جوانسازی واژن - جوانسازی واژن | تنگ کردن واژن | قیمت تنگ کردن واژن

جوانسازی واژن | تنگ کردن واژن | قیمت تنگ کردن واژن

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

جوانسازی واژن  یکی از عمل های زیبایی است که به روشهای مختلف انجام شده و در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است .این عمل به منظور تنگ کردن عضلات کف لگن در اطراف ناحیه واژن است.

 

جوانسازی واژن برای از بین بردن علائم شل شدگی واژن انجام میشود. گشادی و شلی واژن به عوامل زیادی بستگی دارد و در صورت شل شدن مشکلاتی را برای فرد ایجاد میکند. اما روشهای این عمل به چه صورت است و  قیمت تنگ کردن واژن چقدر است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

جوانسازی واژن به روشهای مختلف انجام می شود که عبارتند از:

 

جوانسازی واژن با لیزر

این روش، یکی از روش‌های شایع و کاربردی است و به راحتی مشکل افرادی را که دچار شلی و گشادی واژن شده اند را رفع میکند.

 

یکی از مزایای لیزر تنگ کردن واژن این است که فرد به دوران نقاهت نیاز ندارد و درمان در طی چند مرحله انجام میشود که در طول هر جلسه درمانی واژن فرد برای ساخت کلاژن و فاکتورهای ترمیمی تحریک شده و بعد از انجام لیزر و اتمام آن واژن فراد به صورت خودبه‌خود پس از مدتی تنگ خواهد شد.

 

تنگ کردن واژن با نخ

از دیگر روش‌های این عمل زیبایی، جوانسازی و تنگ کردن واژن با نخ است که توسط نخ های لیفتینگ صورت میگیرد.این روش نیز مانند عمل لیزر نیاز به دوران نقاهت و استراحت ندارد.

 

نکته قابل ذکر درمورد این عمل این است که انتخاب نوع نخ از اهمیت زیادی برخوردار است.چراکه بهتر است در تنگ کردن واژن نخ هایی مورد استفاده قرار بگیرد که بعد از تموم شدن خاصیتش با کلاژن سازی واژن، این محل را ترمیم کرده و آن را به حالت اولیه خود برنگرداند.

 

جوانسازی واژن با جراحی

این روش در موارد خاصی انجام میشود که برای انجام عمل جراحی فرد بیهوش و یا بی حس میشود وو با بخیه زدن و بریدن قسمت‌های اضافی تنگ شدن واژن صورت میگیرد.بعد از جراحی نیز فرد نیاز به استراحت دارد که تا حدی نیز زمانبر خواهد بود.

 

تنگ کردن واژن با تزریق چربی

این روش نیز دوران نقاهت نداشته و از بدن فرد چربی گرفته  و به واژن تزریق میشود و با تزریق چربی قطر واژن کاهش یافته و در نتیجه تنگ میشود.این روش یک شیوه دائمی به شمار میرود.

 

تنگ کردن واژن با لیزر چگونه انجام میشود؟

قبل از شروع  فرد معاینه میشود تا اطمینان حاصل شود که لیزر کردن واژن برای او انتخاب درستی است.

 

سپس یک کارتریج که ۴.۵ میلیمیتر قطر دارد به اندازه ۱۰ سانتی متر داخل واژن میشود. این کارتریج به عمیق ترین لایه واژن، امواج اولتراسوند می فرستد که چرخش ۳۶۰ درجه ای دارد که باعث میشود تمام دیواره واژن را پوشش دهد.

 

طول این مرحله درمانی حدود سه دقیقه است. در طول انجام کار بیمار مقداری حس سوزش دارد.سپس کار متوقف شده و بار دیگر به مدت ۳ دقیقه کارتریج وارد واژن میشود.این مرحله ۳ بار ادامه پیدا میکندتا پوست داخل واژن درمان شود.

 

بعد از آن سرم جوانسازی داخل واژن شده تا مواد مغذی حیاتی به آن وارد و بافت‌های کلاژن جدید تغذیه شوند. در لیزر تنگ کردن واژن همچنین از پروب های اختصاصی استفاده میشود.به طور کلی  لیزر درمانی ۲۰ دقیقه طول کشیده و بسیار بهداشتی و کاربردی است.

قیمت تنگ کردن واژن

عمل زیبایی جوانسازی واژن برای هر فرد متفاوت است.ابتدا فرد باید معاینه شود تا مشخص شود که کدام روش درمانی برای او مناسب است.

 

هزینه تنگ کردن واژن در هر روشی با روش دیگر متفاوت است.برای فهمیدن آن بهترین کار انتخاب کلینک معتبر مانند کلینک آروشا است تا عمل زیبایی واژن توسط فرد متخصص انجام شود و سپس هزینه عمل نیز مشخص گردد.

سوالات متدوال جوانسازی واژن

خیر بسیار عمل جراحی جوانسازی واژن بسیار امن است و هیچ خطری ندارد.

دو هفته زمان لازم است تا تورم و بخیه ها بهبود پیدا کنند.

پس از ۳ ماه زایمان یا کمی بیشتر میتوان این عمل را انجام داد.

رسانه های ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا