تزریق ژل لب

تزریق ژل لب و سوالات رایج | تزریق فیلر لب

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

امروزه تزریق ژل لب و برجسته سازی لب ها به عنوان یک روش زیبایی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در این روش حجم لب ها از طریق تزریق افزایش داده میشود.

پرکننده های مختلف پوستی زیادی وجود دارد که به اطراف دهان و لب ها و تزریق می شود، ولی  پرطرفدارترین آن ها شامل موادی است که اسید هیالورونیک نام دارد و یک ماده طبیعی در بدن می باشد.اگر علاقه مند به این روش زیبایی هستید احتمالا سوالات زیادی را در ذهن دارید که در این مقاله به تعدادی از آنها پاسخ میدهیم. 

در جواب باید گفت که بله در مرحله اول پزشک متخصص قبل از تزریق ژل لب از بی حسی استفاده میکند.

 

یکی از بهترین راهها برای کاهش درد استفاده از کانول است که نسبت به سوزن طول بیشتری دارد و همچنین منعطف تر نیز می باشد و تعداد سوراخ کمتری داشته در نتیجه میزان تورم و درد را تا حدی زیادی کاش میدهد.

در طول مشاوره و تزریق ژل لب چه چیزهایی بررسی میشود؟

 در ابتدا پزشک متخصص( دکتر مهرشار رابط) از لبهای شما عکس گرفته و چهره و لب ها و ویژگی های کلی صورت و تقارن آن را مورد بررسی قرار میدهد و در مورد عوارض احتمالی توضیحاتی ارائه میدهد.پس از انجام بی حسی موضعی تزریق ژل بر روی لبهای شما صورت میگیرد.

میزان ماندگاری ژل لب ها چقدر است؟

در مورد نتیجه ماندگاری تزریق زمان دقیقی را نمی توان گفت و برای افراد مختلف این میزان ماندگاری متفاوت است ولی به طور کلی از بین ۱۲ تا ۱۸ ماه تاثیر آن ماندگار خواهد بود.

درمان تزریق ژل چقدر طول میکشد؟

اولین مشاوره شما شامل تعیین بهترین روش برای انجام برجسته کردن لبها و یک ارزیابی صحیح است که حدود ۴۵ دقیقه زمان میبرد و درمان آن نیز ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید.

نتیجه تزریق ژل را چه زمانی قابل مشاهده است؟

معمولا نتیجه تزریق ژل لب خیلی زود قابل مشاهده است با این حال به این نکته باید توجه شود که پس از تزریق لبها متورم میشود ولی چند روز بعد نتیجه را میتوانید بر روی لبهای خود ببینید.

پس از تزریق ژل نیازی به مراقبت است ؟

در مورد این سوال باید گفت که خیر پس از انجام تزریق نیازی به استراحت ندارید و میتوانید کارهای روزمره خود را آغاز کنید. با این حال چون لبها متورم میشوند اگر که نمی خواهید دیگران متوجه تزریق شما بشوند بهتر است برای ۲ روز مرخصی بگیرید.

آیا عوارض جانبی برای تزریق ژل لب وجود دارد؟

تزریق ژل برای لب بسیار ایمن است. با این حال عارضه جانبی احتمالی ممکن است ایجاد شود از جمله اطراف محل تزریق کبودی و تورم موضعی ممکن است به وجود بیاید که خیلی زود ازبین میرود.

تا چه مقدار می توان به لب ژل تزریق کرد؟

تزریق ژل لب باید به اندازه مشخصی باشد تا پس از انجام تزریق عوارضی ایجاد نشود.اگر بیش از اندازه به لب ها ژل تزریق شود فرم  لب ها حجیم، غیر طبیعی و مصنوعی خواهد شد.

برای کاهش ورم لب‌ها پس از تزریق ژل باید چه کرد؟

  • پس از درمان بر روی لب‌های خود یخ بگذارید
  • هنگام خوابیدن زیر سر خود را بلندتر کنید
  • تا ۲۴ ساعت از انجام هرگونه فعالیت ورزشی بپرهیزید
  • روز پس از درمان از گرفتن دوش با آب گرم خود داری کنید

اگر نتیجه تزریق ژل لب‌ها باب میل نبود چه باید کرد؟

 این احتمال خیلی به ندرت میفتد ولی اگر فردی پس از انجام تزریق ژل لب از نتیجه آن راضی نبود میتواند آن را توسط آنزیم ها اثر فیلر را خنثی کند و به این صورت  ژل تزریق‌شده حل خواهد شد.

سوالات متداول تزریق ژل لب

قبل از انجام تزریق بهتر است از داروهای ضد التهابی مانند اسپرین استفاده نشود

هزینه تزریق ژل لب با توجه به دستمزد پزشک، ژل تزریقی داروها و جلسات معاینه تعیین می شود

بهترین ژل برای لب ها، ژل هایی هستند که دارای بیشترین سازگاری با بدن هستند و نباید موجب تحریک واکنش های ایمنی بدن شوند.

رسانه های ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا