلیل است که ممکن است نیاز به تزریق بیشتری برای کسب نتیجه مطلوب در جلسه تزریق توسط پزشک تشخیص داده شود و باعث افزایش هزینه شود.

  • ناحیه و وسعت تزریق

اصولا با افزایش اندازه ناحیه‌ای که باید بوتاکس تزریق شود، هزینه شما نیز افزایش می‌یابد. چون برای گرفتن نتیجه مطلوب در یک ناحیه بزرگ‌تر باید حجم بیشتری بوتاکس تزریق شود و این موضوع باعث افزایش یا کاهش هزینه تزریق بوتاکس می‌شود.

برای مثال اگر مقایسه‌ای بین اندازه پیشانی و بین ابروها انجام دهید، می‌بینید که تفاوت قیمت بسیار طبیعی است. علاوه بر این اندازه صورت افراد با یکدیگر متفاوت است؛ هزینه‌ای که شما برای تزریق بوتاکس پیشانی خود می‌پردازید ممکن است با هزینه دوست شما متفاوت باشد، این تفاوت قیمت به دلیل تفاوت در اندازه این ناحیه صورت شما و دوستتان است.

  • تزریق مجدد

در برخی افراد پزشک تشخیص می‌دهد که برای رسیدن به نتیجه مطلوب، باید تزریق را در چند جلسه انجام داد. البته این موضوع به میزان عمیق بودن چین و چروک‌های فرد نیز بستگی دارد. هرچه تعداد جلسات بیشتر شود، هزینه تزریق نیز بیشتر خواهد شد.

علاوه بر این موضوع ممکن است پزشک برای شما دوز بوتاکس را قبل از تزریق مشخص کرده باشد، اما این دوز برای کسب نتیجه مطلوب موثر نباشد. در این حالت پزشک تشخیص می‌دهد که در همان یک جلسه نیاز است دوز مصرفی را افزایش داد، طبیعتا هزینه شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

  • تخصص پزشک

به‌دلیل محبوبیت زیادی که تزریق بوتاکس بین مردم دارد، افراد بدون تخصص پزشکی و با گذراندن دوره‌های کوتاه مدت آموزشی تکنیک تزریق می‌خواهد که در این بازار سهیم باشند. تزریق بوتاکس با سلامتی افراد ارتباط تنگاتنگی دارد و نمی‌توان با این دید به آن نگاه کرد.

علاوه بر مهارت تزریق مسائل دیگری نیز برای داشتن یک تزریق موفق موثر است که افراد تازه‌کار و بدون تجربه پزشکی از آن آگاه نیستند. هزینه تزریق بوتاکس در این مراکز کمتر است، اما تنها از نظر مالی این هزینه کم است. برای پرداختن پول کمتر سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندهید.

هزینه تزریق در مراکز پزشکی و تخصصی نسبت به آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی غیرمعتبر کمی بالاتر است، اما این تفاوت قیمت ضامن نتیجه مطلوب همراه با حفظ سلامت شما و کاهش خطر عوارض جانبی است.

  • برند بوتاکس و اصل بودن آن

عامل دیگری که به صورت مستقیم می‌تواند بر هزینه تزریق بوتاکس موثر باشد، برند بوتاکسی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مطلب دیگری به بررسی همه برندهای موجود در ایران پرداخیتم که می‌توانید در مقاله بهترین برندهای بوتاکس آنها را مطالعه کنید.

تهیه بوتاکس برای افراد عادی ممکن نیست. بوتاکس اصل و مورد تایید را تنها متخصصان این زمینه می‌توانند از مراکز معتبر تهیه کنند. البته در برخی موارد فرد می‌تواند با نسخه پزشک متخصص بوتاکس را از داروخانه‌های مورد تایید تهیه کند.

در مراکز زیبایی غیرمعتبر به این دلیل که امکان تهیه بوتاکس اصل و معتبر وجود ندارد، از بوتاکس‌های تقلبی و قاچاقی استفاده می‌کنند و هیچ تضمینی برای سلامت شما وجود ندارد.

کلینیک دکتر مهرشاد رابط

برای مقایسه قیمت مراکز مختلف نکات ذکر شده در این مقاله را در نظر داشته باشید و بدانید که چرا هزینه تزریق بوتاکس در برخی مراکز بسیار کم و گول زننده است. هدف این مراکز تنها جذب مشتری است و هیچ توجهی به سلامت و زیبایی افراد ندارند. کمی بیشتر برای حفظ سلامت صورت خود و زیبایی آن هزینه کنید و در یک مرکز زیبایی معتبر این کار را انجام دهید.

مجموعه درمانی و زیبایی دکتر مهرشاد رابط با بیش از یک دهه سابقه موفق و تجربه مفید در این زمینه، علاوه بر تضمین مواد مصرفی در تزریق بوتاکس صورت و دیگر نواحی بدن، روش کار و تکنیک به‌کار رفته در تزریق را نیز تضمین می‌کند.

تزریق بوتاکس در محیطی امن و آرام با رعایت تمام نکات بهداشتی صورت می‌گیرد و جای هیچ نگرانی در این مورد وجود ندارد. برخورد مناسب کارکنان این مجموعه می‌تواند در کاهش استرس شما قبل از تزریق بوتاکس بسیار موثر و مفید باشد. نگران هیچ چیز نباشید و به مهارت و تجربه این مجموعه اعتماد کنید.

شما می‌توانید قبل از انجام تزریق جلسات مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید و گامی موثر برای رسیدن به نتیجه مورد پسندتان بردارید. دکتر رابط برای آرامش شما و آشنایی شما با روند درمان یا تزریق، تمام مراحل تزریق، تکنیک‌ها، موادی که استفاده می‌شود و دیگر نکاتی که بهتر است بدانید را برایتان شرح خواهد داد.

در جلسات مشاوره علاوه بر صحبت در مورد نتیجه مطلوب، نکاتی که لازم است قبل و پس از تزریق رعایت کنید برای شما شرح داده می‌شود. علاوه بر این تمام مدارک پزشکی معتبر دکتر موجود و قابل استعلام است و خیال فرد را از انتخاب مجموعه درمانی و زیبایی دکتر مهرشاد رابط راحت می‌کند.

زیبایی و سلامتی شما یکی از بزرگ‌ترین دارایی‌های شماست. در حفظ و مراقبت از این دارایی کوشا باشید و از مشکلات جبران ناپذیر پیشگیری کنید. این پیشگیری هرچند برایتان پرهزینه باشد اما به سود شماست.

برای پرداخت هزینه کمتر یا به پیشنهاد نادرست دیگران این دارایی را در معرض خطر قرار ندهید. انجام بوتاکس در هر مرکزی که ادعا می‌کند می‌تواند این کار حساس را انجام دهد زیبایی و سلامت شما را در معرض خطر قرار می‌دهد. در مورد معتبر بودن آن مرکز تحقیق کنید و با داشتن اطلاعات کافی برای تزریق اقدام کنید.

قیمت های زیر به دلیل نوسانات بازار ممکن است تغییز کرده باشد. (پاییز ۱۴۰۰)

# برند ژل هزینه تزریق (تومان)
1 دیسپورت انگلیسی اصل ۱/۹۰۰/۰۰۰
2 مسپورت ۹۰۰/۰۰۰
3 دیستون ۷۰۰/۰۰۰

جهت دریافت وقت درمان از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید :

  • خط مستقیم : ۸۸۰۷۸۰۰۰ – ۰۲۱
  • واتس اپ : ۰۹۱۲۲۳۴۱۹۳۴

مجموعه درمانی و زیبایی دکتر مهرشاد رابط این اطمینان را به شما می‌دهد که قیمت نهایی تزریق بوتاکس شما با نتیجه موردنظرتان در تناسب است و هیچ هزینه اضافی‌ای وجود ندارد. هزینه تزریق در این مرکز زیبایی بسیار معقول و مناسب است و حتی اگر این هزینه از مرکز دیگری بیشتر باشد به دلیل کیفیت مواد مصرفی در تزریق است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا